Takı

Harika Alternatif Nişan Yüzükleri

Aşağıda, sıradan elmas tektaşınızı gölgede bırakan çeşitli sıra dışı alternatif nişan yüzüklerini bulacaksınız. Çiftlerin alyanslarını tasarlarken seçebilecekleri çok sayıda muhteşem değerli taş ve geleneksel olmayan elmas alternatifleri var.

Mozanit Nişan Yüzükleri

Çıplak gözle bakıldığında mozanit, elmasa son derece benziyor. Yakından bakıldığında, taş çok daha parlak görünür ve daha yüksek parlaklığa sahiptir. Özellikle pragmatik çiftler için daha iyi bir seçimdir. Mozanit  dayanıklıdır ve maliyeti  daha düşüktür.  Mozanit, alternatif nişan yüzükleri için çok popüler bir taş seçimidir.

Morganit Nişan Yüzükleri

Morganite, güzellik ve kadınlığa sahiptir.  Nişan yüzükleri için popüler bir elmas alternatifi haline gelmiştir.  Farklı şık bir tasarım arayanlar için ideal bir seçenek olacaktır.

Tanzanit Nişan Yüzükleri

Tek gerçek aşkınızı buldunuz, öyleyse neden Tanzanya’daki Kilimanjaro Dağı’nın yakınında yeryüzünde tek bir yerde çıkarılmış bu egzotik, nadir değerli taşa sahip bir nişan yüzüğüyle bir şeyler yapmıyorsunuz. Tanzanit, zoisit olarak bilinen kristalin bir mineraldir. 1960’larda  ünlendi. Taşın göruntusu canlı mavi ve mor renk seçenekleri, yüksek berraklığı ve aşağıdaki halkadaki gibi büyük taşlara kesilebilmesi ile popülerdir.

Aytaşı Nişan Yüzükleri

Eski uygarlıkların sevgiye ilham verdiğine ve Haziran için alternatif bir doğum taşı olduğuna inanılan aytaşı, alternatif alyanslar ve  takılarda kullanılmak üzere popülaritesini artırıyor. Adının aksine, ay taşı aydan değildir. İki tür mineralin bir araya getirilmesiyle oluşur ve birçok ülkede bulunur. Ay taşının katmanlı bileşimi, gerçekten bu dünyanın dışında olan yanardöner bir parlaklık yaratır.

OPAL NİŞAN YÜZÜKLERİ

İster doğadan kaynaklanmış olsun, ister bir laboratuarda hazırlanmış olsun, opallerin ay taşına benzer yanardöner bir görünümü vardır. Opal, Ekim ayının doğum taşı olur, bu nedenle eşinizin o ay doğum günü varsa veya yılbaşında  evlenme teklif etmeyi planlıyorsanız, özellikle mükemmel bir elmas alternatifi olur.

Bir önceki yazımız olan 2020'de Stoklanacak 5 Takı Trendi başlıklı makalemizde 2020'de Stoklanacak 5 Takı Trendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen