Gelinlik Modelleri

Gelinlik Nasıl Bir İç Çamaşırı Giymeli?

Düğün kadınlar için önemli ve özel bir gündür ve bunun içinde bu özel günün hakkını vermek gerekir. Elbette ki gelinlik her genç kızın hayalidir, ancak gelinliğin kendisi kadar içine ne giyeceğinizde önemli bir konudur.

Gelinlerin gelinlik kadar iç çamaşırı seçimi de o kadar zorlayıcı bir konudur. bunun için biz gelinliğin altına giyilecek iç çamaşırı konusunda moda ve trendleri bir kenara bırakarak size uygun olanı giymenizden yanayız.  Çünkü bu aynı zamanda düğünde sizin performansınızı ve konforunuzu da etkileyecek bir seçim olacaktır.

Eğer seçilen gelinliğin üzeri büstiyer ise bu durumda korse gibi sıkı tutup bel bölgenizdeki fazlalıkları kapatıyor olacağından dolayı içinize korse giymeniz gerekmez. Göğüsleriniz için destek ya da toparlayıcı varsa bu durumda desteksiz ve kalıpsız olan sütyen giymeniz gerekir.

Sırtı açık ya da sırtından bağlanan bir gelinlik modeli seçmişseniz bu durumda arkası şeffaf olan sütyenleri tercih etmeniz gerekir.

Gelinlik Nasıl Bir İç Çamaşırı Giymeli?
Gelinlik Nasıl Bir İç Çamaşırı Giymeli?

Gelin İç Çamaşırları

Gelinlik altına giyilecek olan iç çamaşırları bayanların tercihlerine göre üretilmiş olduğundan dolayı herkesin kendisi için uygun bir model bulması mümkündür. Çamaşırların penye, ipek, saten ve pamuklu gibi bir günlük kullanım için uygun malzemelerden tercih edilmemesi gerekir.

Düğün gibi düğünden sonrası da özel bir zamandır. Bunun için gelinler iç çamaşırı seçerken ilk geceyi de hesaba katarlar. Bunun için çamaşırların sadece konforlu değil aynı zamanda şık ve seksi olması gerekir.

Gelinlik Nasıl Bir İç Çamaşırı Giymeli?
Gelinlik Nasıl Bir İç Çamaşırı Giymeli?

Fantazi İç Giyim

Fantazi iç giyim ürünlerinin tamamının tasarımı rahat ve kullanışlıdır, ancak daha önceden de belirtmiş olduğum gibi her ne kadar rahat olsa da sizi tedirgin edecekse ilk gece için çok iyi olmayacaktır.

Düğün esnasında çok terleyeceğini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunun için de gece iç çamaşırınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Bunun için tek bir çamaşır yerine o geceye özel olan bir çift çamaşır daha bulundurmanız mantıklı bir tercih olacaktır.

İç çamaşırı seçerken fiziksel özellikte çok önemlidir. Bazı kadınların daha narin olması çekici ve estetik bir görüntüye sahip olmalarını sağlar. Daha seksi ve göz alıcı olmak istiyorsanız bu durumda şortlu bir fantazi iç çamaşır tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gelinlik Doğru Nasıl Saklanır? başlıklı makalemizde Gelinlik Doğru Nasıl Saklanır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen