Aksesuarmoda

İlkbahar Yaz En İyi 15 Yavru Topuk Ayakkabı 2019

Konforlu ve Klas Hissetmek İstediğiniz Zamanlar için En İyi 15 Yavru Topuk Ayakkabı 2019

Ne olursa olursa olsun, yavru topuk ayakkabı modelleri her zaman kalbimizde özel bir yere sahip olacak. Alçak yüksekliklerine rağmen, yavru topuk ayakkabılar hala stilinize vintage bir dokunuş getiriyorsa, hala seksi ve sofistikedir.

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca harika yavru topuk ayakkabı modelleri ve  sandaletler ile podyumları süslüyoruz – özellikle Prada, Bottega Veneta ve Fendi gibi büyük İtalyan tasarım markalarının podyumlarını. Bu moda gösterileri, önümüzdeki yıl için stilin ne olacağını bize gösteriyor ve bizim gibi hem babet hem de stiletto hastalarından bıkmış herkes için heyecan verici bir zaman olduğunu söylemeliyiz.

İlkbahar Yaz En İyi 15 Yavru Topuk Ayakkabı 2019

Şu anda en sıcak tasarımcılardan ve markalardan satın alabileceğiniz en iyi 2019 yavru topuklu ayakkabı modellerini derledik! Yavru  topuk ayakkabılarının kısa bir geçmişini ekledik, nereden geldiklerini ve nereye gittiklerini tahmin ediyorsunuz. Kombinleri tamamlamak için, bir stil rehberi de var, bu yüzden hayallerinin yavru topuklarını seçtikten sonra nasıl giyineceğinizi tam olarak öğreneceksiniz!

İlkbahar Yaz En İyi Yavru Topuk Ayakkabı Modelleri 2019

Ayrıca Bakınız: En rahat sandalet modelleri 2019

Minimalist siyah yavru topuklu ayakkabılarından vahşi leopar desenli seçeneklere, süslü yavru kedi topuk sandaletlerine kadar, bu ayakkabılar, gündüzden geceye kusursuz şekilde üretildi!

Yavru Topuklu Sandalet Modeli 2019
Yavru Topuklu Sandalet Modeli 2019

Yavru Topuklu Ayakkabılar Nedir ve Tarihleri ​​Nedir?

Yavru topuklu ayakkabılar, düşük topuklu ayakkabılar veya sandaletlerdir – en yüksek 1 inç ile 2,5 inç arasında bir yerde. Topuk genellikle sivriltilmiş veya virgül şeklindedir, ancak bu, düşük topuklu ayakkabının zorunlu bir özelliği değildir.

Sportif Siyah Yavru Topuklu Ayakkabı Modeli 2019
Sportif Siyah Yavru Topuklu Ayakkabı Modeli 2019

Yavru  topuklularını, bugünlerde varsayılan yüksek topuklu ayakkabılar olarak düşünme eğiliminde olduğumuz stilettolara bir cevap türü olarak düşünmek önemlidir. Öncelikle ayakkabı tasarımcısı stiletto topuğun yükselmesinden önce, gerçek şu ki çoğu kadın bugünlerde yavru topuklu ayakkabılar olarak kategorize edilen yüksek topuklu giymişti.

Yavru Topuklu Ayakkabı Nasıl Giyilir
Yavru Topuklu Ayakkabı Nasıl Giyilir

18. yüzyılın başlarında bile, Avrupa mahkemelerinde erkek ve kadın saraylıların resimleri, onlara kısa, konik bir topuklu, yavru  topuklu olarak sınıflandırılması kolay ayakkabılar giydiğini göstermektedir.

Bu güne rağmen, yavru topukluları genellikle genç kızların giymesi için daha uygun olan “eğitim topukluları” olarak düşünülür. Bu, 1950’lerin ortalarında, stilettonun yükselişine karşılık gelen, genç kızların ilk önce yavru  topuklu ayakkabı giymeleri ve daha sonra büyüdükçe daha yüksek topuklu ayakkabılara geçiş yapmaları beklendiğinde ortaya çıktı.

Yavru Topuklu Ayakkabı Modelleri 2019
Yavru Topuklu Ayakkabı Modelleri 2019

Ancak bunun yerine, genç kızların çoğunun büyüdükçe ve gelecek on yılda yavru topuklu ayakkabı giymeye devam ettiği görülüyor. Sonuç olarak, yavru topuklu ayakkabılar, 1960’ların başlarında kusursuz bir şekilde kabul görmüş bir yetişkin tarzı haline geldi.

Yavru topuklarının yükselen popülaritesi, kadınların yaşam tarzlarındaki değişimi temsil ediyordu. Topuklu ayakkabıların kadınları yavaşlatmasından önce, yavru topuğu böyle bir şey yapmadı ve bunun yerine pek çok dışarıda dans etmeyi içeren bir yaşam tarzının geliştirilmesine yardımcı oldu.

yavru topuk yazlık beyaz ayakkabı 2019 2020
yavru topuk yazlık beyaz ayakkabı 2019 2020

60’ların sonlarına ve 70’lerin içine doğru, yassı ve blok topuklu ayakkabılar devraldı, bu yüzden sevimli yavru  topuklularından çok daha azını gördük. Bununla birlikte, 80’lerde yeniden dirildiler ve önümüzdeki otuz yıl boyunca her zaman modaya uygun girip çıkabilecekti.

Yavru Topuklu Ayakkabı Nerede ve Nasıl Giyilir

Sadece bir çift ayakkabınız varsa, oldukça fazla yönlü olmalarından dolayı bir çift yavru topuklu ciddi bir yarışmacı olabilir. Gece ayakkabısı için mükemmel, işe uygun , aynı zamanda rahat bir gün için giyinmek de kolay.

kısa topuk yazlık sandalet modeli 2019
kısa topuk yazlık sandalet modeli 2019

Diğer durumlarda, yavru topuklu ayakkabılar da giyinilebilir ve lüks akşam etkinliklerine giyilebilir. İster dans etmeye, yeni bir şehri keşfetmeye, ister sadece öğle yemeği için bir arkadaşla buluşmaya gidin, yavru topuklu ayakkabıların sizi şık ve rahat göstermeye devam edeceğini biliyorsunuz.

Yavru  topuklu ayakkabıları giymek için bazı stil önerileri paylaştık

• Bir renk seçerken, yavru topuklu ayakkabılarınızı ne zaman giyeceğinizi ve ne sıklıkla giyeceğinizi düşünün. Öncelikle siyah bir dolabı tamamlamayı düşünüyorsanız, renkli bir çift ayakkabı, görünümünüzü yükseltmek için harika bir yol olabilir.

Yavru Topuklu Ayakkabı Nerede ve Nasıl Giyilir
Yavru Topuklu Ayakkabı Nerede ve Nasıl Giyilir

• Öte yandan, zaten çok fazla renk giyiyorsanız, sahip olduklarınızın çoğuyla uyacak nötr yavru topuk ayakkabılarını tercih edin.

• Yavru topukluları profesyonel bir gardırobun harika bir parçası, ancak çok fazla süslemesiz kapalı bir ayak parmağı ve düz bir renkle daha muhafazakar bir tarz da seçebilirsiniz.

• Gece giyimi için en iyi yavru  topuk sandalet veya ayakkabılar biraz daha etkilenecek. Deri, kadife veya saten ayakkabılar arayın veya kristallerle veya lüks fiyonklarla süslenmiş bir çift seçin.

• Daha sıcak mevsimler için, burnu açık  yavru topuk sandaletlerini ya da kapalı burun yavru topuk ayakkabı modelleri veya arkası açık modelleri tercih edin .

yavru topuk ayakkabılar nasıl giyilir 2020
yavru topuk ayakkabılar nasıl giyilir 2020

• Daha soğuk mevsimlere girerken, ayağınızı daha fazla kaplayacak olan kapalı parmak uçlu yavru topuklar veya botları seçtiğinizden emin olun.

• Renkli ya da süslenmiş bir çift yavru topuk ayakkabı seçtiyseniz, gündelik bir kıyafetler ile giyin. Nötr tonlara sadık kalın ve  kotla giymekten çekinmeyin!

yavru topuklu leoapar ayakkabı modeli 2019 2020
yavru topuklu leoapar ayakkabı modeli 2019 2020

Yavru  topuklu ayakkabılar nasıl giyilir

• Aynı ilke ofis stilini bir araya getirirken de geçerlidir – kalem eteği ve bir bluz  ile stili basit tutun. Eşleşen bir blazer isteğe bağlıdır.

yavru topuk yazlık ayakkabılar ve stil ipuçları 2019
yavru topuk yazlık ayakkabılar ve stil ipuçları 2019

• Gündelik kot pantolon ve tişört ile yavru topuklu ayakkabılar giymekten korkmayın – kıyafetinizi anında yükseltir.

• Kısa paça kotlar yavru topuklu ayakkabılarınızı göstermenin çok hoş bir yoludur.

yavru topuk ayakkabılar ile stil ipuçları 2019 2020
yavru topuk ayakkabılar ile stil ipuçları 2019 2020

• Renkli yavru topuklu ayakkabılar renk engelleme için harika olabilir ! Daha canlı renkte bir çift yavru topuk ayakkabı seçtiyseniz, oynayabileceğiniz renk desenlerini dikkate alın. Birkaç örnek deniz mavisi ayakkabılar, mor üst ve koyu kotlar veya şarap renginde bir elbise ile  sarı ayakkabılardır.

• Tarzınız çok fazla beyaz, ton, yumuşak gri ve pastel tonlara sahip açık tonlara dayanıyorsa, kesinlikle yavru topuklu ayakkabılarınız için de o renge bağlı kalın. Hemen hemen her türlü açık renkli kıyafetle giyebileceğiniz çok güzel beyaz ve pastel renkli yavru topuk ayakkabılar var. Nude yavru kedi topuklular da iyi bir seçim olabilir.

yazlık yavru topuz ayakkabı modelleri 2019 20
yazlık yavru topuz ayakkabı modelleri 2019 20

• Daha kısa boyluysabız, yavru topuklu ayakkabılarınızı, uzun etekler, dikey çizgiler veya yüksek belli pantolonlar gibi vücudunuzu uzatan giysilerle eşleştirmeye özen gösterin. Dizin hemen altına düşen kesilmiş bir pantolonu veya eteği sevmemize rağmen, genellikle kısa biri için iyi bir seçim değildir.

yavru topuk kırmızı çorap bot
yavru topuk kırmızı çorap bot

• Renkli veya opak çorap botlar yavru topuklu özelliklere sahip olarak kış aylarında sizi sıcak tutmaya yardımcı olacak bir bonus olarak da giyilebilir.

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen