Genel

En Sevdiğimiz 2019 Çanta Trendleri

En Sevdiğimiz 2019 Çanta Trendleri

2000 ‘li yılların başlarından bu yana, omuz çantaları daha ön plandaydı ama son yıllarda moda dünyasında biraz kayboldu. Her şık hanımın koltukaltına mükemmel bir şekilde uyan yeni çantalar çıktıktan  ve bel çantaları trend olduktan sonra eskisi kadar ilgi görmüyorlardı. Omuz çantası belki de çok pratik sayılır.  Kollarımızda sepet çantaları bile taşıyorduk. Bu arada, mütevazı omuz çantası, trend bir dönüş için sabırla bekledi.

Sezonun torba çantaları bu kış yine çok beğenilen tasarımlar arasına girdi.

Moda dünyasındaki uzmanlar omuz çantaları tasarımlarında oldukça ısrarlı görünüyorlar, şimdi sadece yeni modeller ile geri dönüş yapıyorlar. 90’ların nostaljisinin son çanta trendlerinde yükseldiğini söyleyebiliriz.

En Sevdiğimiz 2019 Çanta Trendleri

lkbahar / yaz 2019 koleksiyonu için, Simon Porte Jacquemus (neredeyse 2018’in en büyük aksesuar trendlerinden sorumlu olan mikro çantalar ve bir dev şapka ve  büyük çantaları tanıttı. Özellikle omuz çantaları çok ilgi gördü.  Omuz çantaları  2019 ‘da artık dolapların en karanlık köşelerinde yaşamayacak. Heryerde olacaklar.

Omuz çantasının Fendi Baguette (örneğin, Paris Hilton tarafından sevilen) gibi parlak küçük modelleri, yeniden doğmuş bu trendin başlangıcı oldu.Aynı zamanda klasik, daha büyük tarzların da popülerlik kazanması  bekleniyor.

Daha fazla kanıt için,  Bella Hadid’in sık  kullandığı bir modeli var: Bu eller serbest omuz çantası sayesinde daha rahat hareket edebilirsiniz. Pratiktir, şıktır ve bazen bir kitabı hacimli olmadan tutabilir.

En Sevdiğimiz 2019 Çanta Trendleri : omuz çantaları, küçük çantalar, parlak çantalar

Bir önceki yazımız olan Kabanlar 2019 2020 Sonbahar Kış: Trendler ve Modeller başlıklı makalemizde 2019 kaban modelleri, 2019 kabanlar ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen