ünlü stilleri

Dünyanın En Güzel 10 Siyah Kadını

Bugünün önde gelen kadınları her şeye sahip. Akıllı, bağımsız ve inanılmaz derecede başarılılar. İster ekranda, ister kayıt stüdyosunda veya podyumda olsun, bu kadınlar başarılı olabileceğinizi kanıtlıyor. Kadınlar ten rengine göre farklılık gösteriyor olsa da her tenin kendine özgü bir güzelliği var. Aşağıda dünyanın en güzel 10 siyah kadınından bahsederken bunu gerçekten de hak etmiş olduklarının da altını çizmek gerekiyor.

  1. Beyonce

Beyonce, tanıtıma ihtiyacı olan bir kadın değildir. 6 solo albüm çıkararak sektördeki en etkili kadınlardan biri ve ikon haline geldi. Şarkıcı, söz yazarı, feminist ve üç çocuğunun annesi.

  1. Rihanna

250 milyondan fazla albüm satan Rihanna, dünya çapında en çok satan sanatçılardan biridir. Çok sayıda ödüllü, bir şarkıcı olmasının yanı sıra, aynı zamanda günümüzün müzik endüstrisindeki en çarpıcı siyah kadınlardan biridir.

  1. Kerry Washington

Olivia Pope rolüyle ünlenen popüler bir oyuncu ve yapımcıdır. Kerry, 2014 yılında Time Magazine’in ‘Time 100’ listesine dahil edildi.

  1. Kelly Rowland

Şarkıcı Kelly Rowland, Destiny’s Child adlı kız grubunun bir üyesi olarak tanındı. Daha sonra solo kariyerine devam etti ve 2002’de dünya çapında 2,5 milyondan fazla satan ilk solo albümü Simply Deep’i çıkardı.

  1. Gabrielle Union

Gabrielle Union, oyunculuk kariyerine 1990 yılında başladı ve o zamandan beri inanılmaz derecede başarılı oldu. Aktris en çok çarpıcı gülümsemesiyle tanınır. En popüler filmleri arasında  Think Like A Man, Bring it On, Bad Boys II  ve   diğerlerinin yanı sıra Top Five yer alıyor.

  1. jasmine Tookes

Jasmine Tookes, 2012’den beri Victoria’s Secret için en iyi 10 yeni model seçildi. 15 yaşından beri sektörün içinde ve kariyeri boyunca bir dizi kampanya ve şovda yer aldı.

  1. Aja Naomi King

Aja, Hollywood’un en başarılı siyah kadınlarından biri olarak kabul edilir.

  1. Lupita Nyong’o

2014 yılında, Lupita, Glamour tarafından “Yılın Kadını” ve İnsanlar tarafından “En Güzel Kadın” seçildi. Kadın ve hayvan haklarının büyük bir destekçisi!

  1. Tyra Banks

Kariyerinin başlangıcından bu yana, dünyanın en başarılı siyah kadınlarından biri olma yolunda bir model olarak uzun bir yol kat etti.

  1. Naomi Campbell

Naomi, 500’den fazla farklı derginin kapaklarını süsledi. Ayrıca TIME dergisinde çıkan ilk siyah modeldi.

Bir önceki yazımız olan Karantina’da Evde Rahat Ne Giyilir? başlıklı makalemizde Karantina’da Evde Rahat Ne Giyilir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen