Makyaj

En İyi 10 Siyah Eyeliner Sürme Tekniği

En İyi 10 Siyah Eyeliner Sürme Tekniği

Siyah eyeliner ile çok şey yapabilirsiniz . Her çeşit varyasyon , süper dramatik Arap tarzı eyelinerden, göze hitap edecek kadar ince bebek kanatlarına kadar kedi gözü eyeliner teknikleri var . Bunun dışında gerçekten yaratıcı olabilir ve farklı göz kalemi tekniklerini deneyebilirsiniz . Size ilham almanız için 10 en güzel siyah eyeliner tekniklerini getiriyoruz.

Klasik kedi gözü eyeliner tekniğine çivilenmişseniz, yeni bir meydan okuma zamanı! Bu eyeliner teknikleri, oldukça cesur şekilde grafik astarlı bir görünüme dönüşür. Ayrıca siyah göz kalemi ile elde edilen sahte alt kirpikler oluşturma tekniği görünümünüze çok fazla dram katar.

En İyi 10 Siyah Eyeliner Sürme Tekniği

Makyözler ve yaratıcı makyaj tutkunları bu siyah eyeliner tekniklerinin görüntülerine aşık olacaklar. Sizinde yapmanız gereken tek şey fırçanızı siyah mürekkebe batırmak ve bu güzel fırça darbelerini yaratmak. İsterseniz ikinci bir göz daha yapın ve üst çizginin yanı sıra kenarların ne kadar hassas olduğunu fark edeceksiniz. Bu sanatsal görünümler için bazı ciddi eyeliner becerileri gerekir.

Noktalı eyeliner tekniğine ise çok aşığız. Bu eyeliner tekniğini ustalıkla bitirmek oldukça zaman alır, ancak son sonuç buna değer. Bu görünüme ulaşmak için hassas uçlu bir eyeliner kullanın.

Bunları da kaçırmayın: Yeni Başlayanlar İçin Sıvı Eyeliner Nasıl Sürülür?

Siyah füme göz farı görünümü, dumanlı gözünüze ekstra etki verecek. Kapaklarınızda  göz kalemi tekniğini kullanarak daha fazla etkili hale getirebilirsiniz. Kaşlarla birlikte daha dramatik görünmekte.

Parti ve balo geceleri için hala iyi bir fikriniz yoksa, bu görünümü ilham olarak kullanabilirsiniz.

En İyi 10 Siyah Eyeliner Sürme Tekniği / Galeri

Bir önceki yazımız olan İnstagram Trend Makyaj Teknikleri 2019 başlıklı makalemizde 2019, instagram ve makyaj trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen