Stil Önerileri

Eşofman Giymenin Şık Yolları

Eşofman altı bir zamanlar yatakta giymek veya evin etrafında dinlenmek için kullanılan bir şey olabilirdi, ama artık durum böyle değil örneğin ünlülerin podyumları ve sokak stilleri bunun kanıtı.

İşte eşofman giymenin 13 şık ve kolay yolu.

Görünümünüzü süslemek istiyorsanız, eşofmanlarınızın uyumu büyük bir fark yaratabilir. Bol terlikler rahat olabilir, ancak giyinmeleri daha zor olabilir.

Dışarı çıkarken bir sweatshirt almak yerine, eşofmanlarınızı hemen daha uyumlu görünmesini sağlayacak bir blazer veya ceket ile giyebilirsiniz.

Eşofman giymeye çalışırken, görünümünüzün geri kalanı oldukça fark yaratabilir. Saçınız dağınık bir topuz veya gevşek atkuyruğu ise, eşofman, spor ayakkabı ve basit bir üstten oluşan bir kıyafet daha rahat görünebilir. Ancak saçınız daha şekilliyse, kıyafetinizin geri kalanının daha süslü ve kasıtlı görünmesini sağlayabilir.

Bir çift eşofman giymenin en hızlı yolu ayakkabılarınızı değiştirmektir. Topuklu ayakkabılar, görünümünüzü otomatik olarak yükseltir. Topuklu ayakkabı giymek istemiyorsanız ayak bileği botları veya güzel spor ayakkabılar seçin.

İşleri basit tutmak istiyorsanız, tek renkli bir görünüm için eşleşen parçaları seçin. Tamamen siyah bir görünüm her zaman şıktır ve görünümünüzü basit ve modern tutmak için gri pantolonu biraz farklı bir gölgede gri bir üstle bile kombinleyebilirsiniz.

Kıyafetiniz basit ve rahat olsa bile çanta görünümünüzü anında yükseltebilir. Örneğin, omzunuzda güzel bir çanta ile dolaşmak, genel olarak daha gösterişli bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olabilir.

İpeksi eşofman altı her görünümü güzelleştirebilir.  Eğer isterseniz  lüks görünen bir kumaştan yapılmış eşofman seçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Fotoğraflarla Nasıl Göz Alıcı Görünür? başlıklı makalemizde Fotoğraflarla Nasıl Göz Alıcı Görünür? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen