AksesuarTrendler

Güneş Gözlüğü Trendleri 2018 2019 Modelleri

En Son Güneş Gözlüğü Trendleri 2018 2019 yılı için Hangi Modeller Var?

Güneş gözlüğü modelleri bu günlerde çok hızlı bir şekilde evrim geçiriyor, bu da son akımlara ayak uydurmanın zor olabileceğini gösteriyor. Ama hiç endişe etmeyin, bu kılavuz size ilgili tüm önemli ayrıntıları gösterecektir en güncel güneş gözlüğü trendleri 2018 2019 modellerini anında inceleyin!

Yeni ilkbahar yaz  sezonundan ilham almanız için 2018’in en havalı güneş gözlüklerini seçtik . Bir sonraki sezona kadar kesinlikle sıkılmayacak denemeye değecek birçok zarif ton ve şekil var!

Seçkin moda trendleri seçin ve karıştırın ve moda olan kıyafetleriniz ile 2018 güneş gözlüğü çerçeveleriyle stilinizi tamamlayın !

Güneş Gözlüğü Trendleri 2018 2019 Modelleri

POPÜLER GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ MODELLERİ: 2018 2019 IÇIN TRENDLER NELERDIR ?

BÜYÜK BOY GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Büyük boy güneş gözlüğü modelleri, daha büyük, daha iyi ve daha göz alıcı anlamına gelir. Büyük boy güneş gözlüğü trendi , önümüzdeki sezon için birçok yeni şekil eklenerek, erkekler ve kadınlar için geri geliyor.

Klasik yuvarlak çerçevelerden kedi gözlerine, geometrik lenslerden her şeye kendinize  tam olarak uyan bir stil bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Siyah büyük boy güneş gözlükleri rahat ve havalı kıyafetlerle eşleştirmesi daha kolaydır, bu yüzden iyi bir çerçeve en iyi aksesuarınız olabilir.

BÜYÜK KEDI GÖZÜ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Aynı makro eğilimin bir parçası aşırı kedi gözü güneş gözlüğü tarzıdır. Kedi gözleri bu sene daha fazla değişiklik geçiriyor ve klasik, temiz çizgilerle birçok stil daha şık hale geliyor.
Ancak, kedi gözü hayranlarının kalabalığından ayrılmak isterseniz, Büyük Güneş Gözlüğü Çerçevesi gibi bir maksimum versiyona geçin . Bu çerçeve cesur kişilik merkezinizi sahneye koyuyor.

KÜÇÜK 90’LI KEDİ GÖZÜ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Bu trend, şu ana kadar en etkili üç ünlü moda modeliyle ünlendi: ünlülerin en iyi arkadaşı Gigi Hadid ve Kendall Jenner ve Gigi’nin küçük kız kardeşi Bella. Üçlü onları spor yapmaya başladığından beri, tüm internette takıntılı hale geldi.

Bazı kadınların şikayet ettiği gibi, küçük çerçeve size en iyi güneş korumasını sağlayacak kadar büyük olmamasına rağmen, 90’ların güneş gözlüklerine kayıtsız kalmayacak şekilde belirli bir cazibesi var .

Bunları çeşitli şekil ve boyutlarda elde edebilirsiniz – kedi gözü çerçevesindeki gibi cesur bir  siluetine gidin ya da oval bir şekil daha basit bir stil seçin ve hatta bir renk tonu ekleyin.

COOL FLAT TOP GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Muhtemelen  bu yeni bir trend değil diyeceksiniz. Kim Kardashian, yıllardır düz tonları takıyor. Bu sezon stil sahibi olmak istiyorsanız  kalkan stili düz üstleri unutun, hatta artık onlar pek kullanılmıyor.

Bunun yerine, metal ayrıntılar içeren bir çift  köprülü düz üst güneş gözlüğü deneyin veya şık bir D-çerçevesi için seçim yapın.

YENI  VINTAGE GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Yeni vintage güneş gözlüğü trendlerine bir dönüş yapıyoruz ve onlar için kullanılan daha daha cesur konum var. Açık renklerde kalın çerçeveler, özellikle beyaz, pembe ve sarı tonları, günümüzün en moda gözlükleridir.
Yassı çerçevesi, beğeninize uyacak bir aksanlı görünüm ve nötr bir renk düzeni sağlar. Bu gözlükler ile şehir merkezinde gezintiye veya plajda öğleden sonranızı geçirin ve 2018’de 70’lerin yıldızı gibi hissedin!

Bir önceki yazımız olan Yükselen Trend : 2018 Bel Çantaları başlıklı makalemizde bayan, bel çantaları ve bel çantası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen