saç modellerisaç renkleri

Gölgeli saç renkleri ve saç modelleri 2019

Gölgeli saç renkleri ve saç modelleri 2019

Öne çıkan saç modelleri arasında her zaman gölgeli saç modelleri olmuştur. Saçınızı tek bir renk yapmadan görünümünüze hayat katmanın zahmetsiz yolu. Instagram’da en çok popüler olan son saç trendi, saçınıza boyut kazandıracak yeni ve yenilikçi bir yol olan gölgeler. Gölgeli saç trendi, saçınıza daha hafif tonlar eklemek değil, tam tersi. Gölge tonlama tekniği, renginize en doğal görünen şekilde derinlik katmak için kullanılır.

Bu teknik, gölge efekti elde etmek için koyu saç üzerine yerleştirerek yapılmaktadır. Renk, avuç içi boyama yöntemiyle saçınıza fırça ile uygulanır. Bu, saç renginin saçlarını boyamak için avuç içlerini ve parmak uçlarını kullanması gerektiği anlamına gelir. Oldukça basit gelse de, kuaförde yaptırmak en iyisidir. Koyu boyaların çok fazla bir kısmını tek bir yere eklerseniz, onu dağıtabilirsiniz.

Gölgeli saç renkleri ve saç modelleri 2019

Saç profesyonellerine göre, gölge tonlama en uzun kalıcı boyama tekniklerinden biridir. Düzenli gölgelerin yenilenmesi gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İster inan ister inanma, gölge saç köklerinizi rötuş yapmak zorunda kalmadan 4 ila 6 ay süre kalıcı olacak. Bu muhtemelen saçlarınızı yenilemenin en az bakım gerektiren yollarından biridir.

Gölgeli saç modelleri ve renkleri uygulamada kolayca özelleştirilebilir ve her saç modeli için uygun. Daha fazla boyut için gölge ton tekniğini diğer saç boyama teknikleriyle de birleştirebilirsiniz . Saç üzerindeki gölge etkisini yaratılmasını zaten profesyonel olan kuaförler kolaylıkla yapıyor.

Yumuşak ve organik bir kök vermek için bebek ışıkları ve balyaj ile birlikte gölge tonlama kullanılır. Şampuan kabında, kök bölgesinde özel bir formda yarı kalıcı tonlar uygulanır ve parlaklığı korumak için saç çizgisini dışarıda bırakılır. Bunun 10 ila 15 dakika boyunca beklenmesine izin verilmeli ve müşterinin sarı beklentisini karşılamak için formüle edilen ortama ve uçlara bir toner uygulanır..

İlgili: Saçınızı Bu Yaz Vurgulamak için En Trend Yol Aydınlatıcı Gölgeler

Saçınızın gölge tonlama ile karıştırılmasının avantajı, saçlarınıza hayat kazandıracak bir miktar hafiflik elde edeceğinizdir. Yeniden büyüme doğal ve ultra yumuşaktır – sert çizgiler yoktur.

En doğal etki için, kuaförler, “gölge” nin gerçekte ortaya çıkmasını istiyorsanız, mevcut saç renginizden en az iki ila üç tonluk bir gölgeyi kullanmanızı önerir.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz kolay 9 saç örgüleri başlıklı makalemizde 2018 yaz saç örgüleri, 2019 örgü saç modelleri ve 2019 saç örgüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen