Güzellik

Her Kadının Mutlaka Bilmesi Gereken 4 Güzellik Becerisi

Her Kadının Mutlaka Bilmesi Gereken 4 Güzellik Becerisi

Bir kadın olarak, estetik güzelliğinizi korumak için yapmak istediğiniz belirli şeyler vardır ve çoğumuz  tam olarak bunların nasıl yapıldığını bilmeyebilir. Eminim ki, birçoğumuz zaman zaman kaliteli bir eğitime ihtiyacımız var ve maalesef bu zor gelebilir.

Belli görünümlere nasıl ulaşacağımıza dair videolar izliyoruz, ancak güzelleştirme sürecimizde gerçekten  farklılık oluşturabilecek çok önemli adımların tam bir dökümü değil. Her kadının mutlaka  sahip olması gereken dört güzellik becerisini belirledim ve eksik olduğun talimatlara katılmanızı tavsiye ediyorum!

Her Kadının Mutlaka Bilmesi Gereken 4 Güzellik Becerisi

TAKMA KİRPİKLERİ NASIL UYGULAYABİLİRİM ?

Muhtemelen oldukça korkutucu gelebilir, ama küçük bir uygulama ile, takma kirpikleri gözlerinize ekleyerek harika görünebilirsiniz. Aslında çok kolay ve sonuç güzel olabilir . Öncelikle, maskarayı doğal kirpiklerinize  uyguladığınızdan emin olun, bu takma  kirpiklerin ağırlığını desteklemek için sağlam bir temel oluşturur. Ardından, takma kirpiklerinizi sizin kirpiklerinize uyacak şekilde kesin, böylece göz kapağınızın iki tarafına dökülmezler. Şimdi, küçük bir aplikatör kullanarak, yapıştırıcıya (her zaman koyu tonlu bir tutkal kullanmanızı öneririz) kirpiklere uygulayın. Tutkal yapışkanlaşana kadar bekleyin, asla tamamen ıslak olarak uygulamayın.

takma kirpik nasıl takılır 2019
takma kirpik nasıl takılır 2019

Son olarak, bir ucundan diğerine çalışan, kirpik yatağınızdaki takma kirpiklere yavaşça ve dikkatlice bastırın. Köşeler gibi, ulaşılması zor olan yerlere yapışması için  biraz yardıma ihtiyacınız varsa,  cımbız ile destekleme gerçekten yardımcı olabilir. Ayrıca Okuyun: Takma kirpikler nasıl temizlenir

DOLGUN DUDAKLAR  NASIL YAPILIR ?

Her kız iğneler ya da bıçaklar olmadan dolgun, tatlı dudaklar istiyor ve aslında iyi bir talimat ve teknikle mümkün! Her şeyden önce, dudaklarınızı renksiz bir dudak kremi veya nemlendirici uygulayarak hazırlayabilirsiniz. Ardından, fırçayı dudaklarınızın her tarafındaki dairelere hafifçe hareket ettirerek dudaklarınızı bir diş fırçası ile peeling yapın. Şimdi, daha yumuşak (ve daha kalıcı) bir ruj uygulaması için fondöten uygulayın. Dudaklarınızı bir dudak kalemi ile hizalayın. Eğer biraz fazla belirginleştirme istiyorsanız, sorun değil, ama anahtar görünümü hatırlamanızı tavsiye ederim, dudakların doğal görünmesini sağlamaktır. Son olarak, astar ile aynı renge sahip bir ruj ve ardından parlatıcı uygulayın. Dudakta ya da dudak merkezinde daha yoğun parlaklık eklemek dolgun dudaklar yanılsamasını verir.

dudaklar nasıl daha dolgun yapılır
dudaklar nasıl daha dolgun yapılır

KAŞLARINIZI ŞEKİLLENDİRİN VEYA DOLDURUN

Kaşlarınıza dokunmadan önce, önceden plan yapmak ve ideal şeklinizin ne olacağını belirlemek istersiniz. Tipik olarak, cımbızlarınızın düz kenarı bu adımda yardımcı olur – sadece burnunuzun kenarından kaşınızın üzerinden tutun ve şekillendirmeye başlamanız gereken yere kaşlarınızın içine bir kalem işareti koyun. Kemerinizin tam olarak nerede bulunacağını belirlemek için, düz kenarı burnunuzdaki aynı noktadan tutun ve göz bebeğinizin dış tarafına doğru tutun.

kaş kalınlaştırma ve şekillendirme 2019
kaş kalınlaştırma ve şekillendirme 2019

Kaşınızın doğal eğriliğini takiben, kalınlığını belirlemek için kaşınızın altına bir çizgi çizin. Şimdi, çizginin altına düşen ve yaptığınız işaretlerin dışında kalan şeritleri koparmak isteyeceksiniz. Kaşlarınız  seyrek ise, kaş kalemi veya mat bir göz farı ile doldurun , ardından kaş jeliyle kilitleyin.

PLAJ DALGALARI

Plaj dalgaları sahile gitmeden de yapılabilir. Plajdan gelmiş gibi  taze bir görünüm elde etmenizi sağlamak için en sevdiğimiz yollardan biri nedir? Saçlarınızın yaklaşık yarısına kadar kurumasına izin verin ve sonra sağınızı ortada iki bölüme ayırın. Bir taraftan başlayın ve kökünden saçı sonuna kadar sıkı bir şekilde bükün. Tel toka kullanarak, bükümlü saçlarınızın ucunu başınızın tepesine sabitleyin.

doğal dalgalar nasıl yapılır 2019
doğal dalgalar nasıl yapılır 2019

Diğer tarafa geçin ve aynı şeyi yapın, aynı yönde büküm yaptığınızdan emin olun. Saçlarınızı gece boyunca doğal olarak kurumaya bırakın ve sabahları açın. Kafanızın hızlı bir şekilde sallanmasıyla, güzel plaj dalgalarınız olduğunu fark ettikten sonra, en sevdiğiniz plaj dalgaları spreyi ile sabitleyin. Ya da sadece güzel belirgin dalgalar yaratmak için bir maşa kullanın.

Bir önceki yazımız olan Porselen cilt için ev yapımı Japon maskesi başlıklı makalemizde evde pirinç maskesi tarifi, pirinç maskesi ve pirinç maskesi tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen