Burçlar ve İlişkiler

En Sadık Burçlar

Sadakat günümüzde çok önemli bir erdemdir bundan dolayı da en sadık burçlar pek çok insan tarafından merak edilmektedir. Dünyaya geldiğiniz zaman yıldızların gökyüzündeki konumları belli başlı karakter özelliklerini belirlediği gibi ne kadar sadık olduğunuz konusunda da fikir verir.

En sadık olan 3 burç

en sadık burçlar

Couple giving ‘thumbs up’ together

Sadık birisini bulmak hem aşkta hem de arkadaşlıkta çok önemli faktördür. Her burcun karakteristik özellikleri de farklı olmaktadır. Peki en sadık burçlar hangileridir? İşte sadık olan burçlar…

Balık burcu

Sevmeyi ve sevmeyi en iyi şekilde bilen bu burç, tutku dolu aşıktır. Kırılgan yapısı sebebi ile ilişkilerinde en sadık burcalar arasında yer alır. Bu burç sahiplerinin üçüncü kişi  asla yer almaz.

Koç Burcu

Burçlar içinde en cesurlarından birisi olan Koç burcu, olduğu gibi yaşamayı ve davranmayı sever. Mücadeleyi seven bu burç için dürüstlük altın kadar önemlidir. Bu nedenle sevdiğine son derece sadık kişilerdir. Yani koç burcu en sadık burçlar arasında yer alan ikici burçtur.

Oğlak Burcu

İkili ilişkilerde güvene ve sadakate en çok önem veren Oğlak burcu, aşkını ise eski usullere uygun olarak yaşarlar. Oğlak burçları tutarlı davranışlar sergileyerek sevdiği kişiye olan sadakatini gösterirler.

Boğa Burcu

Boğa burçları kendilerini çok iyi tanırlar ve sevdiği kişiye çok içten bağlanırlar. Ayrıca düzeni severler ve sevdiğini de yanlarında isterler. Sevdiği kişiden hiçbir şeyi saklamazlar. Boğa burçları için sadakat ve güven olmazsa olmazlar arasında yer alır.

Hangi burç erkeği eşini değil de annelerini tutarlar?

Çok uzun senelerdir bilinen gelin kaynana çatışmaları, var olan ve hep yaşamımızda bir yerlerde konu olan bir eylemdir. Bu konu hatta öyle bir konu ki artık gelenekler arasında bile yer almaktadır.

Pek çok erkek evlendikten sonra annesine çok daha düşkün olurlar. Çünkü onu bugüne getiren annesi yerine artık bir başkası ver ve bundan dolayı da erkek annesine ufak ufak özlem duyar. Bekarlık zamanlarında  özellikle de ailesine çok zaman ayırmayan beyler, nedense evlendikten sonra devamlı annesi ile  görüşmek ister ve sık sık görüşme düzenlerler. Bazı burçlar var ki onlar annelerine karşı en sadık olan burçlardır. Anneleri ile kurdukları bağdan dolayı gelin kaynana arasındaki bütün çatışmalarda anne tarafını tutarlar. Peki bu burçlar hangisidir? Bunları aşağıda sırasıyla aşağıda yazalım.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu, Zodyak burçları arasında ailesine en düşkün olan burçlar arasındadır. Bu insanlar, özellikle de annelerine çok fazla düşkün olurlar ve bebeklik dönemlerinde başlayıp bütün dönemlerinde yanlarında olan annelerine karşı büyük bir hayranlık ve derin bir bağ beslerler.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları geleneklerine bağlı ve muhafazakar erkekler arasında yer almaktadır. Oğlak burcu kişiler, hayatlarının büyük bölümünü evde aileleri ile geçirmektedir ve bu nedenden dolayı da onlarla büyük güçlerde bağ kurar. Yengeç burcu erkekleri gibi oğlak burcu erkekleri de annelerine düşkündür. Ama oğlak burcunun düşkünlüğü alışkanlıktan gelen bir düşkünlük olarak bilinir.

Boğa Burcu

Toprak grubu burçlarını en sakini olan Boğa burcu, oğlak burcu erkekleri gibi kuralcı olmasalar da geleneksel yapıları var. Aile yaşamı onlar için çok önemli bir konudur ve bunun için yetişkin bir Biray olduğunda bile ailesine düşkünlüğü ile kendinde sıkça söz ettirirler. Annelerine karşı çok yoğun saygı besleyen boğa burcu erkekleri, annelerinin hoşuna gitmeyen işlere asla bulaşmazlar. Evlilik söz konusu olunca da uzun uzun düşünür, bütün ayrıntıları inceler, annelerine de sorarak onun düşüncesini de alıp öyle karar verirler.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Ünlüler Nasıl Meditasyon Yapar ve Zihinlerine Nasıl Bakar? başlıklı makalemizde Ünlüler Nasıl Meditasyon Yapar ve Zihinlerine Nasıl Bakar? hakkında bilgiler verilmektedir.

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen