Makyaj

Gelin Makyajı 2019: Kusursuz bir cilt için en iyi 6 fondöten

Gelin Makyajı 2019: Düğün gününde kusursuz bir cilt için en iyi 6 fondöten

Özellikle  düğün gününüzde kusursuz bir tenle makyaj yapmak istiyorsunuz. Bu nedenle, tüm gelinler  ve misafirler için en iyi yedi fondötenleri özetledik …

Evet, itiraf ediyoruz: Gelecekteki düğünü düşündüğümüzde sandalyelerimizde ileri geri huzursuz hareket ediyoruz! 2019’da düğünü olacak kızlar  veya en iyi arkadaşımız, kız kardeşimiz, sevgili iş arkadaşımızın büyük ve özel günlerinde bu cildi kusursuz gösteren fondötenleri seçebiliriz. Kusursuz fondötenlere ek olarak , özellikle stil ön plandadır, çünkü gelin veya misafir olsun, gerçekten herkes katılımcıları kusursuz bir ten ile karşılamak ister. İşte birkaç saat süren Kim Kardashian’ın muhteşem makyaj görünüşü ve bu yüzden tüm güzellik uzmanlarının sır gibi sakladığı en iyi yedi fondöteni bir araya getirdik …

Gelin Makyajı: Kusursuz fondöten için buna dikkat etmelisin
Sadece Gelinler düğünlerinde kusursuz bir ten rengi istemekle kalmaz , aynı zamanda şeref konukları ve düğün misafirleri de daha sonraki tüm fotoğraflarda Photoshop olmadan güzel bir cilt ile görünmek isterler !

Mükemmel fondötende olması gerekenler

a) cilt tonunuzu düzeltir (böylece doğal bir görünüm sağlar),

b) çok iyi karışabilir (kenarları ve lekeleri hiç kimse iyi görmez),

c) ne de çok yağlı çok kuru

Fondöteni doğru kullanmak için, kesinlikle güvendiğiniz bir profesyonelden tavsiye almalı ve birkaç primer kullanmayı denemelisiniz. Düğün öncesi bronzlaşmaktan hoşlananlar, daha koyu bir makyaj tonuna sahip olmak için hazırlanmalıdır. Ek olarak, makyajın diğer özelliklerine dikkat etmek önemlidir, çünkü pek çok ürün dışında yapılan düğünlerde özellikle yararlı olabilecek UV korumasına sahiptir, diğerleri cildinize saatlerce ek nem sağlar.  Taze bir cilt esastır.

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF 15

Bu fondöten 30 Farklı tonda mevcuttur ve yağ kontrolü sağlayan aktif içerikleri sayesinde her yaz düğünü için sadık bir arkadaştır. Yüksek kapama gücüne rağmen, makyaj nefes alabilir ve kolayca hissedilir.

Gelin Makyajı 2019 Düğün gününde kusursuz bir cilt için en iyi 7 fondöten
Gelin Makyajı 2019 Düğün gününde kusursuz bir cilt için en iyi 7 fondöten

 

Estée Lauder Double Wear

Akneye yatkın olanlar, bu fondöten tam opaklık sağlayan Estée Lauder’den. Kusursuz bir ten oluşturmak için sivilcelere güzellik karıştırıcısı da uygulayabilirsiniz.

Gelin Makyajı için en iyi fondötenler 2019 2020
Gelin Makyajı için en iyi fondötenler 2019 2020

“Diorskin Forever”

Dior’un bu fondöteni, güneşten korunma faktörüne rağmen cilde mükemmel bir şekilde uyum sağlayan ve lekeleri ve kızarıklıkları ortadan kaldıran gerçek bir klasik. Ek artı: hassas ince dokusu, özellikle sıcak mevsimde popüler olmayan parlamaya karşı iyidir.

en iyi gelin makyajı ürünleri 2019
en iyi gelin makyajı ürünleri 2019

NARS’dan “Kadife Mat Cilt Tonu Geniş Spektrumu SPF 30”

Hafif fondöten dokunuşunu uygulamak isteyen ve sorun çıkarmayacak ürün isteyen tüm gelinler, ve misafirler, NARS’tan bu astarı çok sevecekler! Bu hafifliği ile karakterize edilir, C ve E vitaminleri gibi yüksek bir güneş koruma faktörü ile de zenginleştirilmiştir, ince çizgileri ve gözenekleri  en aza indirir ve ayrıca uzun ömürlüdür.

gelinler için en iyi fondötenler 2019 2020
gelinler için en iyi fondötenler 2019 2020

Giorgio Armani Douglas hakkında “Aydınlık İpek Fondöten”

Makyaj uzmanlarının favorileri arasında, tabii ki, bu klasik Giorgio Armani fondöten maske gibi sarmadan, tüm   lekeleri ve kızarıklığa kapsayan üründür. Tüm Düğün günü dayanacak uzun ömürlü bir etkiye sahiptir. Ek olarak, toz halindeki mikropartiküller yumuşak fokus etkisi ve taze bir parlaklık sağlar.

2019 gelin makyajı için en iyi fondötenler
2019 gelin makyajı için en iyi fondötenler

“MAC Fix by Studio Fondöten”

MAC Kozmetik’ten bir ürün sahibi olan herkes, markanın vaat ettiklerini koruduğunu biliyor! Bu temel, hem neme hem de ter direncine sahipken, tüm renk değişikliklerini, kızarıklığı ve lekeyi güvenle sekiz saate kadar kaplayan mat yapısı ile karakterize edilir. Yağlı ciltli gelinler için mükemmel tedavi.

gelin makyajı için en iyi fondötenler 2020
gelin makyajı için en iyi fondötenler 2020

 

Bir önceki yazımız olan Bunlar Eczaneden yorgun gözler için en iyi kapatıcılar başlıklı makalemizde en iyi göz altı kapatıcıları, göz altı kapatıcıları ve göz altı kapatıcıları 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen