Diyet

Her sabah saat 7’de bu meyveyi yerseniz kilo verirsiniz

Bu sihir sadece vitamin dolu değil, aynı zamanda rahatsız edici ekstra kilolardan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Nasıl işe yarıyor, burada öğreneceksiniz ...

Her sabah saat 7’de bu meyveyi yerseniz kilo verirsiniz

Hayır, çıldırmadık ve herhangi bir yiyeceğe sihir eklemedik. Yalnız bu meyve, iyi içerikler, gerçek vitamin gücü ve iyi bir ruh hali ile dolu olmanızı sağlar. Menümüzde bir yer edinmesinin tek nedeni bu değil. Ayrıca bizi zinde, mutlu tutar ve metabolizmanızı arttırmaya yardımcı olur. Özellikle yaz aylarında sıcaklığa rağmen evde hissetmek istediğimizde gerçek bir artı . Hangi meyvelerden bahsediyoruz? Tabii ki greyfurt!

Her sabah saat 7'de bu meyveyi yerseniz kilo verirsiniz
Her sabah saat 7’de bu meyveyi yerseniz kilo verirsiniz

Süper Meyve: Hepsi greyfurtta

Çünkü greyfurt gerçekten çok yönlü. Tesadüfen portakal ve greyfurt arasında bir çapraz olan narenciye meyvesinde, sadece bol miktarda C vitamini yoktur (sadece 100 gram zaten günlük ihtiyacın yüzde 50’sinden fazlasını kaplar), meyvenin vücudu dinç tutmasına yardımcı olması gerekiyor . Greyfurt kokusu, norepinefrin stres hormonunun bozulmasını ve tamamen rahatlamamızı sağlar.

Her sabah bu meyveyi yerseniz kilo verirsiniz
Her sabah bu meyveyi yerseniz kilo verirsiniz

Ek olarak, narenciye meyvesi aynı zamanda mutluluk serotonin hormonu üretimini desteklemektedir. Bu yüzden güne sıkıntıyla başlamak yerine, taze bir greyfurt ruh halimizi düzeltir. Ama bu Süper Meyve’deki her şeyden önemlisi Greyfurt kilo vermenize yardımcı olabilir …

Greyfurt ile Zayıflama: Bu şekilde çalışır

“Metabolizma” dergisinde yayınlanan bir makale bulduk. Buna göre günlük greyfurt yiyen katılımcılar üzerinde denendi. Ayrıca, katılımcıların kan basıncı, narenciye tüketimi ile azaltılabilir. Ek olarak meyvede bulunan   lif pektini, sindirimi destekleyebilir. Artı: Midede şişlik doyma sürecini hızlandırır. Sonuç olarak, otomatik olarak daha az yersiniz. Ayrıca içerdiği potasyumun da olumlu bir etkisi var: Fazla toksinleri vücuttan atıyor. Zaten günde yarım greyfurt yemek sağlıklı ve dengeli bir diyete  katkıda bulunur. Örneğin sabahları, tercihen kahvaltıdan önce saat 7 ‘de greyfurt ile lezzetli bir  meyve suyu veya greyfurt ve yoğurt ile granola olan bir greyfurt tabağı hazırlamaya ne dersiniz?

greyfurt ile kilo verdiren tarifler 2020
greyfurt ile kilo verdiren tarifler 2020

Bir önceki yazımız olan Yulaf ezmesi ile kilo verdiren 5 lezzetli tarif başlıklı makalemizde diyet, yulaf ezmeli kahvaltı ve yulaf ezmeli krem hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen