moda

En Şık Korona Maske Modelleri

Maskeler uzun zamandır hayatımızda var oldu ve bundan sonra da uzun bir süre boyunca var olmaya devam edecek gibi görünüyor

Maske Modelleri

Bir salgın dünyada binlerce insanın ölümüne neden oldu ve her şey değişti. Bir kıyamet günü hayal etmemize gerek yoktu, çünkü şu an tam da kıyametin içinde yaşıyoruz. Türkiye’de her gün bu hastalık yüzünden 50 kişinin öldüğünü düşündüğümüzde inanılmayacak kadar büyük bir problemle karşı karşıya olduğumuzu da söylemeden geçmemek gerekiyor.

Bu salgınla ilgili olarak kullanılması zorunlu tutulan maskelerin işe yaradığına hala inanmayanlar olsa da tıbbi olmayan maskeler arasındaki farkları da anlamaya başladık. Maskeler uzun zamandır hayatımızda var oldu ve bundan sonra da uzun bir süre boyunca var olmaya devam edecek gibi görünüyor. Modacılar ise durumdan vazife çıkarak insanları maskeli bir dünyaya hazırlamak ve kıyafetlerle uyumlu hale getirmek için kolları sıvadılar. Yani egzersiz yaparken, market alışverişi yaparken ve toplu taşıma araçlarını kullanırken giyme konusundaki görgü kurallarına dikkat eden birçok insan artık özel tasarım maskeleri kullanmaya başladılar.

En Şık Korona Maske Modelleri
En Şık Korona Maske Modelleri

Kişisel özgürlükler elbette çok önemli fakat sadece kendi sağlığınızı değil komşunuzun, eşinizin, arkadaşınızın, dostunuzun sağlığının da düşünmek zorundasınız, çünkü bu dünya onlarsız çok daha kötü olacak hatta salgından kurtulmak için herkesin bireysel olarak kendine dikkat etmesi ve sosyal mesafeyi koruması gerekiyor.

Sosyal mesafenin önemli olduğunu artık bilmeyen ve kavramayan yok ama bizim bahsetmek istediğimiz şey de bu değil, biz daha çok işin moda ve trendlerine değinmek istiyoruz.

En Şık Korona Maske Modelleri
En Şık Korona Maske Modelleri

Maskelerin tüketici pazarına girme şekli de emsalsiz olmaya başladı. Hatta bir adım daha ileri götürecek olursak maskeler konusunda “Bu kadar kısa bir süre içinde her yerde bulunan hiçbir şey yok” diyebiliriz.  Yani markette, kırtasiyede, büfede ve hatta ekmek fırınında bile satılıyor.

En Şık Korona Maske Modelleri
En Şık Korona Maske Modelleri

Doğal olarak da bu büyük bir Pazar ve bu Pazar içerisinde büyük bir pasta anlamına geliyor. Modacılarda özellikle çocuklarla başlattığı bu süreçte onların renkli dünyasını yetişkinlere kadar taşımaya başardılar. Yetişkinlerin kullanabilecekleri renkli ve rengarenk maskelerin yanı sıra gelinlerin kullanabilmesi için taşlı modeller bile düşünülmüş.

Bir önceki yazımız olan Zayıf gösteren etek modelleri başlıklı makalemizde etek modelleri ve zayıf gösteren etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen