Stil Önerileri

Her Kadının Sahip Olması Gereken 8 Ayakkabı

Ayakkabı söz konusu olduğunda mükemmel bir denge sağlanabilir. Bazı kadınlar için “çok fazla ayakkabı” yabancı bir kavramken, bazı kadınlar için vazgeçilmez bir unsurdur. Aşağıda her mevsimde her fırsatta sizi doğru ayakkabılarla hazırlayacak listemize göz atın!

  1. Günlük Spor Ayakkabılar

Elbette, ayakkabıların en çekici yanı spor olmaları değil, ama birçok işi hallediyor. Bazı kadınlar güzel bir çift spor ayakkabı tercih ederken, bazıları hoş bir Converse sever. Günlük spor ayakkabılar şehirde dolaşmak, haftasonu işlerini halletmek için tercih ederler.

  1. Babet

Babet ayakkabı dünyasının habersiz bir süper starıdır. Çünkü çok kolay giyinebilir. Herhangi bir kıyafetle uyumludur. Nötr ve eğlenceli desenlerde, fiyonklu veya fiyonksuz ve çok sayıda malzeme ile sunulan bu ayakkabılar, her yerde giyilebilir ve kolayca yürünebilir.

  1. Topuklu Modeller

Topuklar, abartılı görünebilir, ancak bir çift sivri uçlu topuklu ayakkabıya sahip olduğunuzda, onları giymek için seçeneğiniz çoktur. Düğünler, nişanlar ve özel geceler gibi süslü günler için harikadırlar. Narin bir pembeden sade siyah ponponlara veya nötr bir tona kadar, bacaklarınız sivri uçlu bir topukta harika görünecek.

  1. Düz Sandalet

Düz sandalet yazın mükemmeldir ve en basit şortların bile zahmetsizce havalı görünmesini sağlar. Kahverengi deri düz sandaletler, eteklerden elbiselere, kaprilere ve daha fazlasına kadar neredeyse her şeyle uyumludur.

  1. Bileğe Kadar Olan Çizmeler

Denemeden havalı görünmek ister misin? Ayak bileğinin devreye girdiği yer burasıdır. Şu anda stil siyah deridir. Gösteriler veya festivaller için harikadırlar, hatta sadece arkadaşlarınızla gezerken bile giyebilirsiniz.

  1. Diz Üstü Çizmeler

Diz boyu çizmeler geri dönüş yaptı! Siyah deri dizlikler kıyafeti değersizden gösterişli hale getirebilir.

  1. Açık Ayakkabılar

Topuklu ayakkabıların yüksekliğini istediğiniz, ancak sezonun tüm eğlencesini istediğiniz zamanlar için harika olan modellerdir. Sizi gitmeniz gereken yere götürecek ve bunu yaparken çok yönlü olacaktır. Her şey ile uyumludurlar. Elbiseler, şortlar, etekler, pantolonlar. Daha fazlasını söylememize gerek var mı?

  1. Fileli Sandalet

İlkbahar, yaz ve hatta sonbaharın başları için harika olan fileli sandaletleri, ultra rahat kalırken, şort veya eteklerle harika görünüyorlar.  Normalde ortalama bir kıyafete benzersiz bir kişilik katarlar. Şıklar, ancak yine de az bakım gerektiriyorlar ve neredeyse her yere takılabilecek kadar çok yönlüler.

Bir önceki yazımız olan Fotoğraflarla Nasıl Göz Alıcı Görünür? başlıklı makalemizde Fotoğraflarla Nasıl Göz Alıcı Görünür? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen