moda

İç Çamaşırlarının Sırları

Biz kadınlar günlük olarak ne giyeceğimiz konusunda çok fazla kafamızı yorarken aslında iç çamaşırı tercihinde düşünmediğimizi biliyoruz. Çünkü bizim için önemli olan içimizdeki değil dışımızdakiler. Bu düşüncenin her ne kadar haklı olan yanları olsa da iç çamaşırı seçimi mutlaka düşünülmesi gereken konudur. Sonuçta burada yapacağınız yanlış bir seçimde sıkıntılara neden olabilecektir. Bu makalemizde Trendlervemoda.com ekibi olarak yeni alacağınız iç çamaşırları konusunda nasıl bir seçim yapmanız gerektiğini anlatalım istedik.

İç Çamaşırlarının Sırları
İç Çamaşırlarının Sırları

Pamuklu iç çamaşırları

Tahmin ediyorum ki bu başlık size çok seksi gelmedi, ama şundan emin olabilirsiniz ki iç çamaşırında en sağlıklı olanı. İpek ve sentetiğin cildinizin nefes almasını zorlaştıracak bir yapısı var. bunun içinde vajina bölgesinde enfeksiyon çok sık görülmektedir. Siz pamuklu iç çamaşırı giymek istemiyorsanız o zaman en azından ağ bölgesinin pamuklu olmasını tercih etmelisiniz.

İç Çamaşırlarının Sırları
İç Çamaşırlarının Sırları

Tanga külot

Bir tayt giydiğiniz zaman tahmin ediyorum ki arkadan görünen külot çizgisi iyi görünmeyecek. Bunun içinde tayt ve benzer kıyafet giydiğiniz zaman tanga külot giymeniz gerekir. Fakat bunun bazı risklerinin de olduğunu bilmelisiniz. Eğer ki giydiğiniz tanganın arka bölümünde bakteri varsa o zaman üretranızdan bakteri geçişi mümkün olabilecektir.

İç Çamaşırlarının Sırları
İç Çamaşırlarının Sırları

Yatarken iç çamaşırı giymeli mi, giymemeli mi?

Bu soru belki bugüne kadar hiç aklınıza gelmedi, ama biz yine de düşünenler ve merak edenler için açıklayalım istedik. Uzmanların açıklamalarına göre her ne kadar çıplak yatmasanız bile mutlaka üzerinize rahat edeceğiniz çamaşırlar giymelisiniz diyor. Bu sizi gece boyunca rahat ettirecek ve nem ve bakteriden uzak tutacaktır. Günün bazı bölümlerinde iç çamaşırlarınızı çıkarmanız sizin için faydalıdır. Bunu gündüz yapmak istemeyeceğinizi düşünerek gece yatarken iç çamaşırı giymemeniz tavsiye edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Zayıf gösteren etek modelleri başlıklı makalemizde etek modelleri ve zayıf gösteren etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen