AksesuarGelinlik Modellerisaç modelleri

En iyi gelin başı aksesuarlar 2018 2019

Bugün size en yakın zamanda düğününü yapacak ve gelin başlıklarını nasıl seçeceğinden emin olmayan tüm gelin adayları için en iyi gelin başı aksesuarları 2018 2019 trendleri seçtik.

Gelin başlıkları arasında tül peçe , vintage stili başlıkları , aynı zamanda çok basit ve özgün çiçek taçlarına yer verdik Ayrıca , açık hava düğünlerinin ve bohem ya da hippi tarzı gelinlerin çok popüler olmasıyla gittikçe daha fazla gördüğümüz bir trend olan çiçeklerle birlikte gelin başlıklarına dair bazı fikirler sunmak istedik .

Duvaklı gelin başları

Yapmamız gereken ilk şey, giymek istediğimiz gelinlik seçmek ve seçtiğimiz şeye göre, tarzımıza neyin dokunuşunu ve gelinliğin daha iyi görünmesini sağlama  zamanı. Bu nedenle, çok önemli bir soru, düğün gününü duvak takmayı isteyip istemediğinizdir, çünkü bu karara bağlı olarak bir tül duvak veya dantel işlemeli başka birisini seçmek zorundayız. Bir kural olarak, örtülü başlıklar daha basittir, çünkü eğer çok özenli bir duvaksa ekstra aksesuar ekleyerek onu aşırı gösterebiliriz.

Çok sevdiğimiz ve minimalist ve modern bir tarz isteyen, ama nazik olmaktan vazgeçmeyen bir başlık, yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz bu başlıktır. Bu çok sadedir ama dikkat çeken şeyleri vurgular ve gelinliğin dikkatini veya önemini azaltmaz, ancak gelinliğe eşlik eder ve daha iyi görünmesini sağlar.

Çiçekli gelin taçları ve süsleri

Dediğimiz gibi, gelin başı için çiçek kullanımını daha yakın zamanda gördüğümüz trendlerden biri. Yapay çiçekler genellikle tüm gün onları güzel tutmak için kullanılır ve ayrıca saç modelimize uyum sağlamak için daha kolay kullanımı vardır.  Tek bir renkte, hepsi beyaz, pastel renklerde, vb. Saç tellerinde, saç tellerinde ve renklerde bir saç bandı veya taç şeklinde görebiliriz.

Her ne kadar çiçek taçları çoğunluğu açık havada bir hippi veya bohem stili ile ilişkili olsa da, yukarıdaki fotoğrafta gördüğümüz gibi bu gelin başlığında olduğu gibi flamenko bir dokunuşla da zarif bir görünüm verebiliriz. Bu tarz bir tasarım ile.

Vintage gelin başlıkları

Gelin başı aksesuarları arasında on yıllardır trend olan başka biride  retro veya vintage tarzı aksesuarlar. Açıkça, bu başlıklardan birini seçmek, benzer bir gelinlik seçmek ve stilin de bu çizgiyi takip etmek olacaktır. Vintage başlıklar içinde birkaç farklı stil, daha basit ve diğerleri daha ayrıntılı bulabilirsiniz .

Fotoğrafta gördüğünüz gibi bu vintage gelin başı stili, ihtiyacınız olan retro dokunuşu veren su dalgalarıyla bir  veya yarım saç modeli ile çok iyi uyum sağlar. Buna ek olarak,gelinlik modeli , omuz dekolteli olan bir tasarımda havalı bir model olarak birleştirirsek , çok güzel bir görünüm elde edilir..  .

Orijinal gelin başlıkları

Son olarak, bulabileceğimiz ve bakmamıza bu farklı dokunuşu verebileceğimiz orijinal gelin başlıklarından bazılarını göstermek istedik. Çarpıcı bir başlık istiyorsanız, renkleri ve farklı şekilleri olan bir tasarım seçmenizi öneririz.

En iyi gelin başı aksesuarlar 2018 2019

Fotoğrafta gördüğünüz gibi bir başlık, farklı ve özgün bir görünüm isteyen gelinler için mükemmeldir, çünkü farklı bir yapıya sahip ve stilin püf noktası olan parlak renklere sahiptir. Bu nedenle, bu tarz gelin başlıklarını kullanmak için, basit gelinlikler arasında seçim yapmak daha iyi olacaktır çünkü eğer değilse, aşırı yüklenebilir.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Görünümünüzü değiştirmek için ilham veren 10 havalı saç modeli başlıklı makalemizde 2019 saç kesimleri, 2019 saç modelleri ve saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen