saç modelleri

Her gün için 5 basit ve şık saç modeli

Eğer sabahları hızlı olmanız gerekiyorsa bu topuzlar ve atkuyruğu modelleri süper hafif ve şık görünüyorlar ...

2019 Yaz moda trendlerini tüm hızıyla paylaşmaya devam ediyoruz. Bu arada saçlarınızı yazın sıcağından korumak ve sizi serin tutacak şık stiller ile şekil vermek isterseniz her gün için kullanabileceğiniz basit ve şık 5 saç modeli seçtik.  Ve ofisteki stresli günlerde bile kullanabileceğiniz sade modeller.  Yaz için en güzel  ve gerçekten basit  saç stilleri…

Yaz için 5 basit ve şık saç modeli

1. Derin, burgu topuz

Hiçbir şey, boyuna bağlı bir topuzdan daha güzel görünemez. Bunun sebebi, balerin havasının verdiği yeteneklerinden kaynaklanıyor olabilir ya da hiçbir zaman saçların düzgün ve esnek olmamasından olabilir. Bu görünüm için saçı boynunuzda derinlemesine bağlayın ve bir saç tokasıyla tutturun. Daha sonra saç örgüsünün elastik kısmını ve etrafını sıkıştırın.

Her gün için 5 basit ve şık saç modeli
Her gün için 5 basit ve şık saç modeli

2. Derin at kuyruğu

Daha kolay, derin bir topuz olarak, boyunda derin bağlı bir at kuyruğu. Şık, burası gibi örgü bir toka veya saç takısı ile dekore edildiğinde olur. Örgüyü bir arada tutan bir saç teli ile kaplandığında görünüm özellikle daha şık görünür. Bunu yapmak için, ya örgüyü birbirine bağlamadan önce bir tutam saçı serbest bırakın, sonra da saç tomarının çevresine bağlayın. Veya saç örgüsünden bir tutam çıkarın, saç tomarının çevresine bağlayın ve sabitleyin.

basit ve şık yaz saç modelleri 2020
basit ve şık yaz saç modelleri 2020

3. Döngü görünümü ile vurun

Zor görünüyor, ama kolay. Büyük bir yay gibi görünen stil üç kolay adımda yapılır: ilk önce boyundaki tüm saçları at kuyruğuna bağlayın. Ardından örgüyü iki yarıya bölün ve her birini bir ilmeğe bağlayın ve tekrar bir saç tokasıyla bağlayın. Ekstra uzun saçlar için uçlar saç tokasına bağlanabilir. İpek veya kadife kurdele ile süsleyin.

yaz için şık topuz modelleri 2019
yaz için şık topuz modelleri 2019

4. Yüksek at kuyruğu

Çok şık bir stile telaşsız bir şekilde sahip olmak isteyenler için bu görünüm doğru. At kuyruğu için saç basitçe başın arkasına bağlanır ve bir saç tokasıyla sabitlenir. Bu özel şey için: Beraber bağlarken  kısa saçları öne bırakın. Bu, fazladan bir doz cazibe sağlar.

şık yaz saç modelleri 2019 2020
şık yaz saç modelleri 2019 2020

5. Çift topuz

Bunun için saçları iki parçaya bölün. İpucu: Kulakların arkasından başlamak ve başın arkasında keskin bir nokta yapmak en iyisidir. Bu bir tür üçgen oluşturur ve geçiş veya ortaya çıkan tepe noktası daha sonra gizlenecektir. Üst kısmı kısaca koyun ve alt topuzun içine sabitleyin. Daha sonra üst topuzu da sabitleyin ve gerekirse dekoratif bir toka ile süsleyin.

çift topuz modeli 2019 20
çift topuz modeli 2019 20

Bir önceki yazımız olan Örgü saç modelleri 2019 2020 : Kısa saçlar için en güzel stiller başlıklı makalemizde kısa saç modelleri, kısa saçlar için örgü modelleri ve örgülü kısa saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen