modaStil Önerileri

En İyi 2019 Yüksek Belli Kot Pantolon Modelleri

En İyi 2019 Yüksek Belli Kot Pantolon Modelleri ve Stil İpuçları

Görünüşe göre birçok moda trendiyle geçmişe dönüyoruz, ancak İnternet’in ve modanın etkileyicileri ve güzellik editörleri bunun neden yüksek belli kot pantolonlara uygulanmaması gerektiğine dair iyi bir örnek teşkil etti. Yaklaşık beş yıl önce trend olan yüksek belli kot dönüşü ile bayanlar rahat bir nefes aldı. Yüksek katlı kot çok farklı modellerde inanılmaz ve bunlar bugünün en iyi moda olan kotları.

Ancak, tüm yüksek kotlar aynı değildir! Her türlü kesim ve renkte gelirler, böylece her türlü duruma ve dolaplara uyabilirler. Farklı alt kategorilerle ilgili bazı açıklamalar yaparak ve kendi özelliklerine ve vücut şekline en uygun kesimi nasıl seçeceğini açıklayarak, senin için en iyi yüksek belli kotu seçmene yardım edeceğiz. Kendinizi gerçekten şık hissetmenizi sağlamak için, her durum için yüksek belli kot pantolonların nasıl giyileceği hakkında bazı bilgiler de vereceğiz!

Yüksek Belli Kot Pantolon Çeşitleri ve Alınacak En İyiler

Yüksek belli kot pantolon neredeyse sihirli bir parçadır. Belindeki karın ve mide görünümlerini düzelttikleri için sadece tüm figürlere iltifat etmekle kalmazlar, aynı zamanda çok da uygundurlar . İç çamaşırı kemeri veya çatlakları göstermek için aşağı kaymaz veya çekmezler. Yüksek belli kotlar, vücutta nerede oturdukları ile tanımlanır; Basitçe söylemek gerekirse, bazen göbek seviyesinin üstünde, bazen birkaç santim yukarıda olsalar da belin üstünde otururlar.

En İyi 2019 Yüksek Belli Kot Pantolon Modelleri ve Stil İpuçları
En İyi 2019 Yüksek Belli Kot Pantolon Modelleri ve Stil İpuçları

Bu, kalçaların tam ortasına veya üst kısmına oturan ve 2000’lerde çok popüler olan  kalçalarda çok düşük oturan alçak kotların aksine iyi bir seçimdir. Farklı kot pantolon çeşitleri hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin. Ayrıca Bakınız: Bayan kot pantolon modelleri 2019 2020

• Düz Kesim Yüksek Belli Kot

Düz bacaklı kadınların yüksek belli kotu bu günlerde bulabileceğiniz en basit, en giyilebilir ve en yaygın seçeneklerdir. Onların uyluk çevresinde biraz sıkıca oturan düz bacaklı bir görünümü var. Bacağını güzelce uzatan, özellikle sivri uçlu bir ayakkabı ile eşleştirildiğinde harika bir siluet sunar.

düz kesim yüksek bel kot pantolonlar 2019 20
düz kesim yüksek bel kot pantolonlar 2019 20

Koyu renkli kotlarda, düz bacaklı yüksek kotlar ofis için harikadır . Hafif taşlanmışlar da, eğlenceli ve rahattırlar ve özellikle açık tonlarda rahat bir tişört  ve spor ayakkabılarla kombinlemek  için harikadırlar.

• Skinny Yüksek Belli Kot

Skinny kot pantolon, 2000’li yılların ortalarında jean pazarını ele geçirdiğinde geri dönüşü olmadı ve bu kategoride kesinlikle yüksek belli skinny jeanler vardı. Skinny kot pantolonlar, özellikle taytı  taklit eden bir görünümle, baldır boyunca daha sıkı ve daha ince oturan dar kot pantolonlardır.

Skinny yüksek belli kot pantolon her türlü malzemeden yapılabilir, ancak sıklıkla çok esnek olabilmeleri için pamuk ve spandeks karışımından yapılırlar. İyi bir vücuda sahip atletik bir kadın uygun bir yer bulmakta zorlanabilir ve bunun yerine düz bir kot pantolonu tercih edebilir, ancak hemen hemen herkes için çok gurur vericidir.

yüksek bel skinny kot pantolonlar 2019 20
yüksek bel skinny kot pantolonlar 2019 20

Bazen düz bacaklı yüksek belli kotlarla karıştırılıyorlar, ancak asıl fark, dar kot pantolonların ayak bileği çevresinde daha ince olması için skinny kotların sivrileşmesi.

Skinny yüksek belli kot pantolonlar ile bot giymek oldukça iyidir, ancak topuklular, sivri burun babetler veya spor ayakkabıları da dahil olmak üzere bacağını uzatan herhangi bir çift ayakkabıyla harika görünürler. Bununla birlikte, aşırı geniş ayakkabılar kotun sivrilen ucuna karşı cüretkar görünebilir. Bakınız: En Popüler 2019 skinny kot pantolonlar

• Önden Düğmeli Yüksek Belli Skinny Kot

Hafif bir taşlanmayı seviyorsanız  bu yüksek kotlar , özellikle fermuarların yerine düğmeli olanlar çok popüler. Ayrıca ayak bileği uzunluğunda olurlar ve uçlarında ve ceplerinde ince yırtık aşınmalara sahiptirler.

önden düğmeli skinny kot pantolon
önden düğmeli skinny kot pantolon

• Yüksek Belli Kısa Paça Kot

İlkbahar geldiğinde, kadınların yüksek kesimli kotları biraz ağırlaşabilir – elbette, kısa paça tercih etmediğiniz sürece! Kısa paça kesik kotlarda ayak bileği ve baldır arasında bir kesik bulunur, bu yüzden bacağın dibinde biraz daha fazla cilt gösterirler.

Kısa paça yüksek bel kotlar hem dar hem de gevşek bir kesim ile gelebilir.

yüksek bel kısa paça kot pantolonlar 2019 2020
yüksek bel kısa paça kot pantolonlar 2019 2020

Kısa yüksek belli skinny jeanler çok serinletici bir seçenek olsa da, manşetlerinin bacak boyunu kırdığı için minyon tipli kadınlar için en uygun seçenek olmadığını kabul etmeliyiz. Uzun bacaklı olanlar veya genel olarak uzun boylu olanlar kısa paça kot pantolonları kolaylıkla giyebilirler; oysa kısa olan herkes en aza indirgeme etkisine karşı koymak için topuklu ayakkabılarla giymek isteyebilir. Genellikle işe uygun değildir, ancak dışarıda bir gece geçirmek ya da bir etkinlik günü için mükemmel bir seçim olabilir!

• Yüksek Belli Mom Jeans

Günümüzde mom  kotlar canlı ve iyi durumda, sadece genç kadınların en moda meraklıları tarafından giyiliyor. Anne kot pantolonları düz bacaklı yüksek belli kot pantolonlara çok benziyor, ancak arka kısımları vurgulama eğiliminde olan üst kısımlara biraz daha yassı görünüm veriyor.

Mom kotlar doğası gereği iltifat etmiyorlar ama cesaret ediyorlar. Herkes, şıklık veren diğer öğelerle eşleştirdiği sürece bunları klasik olarak da giyebilir.

yüksek bel mom jeanler 2019 2020
yüksek bel mom jeanler 2019 2020

Önemli olan şey, havalı görünmek için yalnızca genç işi eşyalarla giymektir – çok ince bir çizgi. Popo ve kalçaların daha geniş ve daha uzun görünmesini sağlama eğiliminde olduklarından, yüksek belli anne kot pantolonları, genellikle bu eğrileri taklit etmelerine yardımcı olan ince ve düz bir silueti olanların tercih ettiği kotlardır.

• Yüksek Belli Boyfriend Kotlar

Yüksek belli boyfriend kotunun ardındaki fikir, bir erkeğin kotunu acele veya hevesle ödünç almış gibi görünmesidir. Sonuç olarak, dikkatsizlikten kaçarlar.

Bu günlerde boyfrşend kot pantolon bir kadının vücuduna uyarlanmıştır ancak erkek kıyafeti etkisi yaratır. Düz bacaklı kot pantolonlara çok benziyorlar, fakat sadece biraz eğri ve çok anne kot pantolonları gibi vintage efektleri de var.

yüksek bel boyfriend kotlar 2019 2020
yüksek bel boyfriend kotlar 2019 2020

Boyfriend kot biraz dikkatsiz ve beceriksiz olduğu için, onları ekstra temiz parçalarla – şık bir düğmeli gömlek, bir çift oxford ayakkabısı ve hatta bir inci kolye ile bile biçimlendirmek akıllıca olabilir. Hemen hemen herkes için uygun olabilir, bu yüzden onları denemekten korkmayın!

• Flared Yüksek Belli Kot

Her yerde ana akım olmayan bir seçenek olarak modaya uygun bir şekilde patlayan bu kotları görüyoruz. bu kotlar  skinny jean’lerin karşıtıdır – baldırda biraz daha genişlemeye başlarlar ve ayak bileğine kadar genişlemeye devam ederler.

yüksek bel geniş paça kot pantolonlar
yüksek bel geniş paça kot pantolonlar

Geniş paçalı yüksek belli kotlar bacakları daha uzun gösterme  eğilimindedirler, bu yüzden kısa boylu kadınlar için mükemmeldirler, çünkü kotun uzunluğu ayak bileklerinin altına düştüğü varsayılarak bacağını mükemmel şekilde uzatır.

yüksek bel flared jeanler 2019 2020
yüksek bel flared jeanler 2019 2020

Yüksek belli  geniş paça  kotları şık ve modern görünmek için stillenebilir veya vintage stilleri kullanılabilir. Koyu taşlanmış modeller iş yerinizin denim giymenize izin verdiği varsayılarak muhteşem bir ofis giyim tercihi olabilirler.

• Yüksek Belli Yırtık Kot Pantolon

Yırtık kot pantolonların asla modası geçmedi, yırtık yüksek belli kot pantolonlar kesinlikle trendler arasında. Her çeşit tarzdaki kadınların yüksek belli kot pantolonları, birkaç yırtıkla biraz sıkıntılı olabilir. Özellikle de tüm yıl boyunca sıcak bir yerde yaşıyorsanız, giysilere biraz nefes alma yeteneği vermek için mükemmeldir.

yüksek belli yırtık kot pantolonlar 2019 20
yüksek belli yırtık kot pantolonlar 2019 20

Yırtık kot pantolonları büyük bir markadan satın aldığınızda, sıkıntılı gözükmelerine rağmen güçlendiklerini ve yırtıkların genişlemediğini görüyorsunuz – ne yazık ki aynı şey kotunuzu evde yırtık bir stil verme de söylenemez.

Yırtık kesilmiş yüksek kotları şekillendirmenin anahtarı, görünümün geri kalanını temiz ve sağlam tutmaktır; ancak bu, grunge moda  akımından ilham alan öğeleri seçemeyeceğiniz anlamına gelmez. Sadece kotunuzun deliklerle kaplı tek şey olduğundan emin olun!

• Vintage Yüksek Belli Kot

Kot pantolonları vintage yapan nedir? Belirli bir özelliği tam olarak belirlemek zordur, çünkü kot pantolon birkaç faktörün yardımı ile klasik görünür. Genellikle biraz sıkıntılı görünen daha hafif bir taşlanmaya sahip olacaklar –  yırtıkları sayesinde ya da genel olarak hafif olmaları veya  biraz koyu olmaları nedeniyle kategorilere ayrılırlar.

vintage yüksek belli kot pantolon 2019
vintage yüksek belli kot pantolon 2019

Ayrıca vintage kotlar bele sıkı oturan, ancak mom kot gibi kalçaların etrafında daha gevşek olan modeller.

Yüksek belli vintage kotlar , rahat bir seçenek. Onları retro görünüm için diğer vintage kıyafetlerle biçimlendirebilir veya modaya uygun basit gündelik bir kıyafet için modern parçalarla eşleştirebilirsiniz. Genel olarak, ofis için uygun değillerdir.

• Hafif Taşlanmış Yüksek Bellik Kot

Hafif yıkanmış yüksek belli kot pantolon ilkbahar ve yaz için mükemmel bir seçenektir! Parlak veya pastel bir kıyafetler güzel oluyorlar ve sizi biraz daha mutlu edeceklerini garanti ediyorlar.

taşlanmış yüksek belli kot pantolon 2020
taşlanmış yüksek belli kot pantolon 2020

Hafif topuklu ayakkabı veya beyaz spor ayakkabısını giymekte zorlanıyorsanız, hafif taşlanmış yüksek kot pantolonlarla süper iyi gittiğini bilmek sizi mutlu edecektir! Eskilerden esinlenilmiş bir çok kot pantolon hafif bir taşlanmaya meyillidir çünkü 80’lerin ve 90’ların hatırlattığı hoş bir stildir.

• Siyah Yüksek Bel Kot

Siyah yüksek belli kot pantolonlar, kumaşları ilk bakışta denim gibi görünmediklerinden, işe en uygun seçenek olma eğilimindedir. Öte yandan, keskin ve asi bir tarzınız varsa, biraz yırtık bir görünüm harikadır.

siyah yüksek bel kot pantolon 2020
siyah yüksek bel kot pantolon 2020

Siyah yüksek bel kotlar skinny, düz,  veya kısa paça dahil tüm stillerde olabilir, bu nedenle tüm hafif taşlanmış stillerden bıktıysanız, siyah yüksek kot pantolonu mutlaka deneyin!

Vücut şekliniz için en iyi yüksek belli kot nasıl seçilir

Artık tüm vücut tiplerine uygun ve tüm kadınların alabileceği yüksek belli kotları gördükten sonra, hangi stilin kendi vücut şeklinizi mükemmel şekilde düzleştireceğini keşfetmenin zamanı geldi.

Kısa bacaklar için en iyi yüksek belli kot

Daha kısa bacaklı minyon bir vücudunuz varsa, her çeşit yüksek kotu tercih edebilirsiniz! Özellikle yüksek bel, gerçekte bittiği yerde devam ettikleri yanılsamasını yaratarak bacaklarınız daha uzun gibi görünmesi için iyi olacaktır Bu, özellikle eğer kısa bacaklarınız ve ortalama veya uzun bir gövdeniz varsa, eğer yukarıdan aşağıya minyon olsanız bile işe yarar.

Sizin için en iyi yüksek bel  kot pantolon dar, düz bacaklı veya hafif genişlik olacak. Dar skinny kot pantolon genel olarak bacaklarınızın ince görünmesini sağlar ve sonuç olarak bacakları uzun gösterecektir. Düz bacaklı yüksek bel kotlar benzer bir etkiye sahip olacak, ancak geniş paçalı kotlar daha çok uzatacak, çünkü ayak bileğinin altına düşme eğilimi göstererek daha uzun bacakların ayağı saklanarak yanılsamasını yaratıyorlar.

Kısa bacaklar için en iyi yüksek belli kot
Kısa bacaklar için en iyi yüksek belli kot

Ek olarak, kotlarınızın boyanma şekli de bir fark yaratabilir. Bacak ortasındaki dikey olarak biraz daha hafif yıkanmış olan kotlar, bacaklarınızın daha uzun ve daha ince olduğu yanılsamasına neden olacaktır.

Kalçalarında genişlemeye başlayan ve bazı mom jeanler ve boyfriend kotları gibi aşağı doğru daralan ve bacaklarınızı kesip daha kısa ve geniş göstermelerini sağlayacaktır, bu kotlardan kaçının.

Yüksek kotunuzla giydiğiniz ayakkabılar da fark yaratacak! Topuklu ayakkabılar kolay bir seçim olsa da, sivri uçlu bir ayakkabının uzama etkisi olacaktır.

Uzun bacaklar için en iyi yüksek belli kot

size uyacak yüksek belli kot pantolon bulmanın püf noktası sayıları okumak ve ekleri kontrol etmektir, ancak önerebileceğim birkaç hile kodu var. Genel olarak, geniş paçalı kot pantolon, dar ve düz bacaklı yüksek belli kot pantolonlardan daha uzun gösterme eğilimindedir, bu yüzden önce bunları raftan çekebilirsiniz.

Uzun bacaklar için en iyi yüksek belli kot
Uzun bacaklar için en iyi yüksek belli kot

Ayrıca, bu stiller giderek daha popüler hale geldiğinden, kısa paçalı kotları kucaklamayı da seçebilirsiniz (veya düz kot pantolonları satın alın ve biraz yukarı katlayın). Kısa kızlardan farklı olarak, sizi daha küçük göstereceklerinden endişe etmeden kısa paça kot pantolonlar giyebilirsiniz! Bu size ayak bileğinizdeki doğru yere düşmeyen pantolonlar hakkında endişe etme derdinden kurtarır.

İnce uyluk için en iyi yüksek belli kot

Kadınlara daha ince bir görünüm için tavsiyede bulunmak biraz garip gelebilir, çünkü kot pantolon seçiminde hiçbir şey yapamazlar! Tüm kotlar, stiller ve yüksek bel kot pantolonlar, ince kalçaları olan birinde iyi görünecektir.

Bununla birlikte, daha ince bacakları olan kadınlar kendilerini biraz daha kıvrımlı gösterecek kot isteyebilirler! Arzu ettiğiniz buysa, vintage tarzı yüksek belli kotların uyluklarınızı ve poponuzu biraz daha görünür hale getirmek için en iyisi olduğunu göreceksiniz.

İnce uyluk için en iyi yüksek belli kot
İnce uyluk için en iyi yüksek belli kot

Daha dar kotlar tercih ediyorsanız, bacaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayacak boya desenli düz bacak veya ten rengi kotları tercih edin. Yatay bacak çizgileri veya üst uyluk boyunca yatay hafif bir taşlanma, bacaklarınızın doğru yerlerde daha kalın görünmesini sağlar.

Artı vücutlu uyluk için en iyi yüksek belli kot

Dar kot pantolonun düzgün vücutlu bayanlar için olmadığını söyleyenleri dinlemeyin, çünkü onlar çok yanlış! Uyluklarda daha geniş bacaklara sahipseniz, tüm yüksek belli kotlar  sizin için iyi bir seçenek olarak düşünün. Her şeyden önce sert kotlar özellikle rahat olmaz.

Pamuk ve elastan karışımından yapılan skinny jean pantolonlar özellikle rahat olacak, ve vücudunuzu daha güzel gösterecekler.

Eğer kalçalarınızın daha büyük görünmesini sağlayacak kotlardan kaçınmak istiyorsanız, vintage veya anne tarzında yüksek belli kotlardan kaçındığınızdan emin olun – onlar hem serseri hem de kalçaların daha büyük görünmesini sağlayabilir,.

Düzgün vücutlu uyluk için en iyi yüksek belli kot
Düzgün vücutlu uyluk için en iyi yüksek belli kot

Bacakların daha ince görünmesine neden olacağından, taşlanmanın bacak merkezi boyunca dikey olarak biraz daha hafif olduğu kotları arayabilirsiniz. Flared yüksek belli kot pantolon bacaklarınızın üstündeki fazlalıkları dengeleyecek bir seçenektir, böylece bunları da deneyebilirsiniz.

Büyük Kalçalar İçin En İyi Yüksek Belli Kot

Yüksek kotlar arkadaki kıvrımlı kıyafetlerinizle kesinlikle harika görünmekle birlikte, yanlış yere yerleştirilmiş cepler veya garip sarkma, arkanızın şekilsiz görünmesine neden olacağından doğru olanı seçtiğinizden emin olmak istersiniz.

Bir çift kotu denediğinizde, ceplerin çok düşük veya çok yüksek yerine, yanaklarınızın tam ortasına oturduğundan emin olun. Dokulu süslemeli veya kapaklı ceplerden kaçınmalısınız. Dar yüksek belli kotu belli bir gerginliği olan şeyler elbette en güzel şeyleri gösterecektir, ancak gerçekte tam olarak kesildiği gibi durmalıdır.

büyük kalçalı bayanlar için yüksek bel kot seçimi
büyük kalçalı bayanlar için yüksek bel kot seçimi

Klasik ve boyfried kotları sizin için kesinlikle sınır dışı değil, çünkü süper şık görünmek için stilize edilebilirler, ancak kalçalarınızı çıkarma eğiliminde olduklarından  en iyi seçenek olmayacağını unutmayın. biraz daha kilolu görünebilirsiniz.

Mini ve Dar Kalçalar İçin En İyi Yüksek Belli Kot

Yüksek belli kot pantolon, eğrilerinize ekstra bir ayrıntı vermek için mükemmel bir öğedir .Yüksek belli mom jean, daha önce hiç olmadığı yerde dolgunluk yaratmanın kesin ve hızlı bir yoludur, çünkü hem kalçaları hem de popoyu büyütme eğilimindedirler.

dar ve küçük kalçalı bayanlar için kot pantolon seçimi
dar ve küçük kalçalı bayanlar için kot pantolon seçimi

Öte yandan, daha modern bir ortama sadık kalmak istiyorsanız, birbirinden biraz yukarı ve uzağa oturan belirgin cepleri olan dar yüksek kot pantolonları tercih edin. Cepler büyüdükçe, süslenmişlerse daha iyi ve bonus puanlar elde edilir.

Yüksek kot pantolonunuzun boyanması ya da “yıkanması”, figürünüzün kıvrımlı olduğu yanılsamasını yaratmanıza yardımcı olabilir. Kalça alanının ortasındaki ve kalçaların önündeki açık renkler, poponuzun yuvarlak ve kalçalarınız daha geniş gibi gösterir.

Atletik Bacaklar İçin En İyi Belli Kot

Kalçanızın büyüklüğü, yüksek belli kotun size uygun olup olmadığını anlamak için önemlidir değil,  hangi yüksek kotları seçeceğiniz görünümünüzü etkiler.

Sadece güçlü kalçalarınızı daraltacağı için dar yüksek kot pantolonu atlamak isteyeceksiniz. Aynısı, baldırların etrafında biraz daha gevşek olma eğiliminde olan düz bacaklı, yüksek belli kotlar için de geçerli olabilir, fakat aynı zamanda daha az esnek ya da bağışlayıcı olan daha sert bir kumaştan yapılırlar.

Atletik Vücutlar İçin En İyi yüksek Belli Kot
Atletik Vücutlar İçin En İyi yüksek Belli Kot

İnce bir potluk olan kotlar, kalçaların boyfriend kotunda olduğu gibi görünmesini sağlar! Yüksek belli mom kot pantolonları biraz risklidir, çünkü bazen uçları azalır – onları denemek ve nasıl göründüklerini görmek zorundasınız.

Elma Vücut Şekli için En İyi Yüksek Bel Kotlar

Yüksek kotlar genel vücut şeklinize de etki edebilir. Bedenleri elma şeklinde olan (büyük veya orta büyüklükte göğüsler, daha az tanımlanmış bel – kalça oranı) olan kadınlar, belinde bir miktar kısma ve bacakları uzatan yüksek belli kotlardan faydalanabilirler. .

Ancak, orta bölümün etrafında çok sıkı olmayacak bir stil seçmek önemlidir; bu nedenle, hem görünüm hem de rahatlık için kotu denediğinizden emin olun.

Elma Vücut Şekli için En İyi Yüksek Bel Kot Pantolonlar
Elma Vücut Şekli için En İyi Yüksek Bel Kot Pantolonlar

Yüksek belli mom jean veya vintage kesimlerden kaçınmak genellikle en iyisidir. Yırtık yüksek belli kotlar, kareye biraz daha fazla denge sağlayacakları için harika bir seçim olabilir. Düz kotlar ve skinny jean’ler de günümüzde özellikle yüksek belli stilde güvenli bir seçimdir.

Armut vücut şekli için en iyi yüksek belli kot

Armut şekli, daha küçük veya dar bir gövdeye, küçük bir bele ve daha büyük kalçalara, uyluklara ve popoya sahip bir şekle karşılık gelir. Eğer bu sizin şeklinizse, dar yüksek belli kotlara gelince, kesinlikle onları giyebilirsiniz!

Armut vücut şekli için en iyi yüksek belli kot
Armut vücut şekli için en iyi yüksek belli kot

Dar Skinny ve düz bacaklı gibi yüksek belli kot pantolonların daha sıkı stilleri, kalçalarınızı biraz daraltma konusunda harika bir iş çıkarırken, düz modeller genel siluetinizi uzatacaktır. Üzerine biraz denge eklerseniz daha iyi duracaklar, bu nedenle kotunuzun üzerine bol veya akıcı bir bluz koyarak kendinize daha fazla kum saati şekli verin.

Kum saati vücut şekli için en iyi yüksek belli kot

Bir kum saati silueti ile kötü görünmek zor, bu yüzden tabii ki yüksek bel kotların daha düz olması muhtemel!  armut şeklindeki vücutlu olanlar da olduğu gibi, bazı yüksek bel stiller de pek işe yaramaz.

Özellikle yüksek belli mom kot pantolon, kalçalarınızı ve uyluklarınızı aşırı derecede vurgulayarak, neredeyse karikatürize edilmiş aşırı bir kum saati görünümüne yol açabilir. Düz kotlar ve skinny jean pantolonlar gibi seçeneklere yönelin.

Dikdörtgen Vücut Şekli için En İyi Yüksek Bel Kotlar

Bazı kadınlar (özellikle çok atletik kadınlar),   daha güçlü bacakları olan düz bir vücut şekline sahiptir. Bu kadınlar için, yüksek belli kot pantolon, görünüme kadınlık katmanın bir yolu olan belin vurgulanmasına yardımcı olur.

Daha düz bir fiziğiniz varsa, eğri yanılsaması yaratacak yüksek belli kotları tercih edin. Örneğin klasik kotlar kalçalarınıza daha fazla şekil katacaktır.

Dikdörtgen Vücut Şekli için En İyi Yüksek Bellik Kotlar
Dikdörtgen Vücut Şekli için En İyi Yüksek Bellik Kotlar

Diğer bir seçenek, popo ortasındaki cepli yüksek belli kotları aramaktır, çünkü bu alanın daha geniş bir görsel yanılsaması yaratacaktır. Düz yüksek kotlardan kaçınılmalıdır, çünkü sadece figürünüzün düz çizgilerini vurgulayacaktır.

Yüksek belli kot  nasıl giyilir

Yüksek belli kot giymek için çok az kural vardır. Bu kotlar o kadar güzeldir ki kötü bir görünüm oluşturmazlar. Bu kılavuzda, birkaç şekillendirme önerisi veriyorum ve belirli durumlara ve stillere uyacak şekilde yüksek belli kot pantolonların nasıl giyileceğine dair tavsiyelerde bulunacağım.

• Sıkı ve dar bluzlar yüksek belli kotlarla harika görünecek!

• Kısa tişört ve bluzlar günümüzde çok popülerdir ve içeriye sokulmuş veya dışarıda bırakılmış yüksek kotlar ile giyilmesi en kolay olanlardır. Kadınların yüksek belli kot pantolonları kısa üstler ile giyilebilir çünkü çok fazla cilt göstermenize engel oluyorlar, bu da çoğumuz için bir nimettir.

Yüksek belli kot pantolon nasıl giyilir 2019
Yüksek belli kot pantolon nasıl giyilir 2019

• Kesinlikle yüksek belli kotun üzerine uzun şeyler giyebilirsin, ama bu onların amacını bir dereceye kadar yeniyor. Bununla birlikte, eğlenceli bir kıyafet değişimi olabilir, ancak yüksek kot  üzerine uzun bir süveter giyin ve pantolonunu ve içine giydiğiniz her sevimli üstünü ortaya çıkarmak için çıkartın.

• Ofisiniz kot giymenize izin veriyorsa, gidip kendinize koyu ve düz bacaklı  yüksek bel  kotlar bulun. İçine  sokulmuş düğmeli bir gömlek veya gevşek bir bluz kullanın ve her şeyi bir blazerle kapatın. Şık babetler veya topuklu ayakkabılar anlaşmayı imzalayacak.

• Gece gezmelerinde giymek için cesur olduğunuzdan emin olun! İstediğiniz süslemelerle dar kesimli, dar pantolonlar giyin –  kısa veya yırtık yüksek belli kotlar, benzersiz bir görünüm sunar. Yüksek bel kotunuza sokulmuş sıkı bir üst giyin ve bol takılar ve bir çift seksi topuklu ayakkabı giydiğinizden emin olun; topuklu ayakkabılar ve botlar harika olur!

• Gündüz stili, hafif taşlanmış düz veya geniş kot pantolon, spor ayakkabıları ile eşleştirilmiş hafif bir kazak veya sweat içine tutturulmuş bu yüksek kot pantolonlar ile harika olur.

• Grunge tarzından ilham alan görünüm, koyu veya yırtık mom jean veya boyfriend kotlarıyla çok iyi uyum sağlar. Eğer daha modern bir görünüm isterseniz Skinny yüksek belli kot pantolon da olabilir. Ayakkabılar burada gerçekten önemlidir, bu yüzden koyu çizmeler veya koyu Converse ayakkabılar tercih edilir . Koyu renk bir tişört veya sweat, pantolonunuzun içine sokulabilir.Eğer soğuksa, beline bağlanmış uzun kollu bir gömlek ile hazır olun. Dışarısı daha da soğuksa, o zaman her şeyin üzerine deri bir ceket çekebilirsiniz.

• Bohem tarzı için, biraz eski vintage bir görünüme sahip hafif taşlı boyfriend ya da anne kotu giyin. Açık renkli bir tişörtle veya kısa üst ile kombinleyin -. İşlemeli veya tığ işi hırkalar ve bluzlar varsa bonus puan! Göze çarpan bir çift sandalet ya da açık renkli babetler ve bolca takıyla kombini tamamlayın!

Yüksek belli kot pantolon nasıl giyilir 2019 20
Yüksek belli kot pantolon nasıl giyilir 2019 20

• Kot pantolon ile kot gömlek yada kot ceket giymek hiçbir zaman kötü bir fikir değildir ve yüksek beller ile özellikle daha şık olabilir! Burada iki yöne gidebilirsiniz – tamamen uyumsuz, koyu renkli kot ve açık renkli taşlanmış düğmeli gömlek veya aynı renk iki kotunda eşleşmeyi hedefleyin.

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı