Elbise Modellerimoda

En havalı kısa yazlık elbise modelleri 2019 2020

En kısa sürede alabileceğiniz en havalı kısa yazlık elbise modelleri

Yazlık elbiseler yaz modasında özel bir yere sahiptir. Kıyı bölgelerde yaşayan kadınlar genellikle çok sıcak havalarda pantolonun yerine moda ve konforun ideal kesişimini temsil eden mini elbiseleri tercih ederler. 2019 yaz sezonunda en havalı kısa yazlık elbise modelleri seçtik: seksi, hafif  ve güzel bir kadının aradığı her şey var…

Mini yazlık elbiseler den daha iyi,  başka bir gündelik giysi düşünemiyorum. Kadınsı olmasının yanı sıra mini yaz kıyafetleri inkar edilemez derecede şirin, rahat ve giymesi eğlencelidir. Elbiseler yazın pantolonlar ve kısa şortlardan daha çok yönlüdür, bir tulumdan daha rahat, eteklerden ve bluzlardan daha kolay giyilebilir, neredeyse diğer tüm kıyafetlerden daha serin, dolabınızda bir kaç tane yer vermekten kaçınmayın.

Her tercihinize ve vücut tipinize uygun, şu anda online olarakta satın alabileceğiniz en iyi kısa yazlık elbiseleri seçtik. Zevkinize ve vücut tipinize göre sizin için en uygun elbise modellerini seçmenize yardımcı olacağız ve ayrıca yazlık elbiseleri günün her saatinde ve doğru ayakkabılarla giymeniz için stil önerileri sunacağız .

En havalı kısa yazlık elbise modelleri 2019 2020
En havalı kısa yazlık elbise modelleri 2019 2020

2019’da Alınacak En İyi Kısa Yaz Elbiseleri

Sevimli çiçek baskılı tasarımlardan daha şık partiye hazır seçeneklerine kadar, işte sıcak mevsim için en iyi yazlık mini elbise modelleri!

Dalma V Yaka Çiçek Desenli Mini Elbise

Bu elbiseler, daha seksi veya kadınsı kızların biraz daha açık bir şeyle karşılaşmasına izin vermek için seksi mini elbiseleri içerir. Yazlık elbiselerdeki en iyi unsurları birleştirir. Bu elbiseler derin V yaka ile eğlenceli, tropikal bir çiçek deseni içerir. Boynuna ve etek kenarlarına rağmen, bu elbise aynı zamanda affetmez, asla sıkı ya da rahatsız edici olmayacak şekilde vücudu sarar.

En havalı kısa yazlık elbise modelleri 2019
En havalı kısa yazlık elbise modelleri 2019

Beyaz Kuşgözü Elbise

Bu hassas ve zamansız bir Akdeniz havası olan kısa elbiselerden biri.  Pamuktan yapılmış, hafif ve havadar, kısa bir uzunlukta, düz bel ve katmanlı  omuzlar ve etekten oluşur.

Orman Yeşili Yazlık Elbiseler

Bu muhteşem şal tarzı elbiseler, derin orman yeşili rengi sayesinde, bütün ciltlerde güzel görünecek. Bununla birlikte, yine de yaz kategorisine aittir, çünkü hafif rayondan yapılmıştır ve en güzel  çiçek baskı ile süslenmiştir. Aynı zamanda, puf kollu ve tasarıma retro bir dokunuş katan bağlı bir bel vardır.

Sarı Çiçekli Yazlık Elbise

Şimdiye kadar gördüğüm diğer yazlık mini elbiseler ile karşılaştırıldığında, bular çok havalı. Elbisenin tereyağlı sarı rengi, küçük çiçek baskısı, fırfırlı hemline ve hafif kabarık kolları tarafından verilen feminen bir dokunuşla çok canlılar. Elbiseler kumaşı biraz yukarı kaldıran muhteşem bir ipek-pamuk karışımından yapılmıştır.

Bakınız: Yazlık sarı romantik elbise modelleri 2019

Çizgili Patenci Elbise

Bu yaz için kısa elbiselerden biri, hafif ve havadar elbiseler. Çizgili tasarımlı, V yakalı ve ön kısmı boyunca düğmeli, konforlu ve şık bir patenci stile sahipler.

Omuz Dekolteli Mini Elbise

Bu sevimli sarı elbise son derece çok yönlü! Spagetti kayışları, bugünlerde süper moda olan asimetrik bir tarz da dahil olmak üzere, omuzların üzerine veya aşağısında kullanılabilir. Sevdiğimiz 60’lardan ilham alan  çiçek desenleri ile kaplanır.

kısa beyaz yazlık elbiseler 2019 2020
kısa beyaz yazlık elbiseler 2019 2020

Korse Mini Elbise

Bu, tüm romantik türler için yazlık mini elbiselerden bir tanesi! Sıcak mevsim için mükemmel bir beyaz zakkum baskı kaplı güzel bir şeftali renginde geliyor. Üst yarı,  balenli bir korse gibi tasarlanmış, görünüşe yapı kazandırır. Düğme detayları ve şerit kayışlar görünümün çekiciliğini arttırıyor.

Keten Yazlık Elbise

Keten elbiseler için mükemmel bir kumaş çünkü hafif ve nefes alabilir. Mini elbiseler için de güzel, çünkü onlara ağırlık veren ve çok küçük hissetmelerini önleyen eşsiz bir dokuya sahip.

Beyaz Puf Kollu Elbise

Yaz planlarınızda bahçelerde piknik ve çiçek toplamayı içeriyorsa i bu elbiseler mükemmel. Bu küçük beyaz elbise , kabarık omuzları, dantel detayları ve tatlı bir fırfırlı hemline ile olabildiğince saf. Yaz boyunca cildinize çok hafif dokunacak bir pamuk viskon karışımından yapılmıştır.

Mükemmel Yazlık Mini elbise Nasıl Seçilir?

● Cildinizi yumuşatacak bir renk seçin! Bu, cilt tonunuzdan en az birkaç ton koyu veya daha açık olan bir renk tonu seçmek anlamına gelir. Cilt tonunuza çok yakın bir renk tonu sizi temizler.

kısa yazlık elbise kombinleri 2019 2020 (2)
kısa yazlık elbise kombinleri 2019 2020 (2)

● Yazlık elbisenin amacını düşünün. Gündüzleri rahat giymek için kısa kollular, vahşi geceler için mini elbiseler veya randevularda giymek için flört kısa elbiseler mi arıyorsunuz? Bu, elbisenizin ne kadar resmi, kadınsı veya gündelik olması gerektiğini bildirecektir.

● Bu kesin bir kural olmasa da, elbisenizin malzemesi ne kadar hassassa ve renk ne kadar açıksa, elbise o kadar rahat olacaktır.

● Astarlı, biraz daha fazla cilt kaplayan ve üç boyutlu tasarımlı yazlık elbiseler biraz daha belirgin ve sonuç olarak daha resmi olacak. Bunlar, çalışmak için daha kolay olacak kısa elbiseler veya aşırı resmi olmayan akşamlarda kullanılabilir.

● Satın almadan önce bir elbiseyi deneyebileceğiniz mağazadan alışveriş yapın ya da iade politikası olan  çevrimiçi perakendecilerden alışveriş yapın .

● Yazlık elbisenin yapıldığı kumaşı dikkate alın! Sentetik kumaşlar doğal olanları kadar soğuk olabilirler ve kırışmaya karşı daha dirençlidirler, ancak nem emici değildirler.

Vücut Tipinize Göre Kısa Yazlık Elbiseler Seçmek

Kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir siluet seçin, ancak bu da vücudunuzu daha da memnun edecektir. Her bir vücut tipi için en iyi yazlık elbise seçimine başlamadan önce birkaç şeyi vurgulamak istiyorum: bunlar neyin iyi görüneceği için etkili önerilerdir, ama sonuçta görünüşe göre en gurur verici şey güven ve gerçek sevgidir.

Sevdiğin ve bu kurallara tam olarak uymadığı anlaşılan bazı elbiseleri görürsen … o zaman kuralları unut! Her vücut tipi için en iyi yazlık elbiseler, kullanıcının giymeyi sevdiği kısa elbiselerdir.

Elma Vücut Şekli için Kısa Elbiseler

Elma gövdesi şeklinde olan bayanlar genellikle ağırlıklarını ortalarında, daha büyük bir büstü ve daha geniş omuzlar ve daha dar bacaklarla taşırlar.

● Eğer vücut tipin buysa, kısa yaz kıyafetleri harika çünkü bacaklarını göstermene izin veriyorlar!

● Baskılar gittiği sürece, katılar ve baskılar her zaman eğlencelidir, ancak fazladan bir şey için listedeki dikey çizgili kısa elbiselerden biri gibi vücudunuzu uzatacak bir elbise seçin.

● Beli kuşaklı elbise ile biraz dağılan bir etek, daha belirgin ince bir bel oluşturmanıza yardımcı olmak için mükemmel bir seçimdir.

● Boyun çizgileri ile uğraşmaktan korkma! Derin V yakaları, gövdenizi uzatırken bir yandan da göğüslerinize  dikkat çekerken, tatlım yakaları da aynı şeyi yaparken aynı zamanda daha keskin bir görünüm elde etmenizi sağlar.

yazlık kısa elbise modelleri 2019 20 (1)
yazlık kısa elbise modelleri 2019 20 (1)

Armut Vücut Şekli İçin Kısa Elbiseler

Armut, gövdenin daha dar olmasına rağmen ağırlığın çoğunun kalça ve uylukta taşındığı bir vücut tipini ifade eder.

Beden şekillerinin modaya uygun olduğundan nefret ediyorum, ama ne yazık ki bu yaşadığımız dünya türüdür. İnkar edilemez gerçek şu ki, toplumun armut vücut şeklinin şu anda istenen bir şey olduğuna karar vermiş olması.

● Sonuç olarak, vücut saran kısa elbiseler, vücudunuzu güzel gösterecekleri gibi iyi bir seçim olacaktır.

● Bir kum saati görünümünden daha fazla bir görünüm elde etmek ve vücudunuzla bacaklarınız arasında bir denge kurmak istiyorsanız, büstü etrafında biraz daha fazla olan bir elbise seçin. Bu, genel olarak, bir bel ile sıkılmış, akıcı bir elbise anlamına gelebilir. Kuşak veya kemer, veya büstü çevresinde daha fazla malzeme veya kıvrımlar olan bir yazlık elbise seçmek anlamına gelebilir.

kısa yazlık elbiseler nasıl giyilir 2019
kısa yazlık elbiseler nasıl giyilir 2019

Ters Üçgen Gövde Şekli için Kısa Elbiseler

Bu omuzlar biraz daha geniş iken, kalça ve bel  dar bir vücut tipini ifade eder.

● Vücudunuza denge eklemek için, biraz daha fazla öne çıkan eteğe sahip yazlık elbiseler seçin. Bu, omuzlarınızı dışarıda tutmak için alt kısımlara kütle katar.

yazlık kısa elbise modelleri 2019 20 (2)
yazlık kısa elbise modelleri 2019 20 (2)

● Omuzlarınızın üzerine otururlarsa ve toplu halde eklerlerse kabarık omuzlardan kaçınmak isteyebilirsiniz.

● Ancak, kabarık damla omuzlar tam tersini yapacak! Görünümünüzü yumuşatacak ve siluetinizin genel olarak daha hassas görünmesini sağlayacaktır.

● V yakaları ve tatlım yakaları büstü dikkatinizi çekmeye yardımcı olacak ve ayrıca omuzlarınız üzerinde daralma etkisi yaratacaktır.

Dikdörtgen Vücut Şekli için Kısa Elbiseler

Bu, genellikle daha ince veya daha atletik olan, çok fazla eğri içermeyen bir vücut tipini ifade eder. Kalçalar, bel ve büst genellikle hizaya gelir ve ağırlık vücutta çok eşit dağılır.

● Daha keskin bir görünüm elde etmek istiyorsanız, bir A-line veya dalgalı etekle ve büstü çevresinde bir miktar malzeme içeren bir eğri yanılsaması veren yazlık elbiseler seçin.

kısa yazlık elbiseler 2019
kısa yazlık elbiseler 2019

● Baskı veya boyun çizgisinde aşırı geometrik şekillerden kaçının, çünkü bunlar formunuzun daha az kıvrımlı görünmesini sağlar.

Kum Saati Vücut Şekli İçin Kısa Elbiseler

Kum saati şekli, dar bir bel ile vücut tipine ve daha geniş kalça ve büste karşılık gelir.

● Bir kum saati gövdesi tipi için mini elbiseler seçerken yanlış bir seçim yapmak zor. Sıkı ve eğrileri saran  ya da bol ve çiçek desenli olabilir.

Mini Yazlık Elbiseler için En İyi Ayakkabı

Sanırım herhangi bir çift ayakkabı doğru yazlık mini elbiselerden biriyle harika gözükecek. Son yıllarda moda, ayakkabı ve kıyafet kombinasyonları söz konusu olduğunda garip bir yere gitti. Bu yeni ayakkabı trendleri , elbiseleri çok çeşitli ayakkabılarla giymeyi tamamen uygun kılıyor.

kısa yazlık ayakkabılar ile günlük kombinler 2019
kısa yazlık ayakkabılar ile günlük kombinler 2019

Sandaletler ile Yaz Mini Elbiseler

● Gerçekten sıcak bir gün geçirmek için elbiselerinizi bir çift güzel yazlık sandalet ile giyin . Çok sportif görünümlü sandaletlerden kaçının ve onun yerine biraz daha sofistike bir şey seçin.

● Ham görünümlü deri sandaletler daha sade, daha şık veya rustik bir elbiseyle eşleştirmek için mükemmeldir.

● Parmak arası sandaletler birçok mini elbiseyle harika görünecek ve aslında daha düz bir elbiseyi üst sıralamaya yardımcı olacaklar.

● Elbisenizle iyi çalışacak bir renk sandalet seçmeyi unutmayın. Siyah, yaz için biraz zor olabilir, ancak bej, beyaz, kahverengi ve gri, tüm yazlık elbiselerinize uyan nötr bir renktir.

● Etrafta geziniyorsanız, ayağı bileğinizin etrafındaki ve ayağın üst kısmındaki kayışlarla iyi tutan sandaletleri tercih edin.

Spor Ayakkabısı ile Mini Yaz Elbiseleri

● Beyaz spor ayakkabıların şu an büyük bir trend yaşıyor ve açık renklerinden dolayı özellikle kısa yazlık elbiselerle eşleştirmeleri çok kolay.

● Stilinize uymuyorsa vintage tarzı beyaz spor ayakkabı deneyebilirsiniz.

● Biraz vahşi ve daha ileri modaysanız , biraz ayrık ama unutulmaz bir görünüm için bir hantal  spor ayakkabı bile deneyebilirsiniz .

● Elbisenizin rengiyle iyi çalışan bir renge sahip   ( renk engelleme kurallarını düşünün ) kısa elbiselerinizi daha günlük hale getirmenin eğlenceli bir yolu olabilir.

kısa yazlık elbiseler için ayakkabı seçimi
kısa yazlık elbiseler için ayakkabı seçimi

Babetler ileYazlık Mini Elbiseler

● Babetler kısa elbiseleri her gün giymek ve stilinizi yükseltmek için mükemmel bir ayakkabı seçeneğidir. Onlar sandaletlerden daha fazla etekler ile giyilir ama spor ayakkabılar gibi rahat günlük stilde değiller, bu yüzden onları yazın elbiseleriniz ile ofise giyebilirsin, ama bir çift topuklu kadar şık değiller.

● Bir çift ayakkabının yazın çeşitli kıyafetler ile giyilmesini istiyorsanız, çıplak, bej, siyah veya kahverengi gibi nötr bir renk seçin.

● Gümüş veya altın rengi metalik babetler aynı zamanda çoğu yazlık elbiseyle de güzel görünür.

● Baskılı bir yazlık elbise giyiyorsanız, kumaşın temel renginden ziyade baskıyla aynı renkteki ayakkabıları seçerek elbisenizle eşleştirin.

Topuklu ayakkabılar ile Yazlık Mini Elbiseler

● Stilinizi yükseltmenin en kolay yolu, bir çift topuklu ayakkabıdır! Birçok durumda, doğru topuklu ayakkabılar kısa yazlık elbiseleri kokteyl elbiselerine dönüştürebilir.

● Babetler de oduğu gibi, aynı renk kuralları geçerlidir: çıplak topuklu , siyah, gümüş, altın ve bej, çoğu yazlık mini elbiseyle muhteşem görünecek harika ayakkabı seçenekleridir.

● Renk engelleme için aynen – elbisenize tamamlayıcı veya benzer bir renkte bir çift renkli ayakkabı seçmek ciddi bir etki yaratacaktır.

Botlar ile Yazlık Mini Elbiseler

● Yazlık elbiselerle bot giymenizi öneriyorum ! Doğru bot çifti bir yazlık elbise ile gerçekten havalı görünebilir.

● Bir yazlık elbise ile giyilen ağır savaş botları , 90’ların grungedan esinlenerek yarattığı etkiyi yaratabilir.

● Yazlık elbisenizin biraz daha ağırlığı varsa, bir çift ayak bileği botu genel görünüşünüze çok sofistike bir dokunuş katabilir.

Her Gün  Bir Yazlık Mini Elbise Nasıl Giyilir

● Yaz aylarında, kısa elbiseler altında bir çift dar şort giymek, sürtünmeyi hafifletmeye yardımcı olabilir, bununla birlikte özel bir koruyucu krem ​​veya bunun yerine sadece bir terleme  önleyici bir tabaka da deneyebilirsiniz.

● Gündüz elbise giyerken güneş gözlüklerini unutmayın ! Görünüşünü tamamlamaya yardımcı olacaklar ve gözlerini de koruyacaklar.

● Aksesuarlardan korkma! Bazen doğru bilezik veya kolye, kısa elbiselerinizin gece şıklığında değil günlük elbiseler gibi görünmesini sağlar.

kısa yazlık elbise kombinleri 2019 2020
kısa yazlık elbise kombinleri 2019 2020

Yazlık Kısa Elbiseler ile Rahat Stil

● Kısa elbiseleri rahat bir şekilde giymek oldukça basittir, çünkü bu kısa elbiseler hafif, sade.

● Neredeyse tüm yazlık elbiseler varsayılan olarak rahat görünecek ve bu da daha basit ve daha hafif elbise giyme şansınız.

● Herhangi bir desen veya sade bir model kesinlikle gündelik kullanım için işe yarayabilir.

● Bir çift babet, sandalet veya spor ayakkabı ile giyebilirsiniz.

● Dışarıdayken biraz soğuyabilirse, yazlık elbisenizin üstüne giymek için bir jean ceket , kazak veya hırka getirebilirsiniz.

● Büyük ve koyu bir deri çanta yazlık elbiseniz ile çok resmi görünebilirken, daha hafif bir malzemeden yapılmış daha küçük bir çanta veya daha büyük bir çanta daha iyi bir eşleşme sağlar.

Yazlık Elbise /  İşte Nasıl Giyilir

● Çok kısa olmayan daha önemli bir tasarıma sahip yazlık elbiseniz varsa, kesinlikle ofisi giderken giyebilirsiniz!

● Çok gündelik ofislerde bile, farkında olmanız gereken açık veya kapalı bir kıyafet kodu olacaktır. Ofisler için genellikle uygun olan en kısa uzunluk uyluk ortası civarındadır ve genellikle açık omuzlara sahip olmak çok açık bir şekilde kabul edilir.

kısa yazlık elbise modelleri 2019 2020
kısa yazlık elbise modelleri 2019 2020

● Desen seçmek biraz daha fazla düşünce gerektirir ve desensiz yazlık elbise her zaman güvenli bir seçim olacaktır.

● Aşırı şirin desenlerden veya çok gürültülü desenlerden kaçının. Narin çiçekler, lekeler ve çizgiler muhtemelen iyi olacak.

● Kemerli veya askısız yazlık elbiseler giyemeyeceğiniz anlamına gelmez! Biraz örtbas etmek için omuzlarınıza bir hırka veya fular taktığınızdan emin olun.

● Geleneksel bir blazer muhtemelen bir çok pantolon üzerinde çalışmayacak, ancak daha hafif, daha az yapılandırılmış bir blazer düz renkli veya aşırı fırfırlı bir yazlık elbise üzerinde hoş görünebilir.

● Genel görünümünüze incelik katacak geometrik veya sağlam tasarımlı takılar ve aksesuarları seçin.

● Yazlık elbisenizi giyerken biraz daha ofiste giyilen ayakkabıları tercih edin. Bir çift düşük topuklu ayakkabı ya da bebet ile hile yapmalı ve şık ayak bileği botları da işe yarayabilir.

● Ofise giderken sandalet giymekten kurtulmak için daha geniş bir kayış ve  düşük bir topukları olan daha kaliteli bir çift seçin ve ayaklarınızın pedikür yaptırdığınız dan emin olun.

 

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen