moda

Erkeklerin Sahip Olması Gereken 7 Aksesuar

Mevsim veya durum ne olursa olsun, şık bir kıyafet seçerken bazı aksesuarlar bir erkeğin olmazsa olmazıdır.

İşte her erkeğin güvenebileceği, sahip olunması gereken 7 aksesuar.

  1. MODAYA UYGUN BİR SAAT

Doğru saat, resmi veya gündelik herhangi bir kıyafetle uyumludur. Sürekli toplantılar ve iş programınız nedeniyle zamanın farkında olmanız gerekiyorsa, sizi yarı yolda bırakmayacak ve kontrol ettiğinizde kıyafetinizi tamamlayacak bir saate ihtiyacınız olacak. Çekici bir saate yapılan yatırım pişman olmayacağınız bir yatırımdır.

Erkeklerin Sahip Olması Gereken 7 Aksesuar
Erkeklerin Sahip Olması Gereken 7 Aksesuar
  1. KALİTELİ BİR CÜZDAN

Uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış şık bir cüzdana yatırım yapın, böylece çok çabuk solması veya aşınması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ne kadar iyi giyinmiş olursanız olun, dağılan eski püskü bir cüzdan, parasını ödemek için dışarı çıkardığınızda tüm bakışınızı aşağı çekecektir.

Erkeklerin Sahip Olması Gereken 7 Aksesuar
Erkeklerin Sahip Olması Gereken 7 Aksesuar
  1. GÜZEL BİR AKILLI TELEFON

Kendi tarzınıza uyan şık ve zarif bir akıllı telefon istiyorsunuz. Cebinizden çıkardığınız modası geçmiş, eskimiş veya çatlamış akıllı bir telefon sizi bulunduğunuz ortamda utandıracaktır. Sadece bu da değil, cebinize rahatça sığabiliyor olması da önemli. İyi bir akıllı telefon özellikle iş için kullanıyorsanız çok önemlidir.

  1. DOĞRU GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ ÇİFTİ

Güneş gözlükleri yalnızca gözlerinizi güneşe karşı korumak için gerekli aksesuarlar olmakla kalmaz, aynı zamanda parlak bir günde her kıyafete şık bir katkı sağlar. Kişiliğinize gizemli ve stil sahibi bir hava katmanın yanı sıra, giymediğinizde cebinizde kolayca taşımak için kullanışlıdır. Her zaman en iyi şekilde görünebilmek için yüz şeklinize en uygun güneş gözlüğü stilini aldığınızdan emin olun.

  1. KIŞLIK ATKI

Bir fular, soğuk havalarda en iyi aksesuardır, özellikle sarılı ve açık havada kalın bir paltoyla çok fazla zaman geçirecekseniz. Doğru kışlık atkı, yalnızca sıcak kalmanızı ve korunmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda siyah ceket, palto veya koyu renk takım elbise gibi herhangi bir sade kış kıyafetine renk katar.

  1. KEMER

Kemerler kıyafetinizi belli bir düzende tutmaya yaradığı gibi pantolonunuzun tamamlayıcı bir aksesuarıdır.

Erkeklerin Sahip Olması Gereken 7 Aksesuar
Erkeklerin Sahip Olması Gereken 7 Aksesuar
  1. ÇORAPLAR

Kıyafetinizin geri kalanıyla kontrast oluşturacak ve ayakkabılarınıza en iyi şekilde uyacak uygun renk seçeneklere sahip olan çoraplar şıklığınızı tamamlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Zayıf gösteren etek modelleri başlıklı makalemizde etek modelleri ve zayıf gösteren etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen