Gelinlik Modelleri

Gelinliğinizi alırken kaçınmanız gereken 5 hata

Bir kadının hayatında özellikle önemli bir tarih varsa, evlendiği gündür . Gününüzün geri kalanını hayatınızın aşkıyla geçireceğinize söz vermek için nikah masasına oturduğunuz bu an en özel zaman. Evet, misafirlerimiz, ziyafet, yer seçimi ve daha önemli unsurlardır, ama hiçbir şey doğru gelinlik seçimi ile kıyaslanamaz . Her gelin adayının doğru olan gelinlik modelini bulması için önemli miktarda zamana ihtiyacı vardır.

İşte bu yüzden, idealiniz olan gelinliği bulmanız için, size 5 değerli ipucu bırakıyoruz. Böylece gelinlik seçerken nelere dikkat edeceğinizi ve nasıl seçeceğinizi biliyor olacaksınız.

Gelinliğinizi alırken kaçınmanız gereken 5 hata

  • Nişanlının evlenmek istediğin adam olduğu anı anladığını hatırlıyor musun? Böyle bir şey gelin elbisenle birlikte olmalı . Onu görmelisin, kanıtla … ve ” tek olan ” olduğunu hissetmelisin . Etiket üzerindeki fiyatı bir kez atlayın ve kendinizi benzersiz hissettiren bir gelinlik modeli arayın.
  • Hazır olun : uykusuz , şişkin ve makyajsız elbiseler üzerinde deneyecek olursanız,  sizden hoşlanacağı çok muhtemeldir. Bu nedenle, bir makyajı çok ayrıntılı bir şekilde yapmazsanız, gözlerde, allıklarda ve cilt tonunuza uyan bir rujla küçük bir gölge ile provalara gitmeye çalışmanız çok önemlidir. Önemsiz bir şey gibi görünebilir, ancak buna inanmasanız bile, aramanıza yardımcı olur.
  • Asla yerleşmeyin : evet, her şey standartlarla ilgili olmalı, bu yüzden aramanızın çok uzun sürdüğünü hissediyorsanız ve “kim olursa” olsun evlenmeye istekli olduğunu düşünüyorsanız, bu düşünceyi başınızdan derhal silmeye başlayın. Sonuçta, “herhangi bir erkekle” evlenmez miydin yoksa yapar mısın? Aynı elbise için de geçerlidir.
  • Çok fazla insandan güç al: Eğer denemek gitmek çok zaman alıcı ve sıkıcı ise  … annenizden veya en iyi arkadaş ile gitmeniz onlara gelinlik hakkında fikir  sormanız daha iyidir. En önemli şey ” gelinlik ” içinde güzel ve rahat hissedebilmek
  • Kilo, ton, vücut şekli çok önemli. Düğününüzden önce dramatik bir vücut dönüşümü yapmaya karar verirseniz, kesinlikle disiplinli olun . Ancak vücudunuzun gelecekte nasıl görüneceğini düşündüğünüze göre ona göre bir gelinlik satın alırsınız. Bunu çok iyi biliyorsun bu bir hatadır. Bu niyetin akılda tutulması için elbisenin sahip olabileceği değişimleri dikkate almanız ve sonuçta istediğiniz gibi görülmeniz gerekmektedir. Kendinize gerçek hedefler belirleyin, ulaşabileceğiniz ve özellikle gelinliğinizi çok fazla değiştirmeyen hedefler

    gelinliğinizi alırken kaçınmanız gereken hatalar
    gelinliğinizi alırken kaçınmanız gereken hatalar
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen