Genel

Erkek Bebekler İçin En Havalı 7 Hediye

İnsanlar bebekler için hediye alışverişini severler, ancak bazen önemli bir faktörü gözden kaçırırlar. Hediye alırken 2 önemli alıcıyı memnun etmek gerekir. bunlardan birincisi çocuğu ikincisi isei anne ve babayı.

Erkek bebek hediyeyi beğenmezse, muhtemelen bebeğin odasında dağınıklıktan başka bir şey olmayacaktır. Eğer ebeveynler hediyeleri beğenmezlerse, şüphesiz ki bebeğin eline vermeden depoya kaldırılacaktır.

Bunlardan herhangi biri istenmeyen bir durumdur. Bundan kaçınmak için, hem bebekler hem de ebeveynleri için faydalı olabilecekken iyi hediyelerin neler olduğu konusunda biraz araştırma yaptık.

1) Kişiselleştirilmiş Uyku Zamanı Hikaye Kitabı

Hikaye kitapları, çocuklarını uyutmaya çalışan, çoğu Y kuşağı ebeveyn tarafından çok yaygın olarak kullanılır.

2) Sevimli Gece Pijamaları

Gece pijamaları her bebek için bir ihtiyaçtır. İnternetten yeni doğan bebek kıyafetleri için alışveriş yaptığınızda, bunların %100 pamuk veya süper rahat ve nefes alabilen bir kumaştan olması gerekir.

3) Bebek Battaniyesi

Kış ayları için hem yumuşacık hem de sıcak tutan, makinede yıkanabilir bir battaniye bebeğinizi soğuktan korumak için doğru seçimdir. Kaliteli battaniyeler uzun süre dayanır, bu nedenle basit bir kumaş yerine yumuşak ve kaliteli olduğundan emin olun.

 4) Pille Çalışan Yumuşak Oyuncaklar

Yanan ve ses çıkaran yumuşak, kucaklanabilen bir oyuncak bebekleri mutlu etmeye yetecektir. Hem bebekler hem de ebeveynler arasında en çok tercih edilen oyuncaklar arasında yer alır.

5) Bebek Patiği

Yumuşak ayaklarını bebek ayakkabılarına sokmaya çalışmak yerine, çıtçıtlı veya çıtçıtlı yumuşak ve sevimli bebek patikleri satın alabilirsiniz.

6) Dişler

Bebeklerin diş gelişimi için dişlikler gereklidir, bu nedenle kaliteli ve sevimli şekillerde dişlik bebeğiniz için iyi bir seçim olacaktır. Bebek ısırdığında titreyen bir diş kaşıyıcı alabilirseniz daha da iyidir. Bu onların küçük diş etlerini yatıştırır.

7) Bebek Tulumları

Bu tulumların giyilip çıkarılması kolaydır ve bu, bebeğin kıyafetlerini hızlı bir şekilde değiştirmek için çok faydalı olacaktır. Hem bebeğe hem de anneye kişiye özel bir tulum alarak işi her zaman bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ani Baş Dönmesine Ne Sebep Olabilir? başlıklı makalemizde Ani Baş Dönmesine Ne Sebep Olabilir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen