Güzellik

Her Kadının Bilmesi Gereken Güzellik İpuçları

Bir kadın olarak, güzelliğinizi korumak için yapmak istediğiniz belirli şeyler vardır ve çoğumuzun gibi, tam olarak nasıl olduğunu bilmeyebilirsiniz. Eminim ki, birçoğumuz zaman zaman güzellik ipuçları için kaliteli bir eğitime ihtiyaç duyarız ve maalesef bu zor gelebilir. Belli görünümlere nasıl ulaşacağımıza dair videolar izliyoruz, ancak güzelleştirme sürecimizde gerçekten bir dönüş oluşturabilecek çok önemli adımların tam bir dökümü değil. Her Kadının Bilmesi Gereken Güzellik İpuçlarını belirledik. Sizde eksik olduğunu düşündüğünüz bilgileri öğrenmeye başlayın.

Baştan Çıkarıcı Dudaklar

Her kız iğneler ya da bıçaklar olmadan tatlı dudaklara sahip olmak istiyor ve aslında iyi bir talimat ve teknikle mümkün! Her şeyden önce, dudaklarınızı renksiz bir dudak kremi veya nemlendirici uygulayarak hazırlayabilirsiniz. Ardından, diş fırçası ile dudaklarınızın her tarafında hafifçe daireler yaparak dudaklarınıza peeling yapın. Şimdi, daha yumuşak (ve daha kalıcı) bir ruj uygulaması için fondöten uygulayın. Dudaklarınızı bir dudak kalemi ile hizalayın, hatta biraz fazla çizgi istiyorsanız tekrar edin. Ama burada anahtarın doğal görünmesini sağlamak olduğunu unutmayın. Son olarak, astar ile aynı renge sahip bir ruj ve ardından parlatıcı uygulayın. Dudakta ya da dudak merkezinde daha parlaklık vermek dolgun dudaklar yanılsamasına neden olur.

Belirgin ve Kalın Kaşlar

Kaşlarınıza dokunmadan önce, plan yapın ve ideal kaş şeklinizin ne olacağını belirleyin. Cımbızlarınız bu adımda size yardımcı olur – sadece burnunuzun kenarından kaşınızın üzerinden tutun ve şekillendirmeye başlamanız gereken yere kaşlarınızın içine kalemle işaret koyun. Kemerinizin tam olarak nerede bulunacağını belirlemek için, düz kenarı burnunuzdaki aynı noktadan tutun ve göz bebeğinizin dış tarafına doğru tutun.

Kaşınızın doğal eğriliğini takiben, kalınlığını belirlemek için kaşınızın altına bir çizgi çizin. Şimdi, çizginin altına düşen ve yaptığınız işaretlerin dışında kalan kaşları koparın. Kaşlarınız seyrek be aralarında boşluklar varsa, kaş kalemi veya mat bir göz farı ile doldurun , ardından kaş jeliyle sabitleyin.

Doğal Dalgalı Saçlar

Dalgalı ve yeni bir saç görünümü elde etmenizi sağlamak için en sevdiğimiz yollardan biri nedir? Saçlarınızın yaklaşık yarısına kadar kurumasına izin verin ve sonra sağınızı ortada iki bölüme ayırın. Bir taraftan başlayın ve kökünden saçı sonuna kadar sıkı bir şekilde bükün. Bir tel toka kullanarak, burgulu saçlarınızın ucunu başınızın tepesine sabitleyin.

Diğer tarafa geçin ve aynı şeyi yapın, aynı yönde büküm yaptığınızdan emin olun. Saçlarınızı gece boyunca doğal olarak kurumaya bırakın . Kafanızın hızlı bir şekilde sallanmasıyla, güzel plaj dalgalarınız olduğunu fark edeceksiniz sonra, en sevdiğiniz dalgalı saç spreyi ile sabitleyin.

Her Kadının Bilmesi Gereken Güzellik İpuçları

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen