saç renkleri

Gri Saça Nasıl Geçilir?

Gri saç sadece normal değil, güzeldi de. Gri saça geçiş, saçınızı kül grisine, platin rengine veya havalı sarıya boyamak moda oldu. Grileşme, sonsuz boyama, ağartma ve yaşlanmaya karşı mücadele döngüsünden çıkmak için mükemmel bir yoldur. Günümüzde, doğal görünümünüz konusunda kendinize güvende hissetmenize izin verebilir ve hatta doğal saç renginizle modaya uyum sağlamış olursunuz.

Gri saç geçişini gerçekleştirmenin birçok yolu vardır ve bunların her biri özel ve ilginçtir. Gri saçlar birçok farklı renk ve tonda boyanabilir.

Peki ya doğal gri renginize geri dönmeye karar verirseniz?

Doğal Gri Saça Geçişin En İyi Yolları

Her şeyden önce, doğal saç renginizi uzatmanın hızlı bir süreç olmadığını unutmamalısınız. Bu süreç ne kadar iyi planlanırsa o kadar başarılı olur. Öyleyse, renkli gri saçların nasıl uzatılacağı sorusuna cevap verecek en popüler etkili teknikleri ve önerileri inceleyelim!

Gri Saça Nasıl Geçilir?
Gri Saça Nasıl Geçilir?

Düşük Işıltılı Gri Saça Geçiş

Düşük ışıltı griye geçişi yumuşatmaya yardımcı olacaktır. Çok az bakım gerektirir. Tek numara, doğal saç renginizle iyi bir şekilde eşleşir.

Gri Saça Nasıl Geçilir?
Gri Saça Nasıl Geçilir?

Açık Tonlarla Gri Saça Geçiş

Büyümüş köklerinizin nasıl görüneceği konusunda beklemeye ve endişelenmeye dayanamıyorsanız, kuaförünüzden gri saçlarınızı vurgularla karıştırmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde, bu geçişi yavaş yavaş gerçekleştirebileceksiniz. Ve hiç kimse görünüşünüzde çarpıcı bir değişiklik fark etmeyecek.

Gri Saça Nasıl Geçilir?
Gri Saça Nasıl Geçilir?

Gri Saç için Balayaj

Vurguları elde etmenin birçok yolu vardır: ombre, bebek farları, saçlarınızdaki kalın çizgiler vb. Deneyebilirsiniz. Ancak gri saçları vurgularla harmanlamanın en popüler yolu balayaj tekniğinin yardımıdır. Kuaförünüzden size en uygun gölgeyi ve yerleşimi seçmesini isteyin.

Gri Saça Nasıl Geçilir?
Gri Saça Nasıl Geçilir?
  1. Renkli Saçları Griye Geçiş

Saçınızı boyadığınız renk ne kadar koyu ise doğal griye geçiş o kadar zor olacaktır. Stilistinizle birlikte, boyalı saçlardan nasıl gri alınacağına dair geçici bir çözüm bulmalısınız. Parlak renkli saç ve gri saçın kontrastı griden daha keskindir ve daha hafif bir tondadır. Öyleyse, bu keskin grombre geçişi sizi fazla rahatsız etmiyorsa ve ipliklerinizi sağlıklı tutmak istiyorsanız, sadece yeniden uzama çizgilerini yumuşatın ve saçınız uzayıp tamamen gri olana kadar bekleyin.

Bir önceki yazımız olan En İyi Kış Saç Renkleri 2020 başlıklı makalemizde 2020 kış saç renkleri, 2020 saç renkleri ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen