saç kesimleri

Her Tür Saç İçin Her Tür Kahkül

Yüz ve saç tiplerine göre kahkül kesimleri 2019 2020

Hayatındaki en az bir kez her kadın, çocuklukta veya yetişkinlik sonrası, iyi ya da kötü olsun, bir tür kahkül kesimi deneyimine sahiptir . Bazı insanlar kesimin belli bir yaştan sonra uyuşmadığını düşünüyor, gerçek şu ki kahküller daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar.  Ancak onu kullanmak için uygun tek bir yaş asla olmayacak.

Ve size iyi bir kahkül kesimi sunmayan ya da makası fazla kaçıran kuaförün travma geçirmesi durumunda, bir ipucu: kahkül görünümünü değiştirebilir, yüzü çerçeveleyebilir ve görünüme hafiflik verebilir. Her zevke ve yüz şekilleri için kahkül modelleri vardır.

Saç kesiminizi değiştirmeyi düşündünüz mü , ama hala çok sert bir dönüşümden korkuyor musunuz? Gözlerin üzerindeki klasik düz kahkül üzerine bahis yapmak zorunda değilsiniz, peki görünümünüzden vazgeçecek güçlü bir kahkül kesimi olabilir mi? Ya da sadece görünüşünüzdeki tüm hafifliği vermek için seyrek bir kahkül  kesimi mi istersiniz?

yüz şekilleri ve saç tipleri için kahkül kesimleri 2019 2020
yüz şekilleri ve saç tipleri için kahkül kesimleri 2019 2020

Her Tür Saç İçin Her Tür Kahkül

Aşağıda, kahkül kesimlerini ve türlerini listeliyoruz ve her biri için gösterilen yüz biçimini gösteriyoruz.

Her Tür Saç İçin Her Tür Kahkül
Her Tür Saç İçin Her Tür Kahkül

Kıvırcık saçlar için kahkül kesimi

Kim bu kıvırcık saçların kahküllü olamayacağını söyledi? Kesim hafifçe ve yanak hizasında , böylece saçlar kuruduğunda ve kıvrıldığında kahkül göz seviyesinde olacak!

kıvırcık saçlar için kahkül kesimleri 2019 2020
kıvırcık saçlar için kahkül kesimleri 2019 2020

Düz Kahkül kesimi

Genellikle göz hizasında aşınmış, engebeli kenarları ve daha büyük olan düz kahkül kesimi , daha genç ve aynı zamanda romantik bir görünüm sağlamak için mükemmeldir. Oval bir yüz şekline sahipseniz, bu kesimden korkmadan deneyin!

düz kahkül kesimleri 2019
düz kahkül kesimleri 2019

Dağınık kahkül kesimi

Korkak bir tipseniz, çizgili ve bağlantısı kesilmiş kahkül , kullanmak için çok fazla çalışma gerektirmediğinden en iyi seçeneklerden biridir (fikir dağınık bile kullanmak olsa bile), tüm saç tipleri tarafından kullanılabilir. Yüz şekli: Bu kahkül türü oval ve üçgen şekilli yüzlere iyi uyum sağlar!

her tür saç her tür kahkül kesimi
her tür saç her tür kahkül kesimi

Asimetrik kahkül kesimi

Değişmeyi seven bir kadınsanız , asimetrik ve bağlantısı kesilmiş kahkül ideal kesimdir, çünkü saç modeli çeşitli şekillerde kullanılabilir: yana doğru, yarıdan başlayarak, düz … Ve en iyisi ise tüm yüz şekilleri için uygundur!

asimetrik kahkül kesimleri 2019
asimetrik kahkül kesimleri 2019

Perde kahkül kesimi

Perde kahkül kesimi biraz ortadan ayrılmış şekilde durur.  Tüm saç uzunlukları ile iyi gider ve sevdiğimiz Fransız şık görünümünü garanti eder ! Biraz hacim sağlamak için köpük veya kuru şampuanla sonlandırmaya değecek. Çok yönlü, ve tüm yüz şekilleriyle uyum sağlıyor.

perde kahkül kesimi 2019
perde kahkül kesimi 2019

Hacimli kahkül kesimi

En hacimli kahkül kesimidir ve göz seviyesinden çok yönlüdür ve hem de bir tarafta kullanılabilir. Ancak format her gün taranması gerektiğinden zaman ve sabır gerektirir. Belirtilen yüz biçimi: oval.

hacimli kahkül kesimleri 2020
hacimli kahkül kesimleri 2020

Kısa kahkül kesimi

Kısa kahkül kesimi hepsinden önemlisi cesur ve aynı zamanda, sadece düz saçları olanlar üzerinde etkili değildir, dalgalı ve kıvırcık saçlar için uçlarda hafif bir kıvrılmayla kullanılabilir. Yüz şekli: oval, üçgen ve yuvarlak, çünkü yüze uzun bir etki verir.

kısa kahkül kesimleri 2019 20
kısa kahkül kesimleri 2019 20

Uzun kahkül kesimi

Kahküllar uzun ve yüzün yarısında yapılır.  Cesaret edemeden farklı bir şey arayanlar için ve aynı zamanda ya da emin olacağınız şık bir seçimdir.   Hafiflik sağlamak ve mükemmel dengenin sağlanması için, saç tellerinde ince bir aşınma görülür! Uygun yüz biçimi: kare ve oval.

uzun kahkül kesimleri 2019 2020
uzun kahkül kesimleri 2019 2020

Bir önceki yazımız olan Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2020 başlıklı makalemizde bayan saç kesimleri, kabaran saçlara uygun ve kabarık saçlar için saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen