moda

Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Temel Eşya

Her kadının farkında olmadan söylediği  “Giyecek hiçbir şeyim yok” sözünden yola çıkarak bu makalemizde olmazsa olmaz 10 temel eşyadan bahsedelim istedik.

  1. Beyaz Gömlek

Beyaz gömlek şüphesiz satın alınacak sonsuz bir giysidir, çünkü asla modası geçmez. Farklı şekillerde kullanabileceğiniz temel bir gardırop eşyasıdır; “etek ve topuklu ayakkabı” ile veya sportif bir şekilde “şort ve spor ayakkabı” ile zarif bir şekilde kombine edebilirsiniz.

  1. Siyah Elbise

Siyah elbise” hiçbir zaman modası geçmeyecektir, tabii ki çok kısa veya çok dar olmasa da basit bir elbiseye ihtiyacınız olacak. İdeal olarak, dizlerin biraz üzerinde olması tercih edilebilir, kollu veya kolsuz olabilir, ancak birkaç farklı durumda giyebilmeniz için sadeyse her zaman daha iyidir.

  1. Siyah Topuklu

Bir çift kapalı ve çok yüksek olmayan topuklu siyah bir ayakkabı her zaman dolabınızda olmalıdır. İsterseniz tamamen siyah olabilir isterseniz sonradan siyaha boyanabilir.

  1. Kot Pantolon

Eminim bu, kimsenin dolabında eksik olmadığı bir giysi. Bugün birçok tasarıma sahip olmasına rağmen, asla eksik olmaması gereken temel bir eşyadır.

  1. Spor Ayakkabı

Topukluları ve yüksek ayakkabıları severim, ancak bir çift spor ayakkabının birçok durumda en rahat çözüm olduğunu itiraf etmeliyim.

  1. Beyaz Tişört

Beyaz tişört, belki de sadeliğinden dolayı küçümsenen bir kıyafettir. Ama tam da bu basitlik çok değerli.  İstediğiniz her şeyle birleştirebilirsiniz.

  1. Deri Ceket

Bir ceket veya daha basitçe siyah deri “ceket”, herhangi bir şekilde birleştirebileceğiniz hayat kurtaran bir giysidir.

  1. Şort

Moda onları tekrar moda haline getirdi, süper kadınsı hissettiren ve beli yeniden vurgulayan bir tarz.

  1. Siyah Pantolon

İster resmi isterseniz günlük kıyafetlerinizde bir tamamlayıcı olabilir.

  1. Seksi İç Çamaşırı Seti

Sadece birine göstermek için değil, aynı zamanda sadece kendimiz için özel günlerde kullanılacak bir iç çamaşırı seti veya daha doğrusu seksi iç çamaşırı sizin kadınlığınızı ön plana çıkaracaktır.

Bir önceki yazımız olan Zayıf gösteren etek modelleri başlıklı makalemizde etek modelleri ve zayıf gösteren etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen