Güzellik

Fotoğraflarda Nasıl Göz Alıcı Görünürsünüz?

Hepimiz, harika olduğu ortaya çıkan bir fotoğrafımıza #filtresiz bir his vermek isteriz. Bunun için fotoğraflarda nasıl göz alıcı görünebileceğinize dair birkaç ipucu verelim istedik.

Aydınlatmayı ve Arka Planı Düşünün

Doğal ışık, en iyi ışıktır. Hem karanlık hem de çok fazla parlak ışık resmi bozabilir ve kusurlarınızı ortaya çıkarabilir.

Doğru Poz

Bir bacağınızı diğerinin önüne koyarak ya da bacak bacak üstüne atarak poz verebilirsiniz. Kameraya karşı asla düz durmayın.

Fotoğraflarda Nasıl Göz Alıcı Görünürsünüz?

Görünmez Topuklular

Fotoğraflarda uzun görünmek önemlidir. Bunun için topuklu ayakkabı giymeseniz bile giyiyormuş gibi ayaklarınızın ucuna basmanız gerekir.

En İyi Yönünüzü Bilin

Fotoğraflarda en iyi tarafınızı bilmek bir deney meselesidir. Bir sürü fotoğraf çekin ve hangi tarafınızın en güzel halinizi ortaya çıkardığını bulmak için onları inceleyin.

Farklı Açılardan Resimler Çekin

En iyi yol, kamera ile 25 derecelik bir açı yapmaktır. Bunu yapmak için vücudunuzu dörtte üçü kameraya doğru çevirin. Bacak bacak üstüne atın. Bacak bacak üstüne atmak istemeseniz bile, şekli bozmak için bir bacağınızı bükün.

Doğru Kıyafetleri Giyin

Göz alıcı görünmek istiyorsanız, sizi güvende hissettiren resimler çekin. Boyunuz kısaysa dikey şeritleri tercih edin. Daha ince görünmek istiyorsanız koyu renkleri tercih edin. Çok zayıfsanız, daha açık renkler ve yatay çizgiler giymeyi deneyin.

Küçük Bir Makyaj Harikalar Yaratabilir

Doğru şekilde yapılan küçük bir makyaj bile en sevdiğiniz fotoğrafları öne çıkarmak için harikalar yaratabilir. Daha doğal bir görünüm için sadece kusurlara ve gölgeli bölgelere kapatıcı uygulayın. Cilt tonunuzu eşitlemek için krem ​​kullanın. Kirpiklerinize rimel sürmek ve gözlerinizi sıkmak, onları daha büyük ve daha uyanık gösterecektir. Parlak renkli bir ruj sürmek yüzünüzü öne çıkaracaktır.

Bir önceki yazımız olan 3 Adımda Kaşlar Nasıl Doldurulur? başlıklı makalemizde 3 Adımda Kaşlar Nasıl Doldurulur? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen