Stil Önerileri

En Güzel 10 Erkek Parfümü Önerisi

Erkek Parfümü Tavsiyeleri

Artık kış iyiden iyiye yaklaştı ve havaların soğuması kadınların ve erkeklerin en büyük sorunu olan terleme durumunu da ortadan kaldırdı. Aslında terlemek insanlar için sağlık belirtisidir insanın sağlıklı olduğunu gösterir, fakat koku sorunu bu sağlık konusunun daha çok önüne geçmektedir ve insanı rahatsız eden durumdur.  Bu nedenle özellikle erkeklerin daha çok terlediklerini ele alacak olursak parfüm kullanmaları şarttır ve gereklidir.

Bazı erkekler koku seçiminde ağır kokular tercih ederken bazıları ise daha çok fresh kokular tercih edebilir, ancak önemli olan konu erkeğin parfüm kullanmasıdır. Dilerseniz sizin için toparladığımız ferahlatan 10 erkek parfümü hakkında bir sıralama yapabiliriz.

En Güzel 10 Erkek Parfümü Önerisi
En Güzel 10 Erkek Parfümü Önerisi

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme

Platinum Label By Perry Ellis

Bulgari Aqva Pour Homme Marine

Kenzo L’eau ParKenzo Pour Homme

Burberry Brit Summer Edition For Men

Ermenegildo Zegna Colonia

Thierry Mugler Cologne To Go

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rouge

Givenchy Play

Calvin Klein Man

En Güzel 10 Erkek Parfümü Önerisi
En Güzel 10 Erkek Parfümü Önerisi

Yukarıda saydığımız 10 tane parfüm genellikle her erkeğin tercihi olacaktır. Üstelik bayanlarda bu parfüm kokularına karşı daha savunmasızdır diyebiliriz. Çünkü erkekte ve kadında parfüm kokusu baştan çıkarıcı özelliğe sahiptir. Bizim size tavsiye niteliğinde sunduğumuz bu 10 parfümün yanı sıra başka kokuları da tercih edebilirsiniz. Ama burada önemli olan sizin güzel kokmanız olacaktır.

En Güzel 10 Erkek Parfümü Önerisi
En Güzel 10 Erkek Parfümü Önerisi

Koku seçerken dikkat edilecek hususlar

Koku seçilirken dikkat edilecek olan hususların başında ten gelmektedir. Yani bir erkek ya da kadında hoş olan bir koku başka kişide istenilen etkiyi göstermeyebilir. İkinci bir husus ise beslenmedir. Beslenme basit sıradan gibi algılanıyor olsa da aslında insanın ten kokusunda önemli bir yere sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Siyah Elbise Nasıl Giyilir? başlıklı makalemizde Siyah Elbise Nasıl Giyilir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen