Faydalı Bilgiler

Her kotun size uyması için bunları yapın!

Her kotun size uyması için bunları yapın: Kot nasıl daraltılır yada kot nasıl genişletilir …

Mükemmel bir şekilde oturan bir çift kot almak neredeyse imkansız görünüyor: Kalçalarının etrafında çok da sıkı olmayan biri veya kalçaların altındaki pot duruş. Çok sıkma yapmadan ikinci bir deri gibi hissettiren bir kot pantolon. Yada daha fazlasını hayal edebiliriz.

Meseleyi kendi elimize alma zamanı. Çünkü böyle bir kot bulamazsak, bir tane yaparız . Ya da en azından gerektiğinde uyarlıyoruz. Çünkü yıpranmış veya çok dar bir kot pantolona tam oturabileceğinizi biliyor muydunuz? Tek yapmanız gereken aşağıdaki ipuçlarını takip etmek.

Çok dar kot pantolonlar nasıl genişletilir

Hepimiz biliyoruz; Aslında biraz fazla dar olan bir kot pantolon alıyorsunuz . Sonuç olarak rahat edemiyoruz, söz konusu kotlar dolabın içinde aşınmış durumda kalıyor.  Neyse ki, kotunuzu biraz açmak için  birkaç yol var.

# 1 Kotlarınızı ılık suyla ıslatın ve yere koyun. Ayağınızı her iki paça  üzerinde tutun ve ardından germek için pantolonları çekin. Bunu her yöne doğru yapın, böylece eşit bir şekilde gerilir.

# 2 Dar pantolonu giy, banyoyu ılık suyla doldur ve kot pantolonla gir. Sıcak su, elyafları gevşetir ve uzatır. Islattıktan sonra, kotun kurumasını bekleyin. Asla kurutucuya koymayın.

# 3 İğne ve iplik konusunda becerileriniz var mı?  daha sıkı bir çözüm için de gidebilirsiniz . Pantolonunuzun yan tarafındaki dikişleri (yaklaşık 5 santimetre) gevşetin ve pantolonun bandını aynı noktada kesin. Daha sonra kendinize daha fazla yer açmak için ayrı bir kot parçası dikin.

Çok geniş kot pantolon nasıl daraltılır

Sonunda o mükemmel kotu bulduğunu mu düşünüyorsun, giyerek dört beden daha büyük olmuş gibi görünüyor. Sonuç: üstünden kayan bir pantolon. Neyse ki, bunun için de yeterli çözümler var.

# 1 Eğer kotunuz streçliği düşük ve çoğunlukla pamuktan oluşuyorsa, pantolonları yıkayarak küçültebilirsiniz . Ve dikkat: yumuşatıcı kullanmayın.

# 2 En sıcak konumda yıkadıktan sonra, en sıcak konumda bile olsa kotları kurutucuya koyabilirsiniz .

# 3 Genelde pantolonunuzun bel kısmı çok mu geniş ve dolayısıyla farklı mı? Pantolonunuzun arkasına bir parça elastik bant dikin, böylece daha iyi uyuşur ve yer kalmaz.

Öyleyse ,  bir dar ya da kalçalarınızdan inen bir boyfriend kot olsun; Bu tip ipuçlarıyla her tip kotu mükemmel şekilde kendinize uydurursunuz. Böylelikle artık kot pantolon satın almaya gelince kötü alışverişler yapmayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Süet Ayakkabıların ve Botların Bakımı Nasıl Olur başlıklı makalemizde süet bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen