modaTrendler

İlkbahar / Yaz 2020 Mayo Trendleri

2020 yaz mayo trendlerini nihayet tahmin edebiliyoruz. Bu mayolar yakında piyasaya sürülecek, en sevdiğiniz yaz 2020 mayolarını şimdiden öğrenin. Mükemmel bir mayo sizi plajda süper güvende hissetmenize neden olabilir, ancak sahile yakın yaşıyorsanız , yaz 2020 mayo trendlerinden birkaçı için uygun olan birden fazla bikini isteyebilirsiniz .

İlkbahar / Yaz 2020 Mayo Trendleri

2020 mayo trendi modaya uygun renkler ve baskılar, kesikler, süslemeler ve hatta malzemeler dahil olmak üzere birkaç kategoriye ayrılıyor . Trendler içinde herkes için parlak renkler ve göze çarpmaktan hoşlananlar için benzersiz tasarımlara sahip olan ve daha dikkat çekmeden plaj veya havuzda sessizce rahatlamak isteyenler için  daha koyu renklerde herkes için bir şeyler var.

İlkbahar Yaz 2020 Mayo Trendleri
İlkbahar Yaz 2020 Mayo Trendleri

# 1. Hayvan Deseninin Dönüşü

Hayvan desenleri şimdi birkaç kategoride güçlü bir hal aldı, bu yüzden onları 2020 yaz kıyafeti trendinin bir parçası olarak görmeye şaşırmadık. Yılan derisi ve zebra dahil kullanılan her tür hayvan baskısını gördük, ama elbette en yaygın olanı leopar ve kaplan baskısıydı.

İlkbahar Yaz 2020 Hayvan Desenli Mayo Trendleri
İlkbahar Yaz 2020 Hayvan Desenli Mayo Trendleri

2020 yaz mayo trendinin en büyüklerinden biri olan hayvan desenlerini içeren birçok pist vardı.

# 2. Çiçek Desenleri

Neşeli çiçekler, yaz aylarının neşesini güzel bir şekilde yansıttıkları ve renkleri sergilemenin çok doğal bir yolunu sağladığı için mayo için doğal bir baskıdır. Çok çeşitli çiçek baskıları gördük, bu da yaz 2020 mayo trendlerinden birini oluşturuyor.

İlkbahar Yaz 2020 Çiçek Desenli Mayo Trendleri
İlkbahar Yaz 2020 Çiçek Desenli Mayo Trendleri

Çiçekler ultra doygun, tropik çeşitlilikteydi ve bu da bizi anında daha dinamik yapacak. Bazı markalarda çiçekler üzerinde kabataslak bir çekim gördük, koyu mor bir adet ve pembe çiçek örtüleriyle kaplı bikiniler.

3.. Sulu Boya Deseni

Sulu boya deseni, bir süredir moda pistlerine yavaş ve istikrarlı bir dönüş yapmıştır, bu nedenle sulu bıya baskılarının 2020 mayo trendlerine ulaşmasına şaşırtmadık. Bu baskı tarzı renkli ve ağır bir şekilde hippi hareketiyle ilişkilendirilmiş, bu nedenle modanın modern, sürdürülebilir fikirli tutumuna çok iyi uyuyor.

2020 mayo ve bikini trendleri
2020 mayo ve bikini trendleri

Doğal olarak, mayoların sentetik kumaşlardan ziyade kenevirden yapıldığı markalarda birçok kravat boyası gördük. Aynı kravatla boyanmış kumaştan yapılmış birkaç farklı bikini tarzı da gördük.

4.. Siyah Bikini

Düz renkli bir bikini asla kötü bir fikir değildir, ancak yaz 2020 bikini trendlerini yöneten en koyu rengin siyah olduğunu itiraf etmeliyiz. Kalbinde gotik stili benimseyen biri  iseniz, yaz aylarında olacak tüm seçenekleri seveceksiniz.

2020 siyah bikini modelleri ve trendleri
2020 siyah bikini modelleri ve trendleri

Farklı tarzlarda dizili, tek omuzlu ve yüksek kesimli seçenekler de dahil olmak üzere farklı stillerde bir dizi siyah bikini içeren tasarımlar olacak.

5.. Çikolata kahverengi mayolar ve bikiniler

Yaz 2020 mayolarında gözümüze çarpan diğer renk, pek çok cilt tonunda pozitif olarak nefis görünebilen çikolata kahverengi idi. Sade ama sıradan olmayan bir şey istiyorsanız, bu mükemmel bir seçimdir.

Çikolata kahverengi mayolar ve bikiniler 2020 2021
Çikolata kahverengi mayolar ve bikiniler 2020 2021

Konforlu, sportif çikolata kahverengi bikini modelleri özellikle harika. Açık kahverengi bikini, mükemmel bir kontrol sunan spor sütyenli üstleriyle sportif bir tarza sahip. Sıcak kahverengi tonları sevenler için harika bir seçenek olduğunu düşündüğümüz taupe renkli bikiniler de vardı.

6.. Turuncu Mayo ve Bikini Modelleri

2020 yaz mayo trendleri için üçüncü ara rengimiz parlak turuncudır. Bu neşeli, sıcak renk hemen hemen her cilt tonunda harika görünüyor.

turuncu mayo ve bikini modelleri 2020
turuncu mayo ve bikini modelleri 2020

Bu renk bazı markaların 2020 mayo koleksiyonlarına adeta hükmetti, tek renkli mayoların yanı sıra kaplan desenli bikiniler için de mükemmel bir temel renk oluşturdu.

7.. Parlak Metalik Mayo ve Bikini Modelleri

Her zaman ve özellikle de sahilde ilgi odağı olmak istiyorsanız, 2020 metalik yaz mayolarına bakın. Bu eğilim güneşte kör edici olduğu garanti edilen ışıltılı ve göz alıcı kreasyonlara yol açtı.

metalik mayo ve bikiniler 2020 2021
metalik mayo ve bikiniler 2020 2021

Metalik string bikini herkesin dikkatini çekti, sımsıcak gümüş kumaşla dikkat çeken spor sütyen tarzı bikini modelleri de vardı.Metalik altın renginde üst kısımlar parlak renkli üstlerle eşleştirildi.

8.. İpli Bikini Altları

Yaz 2020 mayolarından en açık ve seksi trendlerden biri de  bikini altlarıydı. Birçok tasarımda, kasıkları kaplamak için küçük bir kumaş parçası vardı ve bunları birbirine bağlamak için uzun bir ip parçası kullanıldı.

 

İpli Bikini Altları 2020
İpli Bikini Altları 2020

9.. Yüksek belli bikiniler

Yüksek belli kot ve şort gibi, yüksek belli bikiniler yaz 2020 mayo trendlerinde güçlü gitmeye devam ediyor. Bu bikiniler, özellikle göbek çevresine bir miktar kapsama eklemek için mükemmeldir, ancak yine de birçok seksi bacak veya yarılma göstermenize izin verir.

ilkbahar yaz bikini trendleri 2020 2021
ilkbahar yaz bikini trendleri 2020 2021

10.. Tek Omuzlu mayo modelleri

Tek omuzlu yaz 2020 mayolarından biriyle kötü görünemezsinz. Onlar şık ve modaya uygun ve onlar fazla vurgu eklemek zorunda olmadan tek başına çarpıcılar. Aynı zamanda daha fazla cilt göstermenize izin veriyorlar.

Tek Omuzlu mayo modelleri 2020
Tek Omuzlu mayo modelleri 2020

# 11. Karından bağcıklı mayolar ve bikiniler

Orta belden bağları, 2020 yaz mayolarında eşsiz bir süslemeydi. Karmaşık bir bikini yapısının bir parçası olarak çıplak bir orta kısımda bağlandıklarında harikalar.Ayrıca bir miktar yapı ve ilgi eklemek için tek parça bikinileri bağladıklarını gördük.

Karından bağcıklı mayolar ve bikiniler  2020
Karından bağcıklı mayolar ve bikiniler  2020

# 12. Önden Bağlamalı mayo modelleri

Ön bağlar mayo için yardımcı olamadığımız ancak önümüzdeki yaz tekrar görmek için gülümseyebileceğimiz klasik bir tasarım öğesidir. 2020 yaz sezonu mayo trendleri için, hem bikini hem de tek parça dahil olmak üzere her türlü mayoda ön bağlar kullanıldı.

Önden Bağlamalı mayo modelleri 2020
Önden Bağlamalı mayo modelleri 2020

# 13. Uzun Kollu İki Parça

Uzun kollu iki parça bir bikini cinsiyetinin çekiciliğini kapalı kollar ve omuzlar ile bikini altlarını birleştirdikleri için yaz 2020 bikini trendinin en şaşırtıcılarından biri.

uzun kollu bikini modelleri 2020
uzun kollu bikini modelleri 2020

# 14. Yüksek yakalı mayo modelleri

Geçen yılın mayolarının aşırı V yaka trendini sevmeyenler için, bu sezon özellikle tek parça modeller için birçok yüksek boyun çizgisi seçeneği olduğunu söylemekten mutluluk duyuyoruz.

kapalı boyunlu mayo modelleri 2020
kapalı boyunlu mayo modelleri 2020

15..  Omuz açık mayo modelleri

Bazı durumlarda, uzun kollu mayo trendinin bir alt kümesi olarak, omuz açık mayo, en romantik 2020 mayo trendlerinden biriydi. Omuzları çıplak bırakan tasarımlar kadınsı ve çekici hissettirdi ve tamamen eşsiz bir mayo isteyenler için çok popüler olacak.

Omuz açık mayo modelleri 2021
Omuz açık mayo modelleri 2021

# 16. Fırfırlı Mayolar

Genellikle yemyeşil kumaşları ve hacimli şekilleri mayolarla ilişkilendirmiyoruz, ancak bunlar tam olarak 2020 yaz mayo trendleri için bekleyebileceğimiz türden fırfırlar. Tüm farklı mayo parçalarını süslemek için kullanılan daha küçük fırfırlar da vardı.

fırfırlı mayo modelleri 2020 21
fırfırlı mayo modelleri 2020 21

# 17. Tek Parça Göbek Açık Mayolar 2020

Bir bikiniden daha seksi olan tek şey nedir? Neredeyse bir bikini kadar deri gösteren tek parça mayolar.  2020 mayolarının her türünü gördük ve her biri biraz farklı şekilde titreşti.

Tek Parça Göbek Açık Mayolar 2020
Tek Parça Göbek Açık Mayolar 2020

# 18. Metal Yuvarlak Halkalı Mayolar

Metal halkalar, 2020 yaz mayolarında popüler bir ayrıntı haline geldi, aynı zamanda mayolara parlaklık ve çekicilik kattı. Yuvarlak halkalar  genellikle mayonun merkezinde ya da mayo tabanlarının kenarları boyunca bağlayıcı bir ayrıntı olarak gösterilen çeşitli mayo parçalarını bir araya getirmek için kullanıldı.

Metal Yuvarlak Halkalı Mayolar 2020
Metal Yuvarlak Halkalı Mayolar 2020

# 19. Geri Dönüşümlü Mayo

Sürdürülebilirlikten bahsetmenin bir eğilim gibi olduğu bir noktaya yaklaşıyoruz, ancak 2020 mayoların çoğunluğu yükseltilmiş malzemelerden yapılmadığı sürece, çaba sarf eden tasarımcıları takdir etmeye değer. Mayo koleksiyonlarını oluştururken çevreyi düşünün.

ilkbahar yaz mayo trendleri 2020 2021
ilkbahar yaz mayo trendleri 2020 2021

# 20.Büyük Beden Ve Hamile Mayoları 2020

Bu yıl markalarda model çeşitliliği de dikkat çekiyor. Sanki oyuncu yönetmenleri, herkesin bir mayoyla sahile gitmeyi hak ettiklerini, kendilerini rahat ve mutlu hissedebileceklerini ispatlamayı hedefliyormuş gibi.

Büyük Beden Ve Hamile Mayoları 2020
Büyük Beden Ve Hamile Mayoları 2020

Bir önceki yazımız olan Zayıf gösteren etek modelleri başlıklı makalemizde etek modelleri ve zayıf gösteren etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 2020 mayo trendleri harika özellikle turuncu mayolara ve göbekten bağlamalı mayo modellerine bayıldım. ilk tercihim bunlardan yana olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen