saç modelleri

Fahriye Evcen Saç Modelleri Nasıl Yapılır?

Fahriye Evcen ile alakalı cevabı en çok merak edilen sorulardan bir tanesi, Fahriye Evcen saç modelleri nasıl yapılır? Sorusudur. Gerek oyunculuğu gerekse de güzelliği ile ön plana çıkan Evcen, bununla beraber saç modelleriyle de konuşuluyor.

Kendisini gören herkes, öncelikle saçlarını nasıl bir model yaptığına bakmaya başlıyor. Saç bakımına ve güzelliğine çokça ehemmiyet gösteren Evcen, her zaman itinalı modeller tercih ediyor.

Fahriye Evcen Düşük Topuz Modeli

Rahatlık ve salaşlık arzu edenlerin seçebilecekleri bir modeldir. Evcen, düşük topuzu çoğunlukla seyahat ederken sıklıkla kullanır. Bu modelin yapılabilmesi için saçların orta bölümlerinden ayrılması gerekir. Akabinde saçlar arka tarafa doğru gergin bir biçimde toplanmalıdır. Saçların kıvrılıp toka ile sabitlenmesi gereklidir. Böylelikle düşük topuz modeli elde edilmiş olur.

Fahriye Evcen At Kuyruğu Modeli

Güzellik farklı bir modelle ön plana çıkarılmak isteniyorsa, at kuyruğu denenebilir. Evvela saçlar güzelce taranmalıdır. Akabinde arka bölümde toplama yapılarak saç sabitlenmelidir. Modelin güzel görünebilmesi için bitkisel içerikli bakım yağlarından kullanılabilir.

Fahriye Evcen Saç Modelleri Nasıl Yapılır?
Fahriye Evcen Saç Modelleri Nasıl Yapılır?

Fahriye Evcen Bohem Örgü Modeli

Fahriye Evcen’in tercih etmiş olduğu modellerden birisi de bohem örgü modelidir. Bu model yapılmak isteniyorsa, saçlar arka bölümde yarım biçimde toplanması gerekir. Sonrasında saçların arka bölümlerinden iki parça alınarak klasik bir örgü yapılması gerekir. Bu biçimde bohem modeli elde edilmiş olur.

Fahriye Evcen Balıksırtı Modeli

Balıksırtı, herkesin oldukça iyi bildiği bir örgü modelleridir. Şayet çok uzun saçlara sahip kişiler bu modeli yapmakta bir hayli zorlanabilir. Lakin örgü tamamlandığında hakikaten şık bir görünüm elde edilmiş olur.

Fahriye Evcen’in Yaptığı Öteki Saç Modelleri

Güzel oyuncunun yaptığı oldukça farklı saç modelleri bulunuyor. Bununla ilgili en çok beğenilen modellerden yukarıda bahsedilmiştir. Bunlar dışında yapılabilecek öteki Fahriye Evcen saç modelleri ise şu şekildedir:

  • Düz saç modeli
  • Çiçekli saç aksesuarlı model
  • Yumuşak dalgalı model

Benzeri seçeneklere de göz atılabilir. Evcen, saçları ile farkındalık oluşturmayı başarmış bir isimdir. Bu sebeple onun yaptığı saç modelleri her daim beğeni almayı başarmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çağatay Ulusoy Saç Modeli Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Çağatay Ulusoy Saç Modeli Nasıl Yapılır?, saç modeli ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen