Elbise ModelleriTrendler

İlkbahar yaz için en güzel 5 elbise trendi 2019

İlkbahara yaz modası 2019 elbise trendleri neler biliyor musunuz ?.  Havalar ısınmaya başlamışken yeni giysiler almaya ne dersiniz.  Tabi sıcak havaların en güzel parçası yazlık elbiseler…

Yeni yılda yeni kıyafetler olmadan yaşamayacağınız için, 2019 için en güzel elbise trendlerini seçtik. Hepsinden iyisi, parçaları alışverişe hazır olana kadar çok beklememiz gerekmiyor! Size sunduğumuz tüm kıyafet trendlerini şimdiden markaların online stelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

İlkbahar yaz için en güzel 5 elbise trendi 2019

1. Elbise Trend: Batı Elbiseleri

2018 itibariyle, kovboy çizmeleri ayakkabılardaki en popüler trenddi. 2019 yılında, Western teması korunmaya devam edecek ve ayakkabı askımız artık gardıropu fethediyor. Batı kıyafetleri kovboy gömleklerini veya  i bayan kıyafetlerini andırıyor – ancak günlük kesim ve şık desenleri sayesinde kesinlikle modern. Vurgulamamız:  Hayvan desenleri , puantiye desenleri, çizgili elbiseler, bohem elbiseler.

2019 ilkbahar yaz elbise trendleri
2019 ilkbahar yaz elbise trendleri
ilkbahar yaz 2019 bohem elbise modelleri
ilkbahar yaz 2019 bohem elbise modelleri

Bu arada: Kovboy çizmeleri ve sandaletler ile bu elbise  trendini kolayca birleştirebilirsiniz. Sadece kovboy şapkalarını takmayın.

2. giyim trendi: Volanlı elbiseler

Bunlar gerçekten en güzel iltifatları alan elbiseler. Yuvarlak boyunlu, belli, genellikle midi uzunluğunda ve özellikle de kollarda ve bel bandında tatlı deliklerle birlikte geliyorlar . Desene ve kumaşa bağlı olarak, elbiseler bazen daha zarif, bazen daha eğlencelidir. Ofisten akşam yemeğine kadar mükemmel bir arkadaştır.

2019 ilkbahar yaz trend elbise modelleri
2019 ilkbahar yaz trend elbise modelleri

3. Elbise trendi: hayvan desenli elbiseler

Bunu zaten açıkladık:  İnek derisi desenleri, bununla birlikte, leopar, yılan ve zebra 2019’da bizimle kalacaklar. Yeni elbiseler de yırtmaç sade tutulur ve çok az cilt gösterir. Aslında yırtmaca da ihtiyacınız yok, çünkü vahşi desen tek başına yeterince heyecan verici.

leopar desen elbise trendleri 2019 20
leopar desen elbise trendleri 2019 20

4. Elbise trendi: hacimli elbiseler

2019 İlkbahar yaz modasında sayısız stil ikonları ve sokak modası stilleri ile kesinlikle hayran kalacağınız bir sezon. Sonuçta, renkli basit tasarımlar heyecan verici silüetler ve hacimli elbiseler mükemmel. Tüm havalı  kızları için ideal karışım.

ilkbahar yaz hacimli elbise modelleri 2019 20
ilkbahar yaz hacimli elbise modelleri 2019 20

5. Elbise Trendi: Karışık Desenli Elbiseler

Gerçekten birbirine uymayan baskıları bir araya getiren Patternmix, 2019’da da önemli bir trend olacak. Ancak iki parçayı farklı desenlerle bir araya getirmek yerine, 2019’da zaten birkaç desenden oluşan kıyafetler seçeceğiz. Puanlar çiçeklerle buluşur, Leoparı kontrol eder – her şey mümkün. Desenlere yeni başlayanlar, sadece temel rengin tüm desenlerde aynı olduğu bir elbise seçer. Bu görünüm daha rahat görünmesini sağlar.

karışık desenli elbise modeli 2019 20
karışık desenli elbise modeli 2019 20

İlkbahar yaz için en güzel 5 elbise trendi 2019

Bir önceki yazımız olan Kabanlar 2019 2020 Sonbahar Kış: Trendler ve Modeller başlıklı makalemizde 2019 kaban modelleri, 2019 kabanlar ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen