Hamilelik

Hamilelik İçin Şirin Hamile Kıyafetleri Fikirleri

Vücut tipinize göre şirin hamile kıyafetleri bulmanız mümkün. Eğer minyon iseniz, cesur renkler ve baskılarda forma uyan hamile elbiselerini deneyin.

Her hamile vücudu farklıdır. Bazı kadınların sevimli bulduğunu, diğerleri bulmayabilir. Neyse ki, hamile modası uzun bir yol kat etti ve geçmişteki hamileliklerin her tarza uyan hamile kıyafetleri arasından seçim yapabileceğiniz çok daha fazlası var.

Aşağıdaki hamilelik kıyafetleri, dört yaygın hamilelik vücut tipi düşünülerek bir araya getirildi: Kıvrımlı veya büyük beden, minyon, yüksek taşıma ve düşük taşıma.

Kıvrımlı veya Büyük Beden ve Hamileyseniz

Hamilelikte kilo alımı büyük ölçüde değişir. Bazı kadınlar sadece karınlarından kilo alırken, pek çoğu genel olarak kilo alır. Şık ve aerodinamik görünmenin ve hissetmenin yollarını arıyorsanız, yumuşak kumaşlar ve daha uzun çizgiler güzel yumruğunuzu vurgularken harika hissetmenize yardımcı olabilir.

Şu anda vücut imajınızla mücadele ediyorsanız yalnız olmadığınızı bilin, ancak kendinizi güvende hissettirecek şirin hamile kıyafetleri bulmak da dahil olmak üzere hamile vücudunuz hakkında iyi hissetmenin birçok yolu vardır . Kıyafet denemenin bir savaşa dönüşmesine izin vermeyin.

Uzun Bir Hamile Elbisesini Bir Hırka İle Kombinleyin

Yumuşak örgü bir hamile elbisesi ve diz çevresine çarpan bir etek boyu ile başlayın . Bedene oturan bir kumaş dokunuşu bebeğinizin şişkinliğini vurgular ama yine de özgürce hareket etmenizi sağlar. Silueti uzun ve ince tutmak için elbisenin uzunluğuna neredeyse uyan uzun bir kazak ile örtün.

Hamile Taytı İle Bacaklarınızı Uzatın

Hamile taytları, hamilelik modasının gizli silahıdır ve her anne adayının en iyi arkadaşıdır. Karnınız büyüdükçe maksimum rahatlık sağlar. İster evde oturmak için, ister doğum öncesi yoga dersine gitmek için ya da bir tunikle eşleştirip bacaklarınızı uzatmak için çekiyor olun, en az birkaç çifte sahip olduğunuzda pişman olmazsınız.

Bir önceki yazımız olan Hamilelikte Beslenme Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde Hamilelikte Beslenme Nasıl Olmalı? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen