Güzellik

Entelektüel Kızlar için 10 Güzel Dövme Modeli

Entelektüel Kızlar için 10 Güzel Dövme Modeli
Dövmeler vücudunuzu daha güzel bir sanat eserine dönüştürmek için istisnai bir yoldur (çünkü kızlar zaten güzel bir sanatçısınız). İster bir resim ister bir yazı alıntı olsun, bildiğiniz ve sevdiğiniz şeyleri göstermeniz için kolay bir yol. Bununla birlikte, her entelektüel kız en basit dövmeleri bile anlamlı kılacak bir yol bulabilir. Her entelektüel kız farklıdır, bu yüzden dövmeciye gitmeye karar vermeden önce çeşitli yeni dövme tasarımlarını kontrol etmelisiniz.

Dreamcatchers ve çapa gibi dövmeler, bazı kızlar için mükemmel olabilirken, diğerleri de bilgisine ve tercihlerine saygı gösterilmesini isterler. Neyse ki, her tür entelektüel kız için bazı benzersiz dövme modelleri var, bu yüzden istediğiniz dövmeyi bulup bulamayacağınızdan ve sizde nasıl görüneceği hakkında endişelenmenize gerek yok .

Entelektüel Kızlar için 10 Güzel Dövme Modeli

Tumblr kullanıcısı gibi, müzikal eğilimli tüm kolejleri ve en sevdikleri şekilleri vücutlarında herhangi bir yerine yaptırmayı düşünmelidir. Ne de olsa, müzik okumak yıllarca sabır, alıştırma ve beceri gerektirir ve muhtemelen en sevdiğiniz şarkıdan aklınızda bir akor var. Biliyorsunuz ki, müziğin sadece güzel gürültüden daha fazlası olduğunu anlatan şey çok güçlü.

Bir müzik dövmesi için kafanın içinde sıkışmış o senfoni ile bitirmek olabilir, bu nedenle biraz zaman alabilir ve istediğiniz ihtimalidir.  Hangi şarkının sözleri olmalı düşünün.

Rol modelinizin portresi

1875’te ölen bir arkeolog olsa bile, omzunuza hayran olduğunuz birinin portresini elde etmekten daha gurur verici bir şey yoktur. Ayrıca harika bir konuşma başlangıcıdır. Çoğu kişi, birinin kendisine sorduğu sekizinci seferden sonra rahatsız olurken rol modelinizi anlatmak oldukça eğlenceli olabilir.  Devrimci zihni hakkında tutkuluysanız, muhtemelen rol modelinizden bahsetmeyi de seveceksiniz.

Rol modelinizden bir alıntı

En sevdiğiniz sanatçı ya da ekolojistin portresi, özel zevkiniz için biraz cömert olsa da, aradığınız kişiden anlamlı bir sözü yaptırmayı  tercih edebilirsiniz. Bir örnek; Herhangi bir anda, sevebileceğiniz binlerce şey olduğunu hatırlatan bir dövmem var. Sanırım hatırlamak önemli bir duygu.

Kariyerinizin hedefleri için gerekli olan kişiden alıntılar, sizi motive eden  ve hak ettiğiniz yerde olmayı hatırlatmak için dikkate değer bir yoldur.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Göz çevresi yağ bezelerinin nedenleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen