moda

En rahat sandalet modelleri 2019

En rahat sandalet modelleri 2019

Görünüşte “rahat” gibi görünen bir çok sandalet var. Bunu anlamak için mutlaka önceden denemeli mağazada biraz gezinmeliyiz.  Kalın bir tabana ve çok sayıda kayışa sahip olanlar her zaman daha rahat sandaletlerdir. Hiçbir acı noktası olmadıklarını, ancak merdivenlerden aşağı inip çıktıktan sonra, kayışlarının tuhaf bir şekilde ayağa kalktığını ve topuklar için rahatsız edici bir etki olmadığını fark edeceksiniz. Ne yazık ki, bu noktada ayakkabıların geri dönüştürülemeyecek kadar tabanı üzerinde zaten yeterince ağırlık var.   Hepimiz aldatmaca sandaletlerin varlığına şahit olduk,  kalın bir taban ve her bir ayağa bağlanmış 40 kiloluk ağırlığa sahip gibi hissettiren kalın tabanları  rahat olarak kötü özelliklerini gizledik. Bu yüzden zamanımızın güzel ve rahat  olan sandaletleri bulmak için yola çıktık .

En rahat sandalet modelleri 2019

Bazı kadınların ayak şeklinde sorunlar olabiliyor. Bunlar genelde sol veya sağ ayağın yanında düz taban ayaklar ve ekstra kemikler olabilir, bu yüzden temel kaygıları var. Ekstra destek ve kayış yerleşimi olan sandaletler her zaman daha iyidir. Her ayak farklı ve kendi tuhaflıkları ve zayıflıkları ile doluyken, her ayak inkar edilemez bir şekilde bulutların yumuşak bir pufu üzerinde yürümeyi hissetmek ister. Daha pratik ayakkabılarla yürümek için yol kenarında bırakılan topukların giderek arttığını söyleyebiliriz.

Bunları kaçırmayın: Bayan Yaz Kombinleri ve Stil Fikirleri

Piyasada her zamankinden daha fazla sandaletle karşılaşıyoruz, şimdi en önemli olanları test etmeye karar verdim, böylece ayaklarınızın acı çekmesine gerek kalmayacak. “Rahat” sandalet modelleri için aşağıdaki resimleri yakından inceleyin.

En rahat sandalet modelleri 2019 / Galeri

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz Kıyafetleri Eğlenceli ve Seksi başlıklı makalemizde 2018 kadın modası, 2018 yaz modası ve elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen