saç kesimlerisaç modelleri

Görünümünüzü değiştirmek için ilham veren 10 havalı saç modeli

Görünümünüzü değiştirmek için ilham veren 10 havalı saç modeli

Bir gün uyanırsanız, aynada kendinize bakarsınız ve sadece hissedersiniz: saç modelleri arasından bir değişikliği ihtiyacınız vardır . Saçınızı kestirmek , boyama ya da her ikisini de yapın.  Birden  kendinizi derin ve yoğun olan değişim içinde görürsünüz. Bunu biliyorsunuz ama yinede istiyorsun, ama ne yapman gerektiğine dair bir kesinlik yok. Evet, yalnız değilsiniz, hepimiz aynı duyguları zaman zaman yaşarız.

Belki de en basit şey, yeni bir saç kesimi tercih etmektir , her şeye rağmen, beğenmezseniz, geri dönecek ve eski tarzınıza geri dönebileceğiniz bir stil.  Değişikliklere çok fazla alışık değiliz , kesimler saçını boyamaktan daha az korkutucu ve daha sonra tövbenin yoğun bir aşamasıyla yüzleşmezsiniz. Ve eğer durum buysa, size doğru yere geldiğini söylemek isteriz.

İlham veren 10 havalı bayan saç modeli

2018 bayanlarda farklı görünüm ve değişikliklerin yılı olarak geldi . Bir çok ünlü , saçlarıyla oynamaya karar verdiler ve görevinizi kolaylaştırmak için en büyük başarıları dikkate aldık . Ve şimdi bir sonraki görünüm değişikliğinizi aradığınıza göre , burada ihtiyacınız olan tüm ilham dolu saç modeli ve kesimleri  bulacaksınız. Unutmayın, bunlar ünlülerin en havalı saç kesimleri.

Keskin saç kesimleri

Hailey Baldwin’in favorisi. Bob, lob, veya midi uzunluğunda bir saç kesimi, burada önemli olan, kesildiği tekniktir.  keskin bir makasla değil, çift  kesim içerir. Kalın ve ağır saçlar için idealdir.

Uzun ve yan katlar

Çok ince yapılı saçlarınız olduğunda saçlarınıza doku eklemek için bu mükemmel bir kesimdir; Çene ve yan kahküllerin altındaki uzun katlar. Yuvarlak bir yüzünüz varsa, katlar özelliklerinizi çerçevelemeye yardımcı olur.

Açısal lob

Evet, hala lob saç kesimlerinden bahsediyoruz, ama dokuyla. Margot Robbie, 2018’in nasıl kullanıldığının mükemmel bir örneğidir. Sadece omuz üzerinde, köşeli ve ideal şekilde farklı şekillerde stilize edebilmek için.

Daha fazla: Lob ve Bob Bayan Saç Kesimleri 2019

Kahküllü saç kesimleri

Kahküllerin tüm yüz şekilleriyle iyi gitmediğini düşünüyorsanız, Selena Gomez yanlış düşündüğünüzü onaylayacaktır. Hile, uzun kahküller olmasıdır. Bu fark edilmez, neredeyse kahkül olan bir saçak.

Dalgalı bob

Kısa saçların sadece yaşlı kadınlar için olduğunu kim söyledi? Jourdan Dunn bunun böyle olmadığının en açık kanıtı. Bu hile, saçlarınızın doğal hacmine saygı duymaktır. Çizgiyi ikiye katlamak, orantıları dengelemenize yardımcı olur.

Bebek kahkülleri

Emma Watson, herkese ilham verebilir. Burada hiçbir ara nokta yok, ya da onu seviyorsun, ya da ondan nefret ediyorsun. Yüzünüzün oranlarını görsel olarak dengelemek için, saçınızın geri kalan kısmını kontrol altında tutmalısınız. Yüzünüzü omuzlarınızda tutarsanız veya birazcık altına alırsanız yüzünüzü daha iyi çerçeveleyeceksiniz.

Midi uzunluk

Kıvırcık saç kesimlerinin sıkıcı olduğuna inananlar için. Jennifer Lawrence bu sezonun artık ortalamadan daha soğuk olmadığını gösterdi. Buklelerinizi tanımlamak için ideal olacaktır, sadece stilistinizden orta kısımdaki ağırlıkları kaldırmasını ve saç köklerinin içinde tutmasını istemeniz gerekir.

Kıvırcık lob

Buklelerinize aşık olmanın zamanı geldi ve Kerry Washington’un görünüşü bunu yapmanıza yardımcı olacak. Yeleğinize dokunarak  omuzları üzerinde, sanki lobide olduğu gibi kesmek, mükemmel siluet yaratılacak ve ses kontrol edilebilecek.

Hacim ve katlar eski / okul tarzı

Bir mükemmel kesim daha 70’lerden. Hile, uzunluğu omuzun hemen altında, katlarda tutmaktır. Saçak opsiyoneldir, fakat eğer birisine karar verirseniz, Elsa Hosk’un uzun ve yan taraflarıdır.

Ekstra kısa açısal Bob

Ve hafif kahkül ile. Irina Shayk’in bu bakış açısını gördüğümüzde, bunun bir trend olacağını biliyorduk. Sert kesimler için mükemmel; Stilistinizi kulakların altında, tüylü katmanlarda ve hafif kahküllerle kesmesini isteyeceksiniz.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2020 başlıklı makalemizde bayan saç kesimleri, kabaran saçlara uygun ve kabarık saçlar için saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen