Güzelliksaç modelleri

Erkeklerin kadınlarda en beğendiği 6 saç modeli !

Erkeklerin kadınlarda özellikle seksi bulduğu saç modelleri var. Hayır, her zaman sarışın melek buklelere sahip olmak zorunda değilsiniz. Bir sonraki randevuda hangi basit saç modellerini deneyebileceğinizi göstereceğiz ...

Düz saçlar, dağınık dalgalar veya belki bir at kuyruğu? Kadınlarda bu saç modellerini erkekler gerçekten daha çok beğeniyor!

Önemli ve özel bir günde genellikle kıyafet seçimi konusunda umutsuzluğumuzdan dolayı, saçları dikkate almayız . Erkekleri çeken gerçek bir mıknatıs olsalar bile. Evet, saç modelleri bir bakışta önemsiz bir rol oynuyor. Özellikle erkeklerde önemli bir etkiye sahip . Her ne kadar trend saç stilleriyle çok uğraşmasak ta, özellikle  iyi olan bazı saç modelleri de var. Elbette, en rahat hissettiğiniz şeyi giymelisiniz  ama randevu öncesi kararsız olan ya da saça gelince biraz yeni ilham almak isteyenler için, işte erkeklerin kadınlarda  görmeyi sevdiği altı saç modeli.

Çekici Saç Modelleri: Erkeklerin beğendiği saç modelleri

Sarı melek dalgalarınız olmak zorunda değildir ve kısa saçtan ziyade uzun saçlı insanlar bile bir efsanedir. Bir erkeğin özellikle çekici bulduğu şey çok farklıdır ve kişiliğe bağlıdır. Bazıları parlak, bazıları koyu saçlı, bazıları uzun saçlar gibi, veya çok kısa kesilmiş olabilir. Ancak, çoğu erkeğin üzerinde hem fikir olduğu bir şey var: Doğallık en iyisi! Kötü boyama , açıkça düzleştirilmiş saçlar ve saç spreyi ile yapıştırılmış olarak sabitlenmiş çok ayrıntılı saç stilleri büyük olasılıkla kötüdür. Erkeklerin bizim hakkımızda en çok sevdiği altı saç modeli var – stillendirmeleri kolaydır ve hala sevimli ve seksi görünürler. Daha ne istiyoruz?

1. Plaj Dalgaları

Birçok erkek için plaj dalgaları, kadınlar için en çekici saç modelidir . Aynı zamanda seksi, vahşi, doğal, kendine güvenen ve kadınsı görünüyorlar ve aynı zamanda plaj, sörf ve yaz kaygısızlığı ile ilgili fanteziler uyandırıyorlar. Bir kadının doğal bukleler ile bronzlaşmış cildi olduğunda maceracı görünür.

erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri 20
erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri 20

Doğası gereği böyle bir saçınız yoksa, saçınıza biraz Deniz Tuzu Spreyi koyarak , ardından basit bir örgü yaparak en iyi şekilde biçimlendirebilirsiniz.

erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği saç modelleri 2019 2020
erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği saç modelleri 2019 2020

2. Glamour dalgası

Doğal plaj dalgalarının aksine, bu saç modeli biraz daha stilize edilmiş ve bakımlı, düzgün dalgalı saçlara odaklanıyor, bu da iyi bir çekiciliği yansıtıyor. Bu görünümün koşulu parlak saçlardır. Saç şekillendirme işleminden bir gün önce  zengin bir kürle bakımyapmak daha iyidir. Kurutma sırasında uçlara zarif bir sonuç vermek için besleyici bir yağ ekleyin .

erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri 2019
erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri 2019

3. At kuyruğu

Her kadın için hala geçerli olan en çekici saç modeli: at kuyruğu . Hacimli sprey ve tel tokalar ile ayrıntılı stillerden bahsetmiyoruz, fakat saç tokasından daha fazlasını gerektirmeyen basit bir görünüm.

Sadece saçını kaldır ve gevşekçe bağla. Ardından, yüzünüzde oynayan birkaç telin önünden dışarı çekebilirsiniz. Yumuşak bir görünüm yaratıyorsun.

erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği saç modelleri 22
erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği saç modelleri 22

Bir at kuyruğu sadece inanılmaz derecede hoş değil, aynı zamanda sportif, kaygısız, mutlu, biraz cesur, ama çok güvenli ve bu model erkekler tarafından seviliyor!

erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri 29
erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri 29

4. Örgü saç modelleri

Aynı zamanda eğlenceli,küçük kız gibi ve romantik,  örgülü saç modelleri erkekler üzerinde çekici bir etkiye sahip. Stil verirken serbest bir seçeneğiniz vardır ve saçlarınızı zarif bir saç aksesuarları ile süsleyebilir veya vahşi bir balıksırtı örgüsü oluşturabilirsiniz.  Örgüden sonra, örgüyü hafifçe yukarıdan aşağıya doğru çekin. Bu size sadece fazladan hacim kazandırmaz, aynı zamanda vahşi ve rahat bir stil oluşturmanızı sağlar.

erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri 30
erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri 30

5. Yarım Topuz

Yarım ve hiçbir şey tam değil: Yarım topuz aslında saçlarını nasıl yapmak istediklerine karar veremeyen herkes için mükemmel bir saç modeli. Ayrıca açık saçlar ve topuzun şık karışımı erkeklerin çok hoşuna gider. Sonuçta, bu görünüm karmaşık, cesur ve aynı zamanda şık görünüyor. Yarım topuz’u 90’larda büyük bir trend olan geniş bir örgüsü olan birtopuz ile yükseltebilirsiniz.

erkeklerin kadınlarda sevdiği saç modelleri 22
erkeklerin kadınlarda sevdiği saç modelleri 22

6. Rahat topuz

Erkekler tarafından beğenilen bir başka saç modeli de klasik topuz. Sebep: Saçınızı bir düğüme bağlarsanız, yüzünüz mükemmel bir şekilde görünecektir .

erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri 21
erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri 21

Romantik bir randevunuz varsa, topuz tokası kullanabilirsiniz . Çünkü o zaman mükemmel bir topuz oluşur. Daha rahat bir stil için ise bir örgü ile bir topuz yapın.

erkeklerin kadınlarda beğendiği topuz saç modelleri 2020
erkeklerin kadınlarda beğendiği topuz saç modelleri 2020

Erkeklerin kadınlarda en beğendiği saç modelleri 2019 2020

Bir önceki yazımız olan Koyu göz altları ve şişlik için göz pedleri kullanın başlıklı makalemizde altın göz pedi, bakım ve göz altı bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen