Makyaj

En İyi Makyaj Markaları Hangileri?

En iyi makyaj markaları hangileri diye araştırma yapıldığında dünyaca ünlü kozmetik markaları öne çıkar. Makyaj malzemesi satın almak kolay değildir. Çok fazla seçenek, çok fazla renk ve marka var ve hangisinin en iyisi olduğunu asla bilemezsiniz.

Ayrıca, sizin için en uygun olanı görmek için yeni modeller aramaya ve mümkün olduğu kadar birden fazla ürünü test etmeye devam etmeniz gerekir. Elbette bu süreç son derece sıkıcı olabilmektedir.

Tüm bu süreci yapmayı seven sizler için, hayatı kolaylaştırmak ve size yeni makyaj seçenekleri sunmak için uzmanların yaptığı incelemelerin takip edilmesi, makyaj malzemesinde tercihin ona göre yapılması önemlidir.

En Kaliteli Ve En İyi Makyaj Markaları Hangileri

En İyi Makyaj Markaları Hangileri
En İyi Makyaj Markaları Hangileri

En kaliteli makyaö malzemeleri arasında olan L’Oreal, dünyanın bilinen en iyi makyaj şirketidir. Paris’te yaratılan marka, rujlar, saç boyaları, cilt bakım ürünleri, parfümler ve çok daha fazlası gibi tüm portföyünü tamamlayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tüm ürünleri sadece kaliteli değil, aynı zamanda markayı destekleyen çok ilginç tasarımlara sahiptir.

L’ oreal’ın markalaşmasına bir örnek, sadece rahat bir doku ile cilt parlaklığını uyarmakla kalmayan, aynı zamanda uygulama bölgesine C vitamini de ekleyen uzun süre kalıcı doğal efekt allıktır.

Bir başka marka olan Avon, bayiler aracılığıyla satış sistemi nedeniyle Türkiye’de tanınan bir kozmetik markası olmakla birlikte sadece makyaj, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretmez. Şirket yılda yaklaşık 10 milyar dolar kazanıyor ve 6 milyar doların üzerinde bir marka değerine sahip. Ürünleri oldukça çeşitlidir.

Çantanızda her yere götürmek için kaliteli bir temel sete ihtiyacınız varsa, Precious Kit harika bir seçim olabilir. Çok uygun bir fiyatla, beş uzun süre kalıcı göz farı rengine ve pembe safir ruja sahiptir.

Kanada Merkezli Firma: MAC

En İyi Makyaj Markaları
En İyi Makyaj Markaları

En iyi makyaj markaları hangileri denildiğinde MAC, makyaj kitlerinde en çok satan markalardan biri olmasını sağlayan çok ilginç ürünlere sahip tanınmıştır. Merkezi Kanada’da olan bir kozmetik markasıdır.

MAC Ruj, şirketin standart rujudur ve dünya çapında kalite ile eş anlamlıdır. 50’den fazla renk seçeneği ile bu ruj, farklı cilt tiplerinde renkleri koruyarak kuru dudaklarda bile kapatıcılık sağlar. Herhangi bir savurganlık olmadan, bu biraz fazladan ödemeye değer bir modeldir.

Revlon 1932’de kurulmuş bir markadır. Dünyanın en ünlü ruj serilerinden birine sahiptir. Markanın Merkezi Amerika’dadır.

Kozmetik ve makyaj alanında çalışan marka, dudaklar, gözler, cilt bakımı, tırnaklar, parfümler ve çok daha fazlası için kozmetik gibi çok çeşitli güzellik ürünleri sunmaktadır. Marka, çok sezgisel, doğa odaklı ve hareketli reklamlarla bilinmektedir.

RujBu ruj, Revlon kalitesinin harika bir örneğidir. Çok yumuşak bir dokunuş sağlayan tek bir üründe balsam bulunmaktadır. Yüksek parlaklıktadır, dudakların nemli kalmasına yardımcı olur, ayrıca Elasticolor teknolojisine sahiptir. Pigmentlerin daha iyi dağılımı, daha düzgün bir renk üretir.

Kaliteli Makyaj Malzemeleri Seçilmeli

En İyi Makyaj Markaları
En İyi Makyaj Markaları

Lancôme, kozmetik ve güzellik ürünlerinde önemli bir markadır. Merkezi Fransa’nın başkenti Paris’tedir. 1935 yılında kurulmuş ve yüksek kaliteli makyaj ürünleri üretiminde tarihsel deneyime sahiptir. Markanın ana ürünleri yüz maskeleri, farlar ve rujlardır. Şirket, her şeyden önce insanların güzelliğine ve sağlığına odaklanır, çünkü ürünlerinin farkı hipoalerjenik formüllere sahip olmalarıdır. Yani kullanıcılar arasında alerjik reaksiyonlara maruz kalma olasılıkları daha düşüktür.

En iyi makyaj markaları hangileri denildiğinde vurgulanan bir başka marka olan Clinique, standartların biraz üzerinde ürün fiyatları bilinmektedir. Bu bir Amerikan firmasıdır. Ürünlerinin çoğunun hipoalerjeniktir. Yan etkilere neden olmayacak şekilde üretilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ruj Nasıl Kalıcı Olur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen