Gelinlik Modelleri

Hippi Gelinlik Modelleri 2018 2019

Hippi  gelinlik modelleri, doğal modaya daha çok ilgi duyan kadınlar için, basit yaşam tarzını yansıtan en güzel gelinliklerden. Fırfırlar, dantel ve nakışlarla dolu ya da katlarla dolu bir gelik giymek isterseniz Hippi gelinlik modelleri 2018 2019 yılında trend tasarımlarla geliyor.  Bütün gelinlikler rahat değil, ama her zaman evlendiklerinde, her şeyden önce konforu tercih eden kadınlar var.

Ve artık sadece rahatlıktan bahsetmiyoruz,  stilin , özgürlüğün, görünüşün ve gelin olmanın yolundan söz ediyoruz . İşte bu yüzden, birçok hippi gelinlik modelleri  çünkü tüm yıl boyunca hippi gelinlik isteyen gelin adayları var . Yani bu tarz bir gelinlik giymek istiyorsanız,  yeni 2018 yaz hippi gelinlikleri inceleyeceğiz.

Hippi Gelinlik Modelleri 2018 2019 Yaz

Gerçekten de, hippi gelinlikleri sadece 2018’in sıcak yaz aylarında gördüğümüz yumuşak ve basit kumaşlarla yapılmaz. Bir hippi olmak, bir sezondan diğerine aktarılan bir trenddir. Düğün elbisen, tarzın, tadını çıkarabiliyorsun ama soğuk aylarda.

Kış düğünü isterseniz sizin için hippi tarzına uygun sadelik ve doğallık içeren kış gelinliklerini de inceleyebilirsiniz.  Hippi gelinlik yaz 2018 2019 modellerini karşılamak için hazır mısınız ?

Şifon Kollu

Çok saf beyaz renkte ve şifon kollu, en çok işlem gören çiçeklerin yansıtıldığı ve daha sonra elbisenin geri kalan kısmı tarafından dağıtılan bir gelinlik modeli.

Ayrıca Bakınız: Gelinliğinizi alırken kaçınmanız gereken 5 hata

Balık Model

Deniz kızı kesimi sevenler için, bu hippi gelinlik büyük bir etki verir, çünkü vücudu mücevherlerle doldurur, kollara çok hippi bir dokunuş verir ve sonra tülden yapılmış dizlerinden denizkızı kuyruğu ile dikkat çeker.

Çıplak omuz ile

Hippy gelinlik, çok hafif bir düşüşe sahip bir etekle çok sade. Bu elbisenin en dikkat çekici özelliği, omuz çizgisinin bir parçası olan ve kolların bir kısmını kaplayan omuzları ortaya çıkaran bir fırfırdır.

Büyük etekli

Bu gelinliği çok seviyoruz, çünkü çok sade görünüyor, ama kalçadan açılan eteğin tül katlarını, şeklin stilize edilmesini ve sonra da vücuda dantel ile yapışmasını görebilirsiniz.

Yüksek moda

Hippy ruhuna sahip olanlar için ama daha zarif bir stil isteyenler için. Ayrıca gelinlik giyebilir, omuz kısmını dantelle doldurabilir ve korse ile giyebilirsiniz. Bu tarza birden fazla gelin adayı aşık olacak.

Saçaklı Gelinlik

En özgün olan bir hippi gelinlik çünkü tipik bir model değil. Etek alt kısmındaki saçaklar etkileyici ve elbisenin çok önemli bir noktası haline geliyor.

Eteklerde altın çiçekler

Daha doğal bir dokunuş vermek için, bizi çevreleyen doğaya yansıma vererek, gelinin elbisesinin eteğini, elbiseye çıkan çiçek ve bitkilerin altın renklerinde güzel bir nakış veririz.

 Nakış Kollu Gelinlik

Bu tür nakışlar çok fazla oluyor, çünkü daha sonra kolları oluşturan kalın bir nakış haline geliyor. Bunlar daha sonra boyun çizgisini uzatarak daha dokulu ve derin hale getirir. Dikkat çekecek bir gelinlik.

Tam işlemeli Gelinlik

Çarpıcı, seksi ve hippi. Bu gelinlik, ilk gözlerden  başlayarak tüm gözleri yakalayabilmektedir. Bu güzel ve nakış tasarımı,  eteğin dibine kadar uzanıyor.

Romantik tarz Gelinlik

Bir parça dantel, hafif tül katları ve etekleri şekillendirmek için biraz keten kullanılıyor. Çok basit ve ince parlak dokunuşlarla, en romantik olan hippy tarzı gelinlik modeli.

Çingene tarzı

Göçebe tüccarların zamanını hatırlatan ve dikkat çeken katları, farklı dokuları ve kıvrımlı şekilleri var. Şüphesiz, hippy çizgisinde çok klasik bir gelinlik modeli.

Farklı türdeki kumaşların farklı katmanları ile böyle bir gelinlik ile, hacim almak dışında, aşırı yüklenemeyen en çarpıcı bir stil elde edersiniz. Bu nedenle, onu azaltmanın ve çok fazla yük getirmemenin en iyi yolu,  askısız bir boyun çizgisi ile.

Şaşırtıcı hippi tarzı gelinlik modelleri özel olarak diktirilebilir. Bunun için iyi bir terzi bulup istediğiniz gelinliğin resmini göstermeniz yeterli olacaktır.  2018 2019 sıcak yaz aylarında farklı malzemeler ve kumaşlarla uyarlanabilir.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan En iyi gelin başı aksesuarlar 2018 2019 başlıklı makalemizde 2019, gelin başı aksesuarları ve gelin başı süsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen