saç modelleri

İnce Saçları Harika Gösteren Saç Modelleri

Güzel saçlara sahipseniz, şekillendirmenin zor olabileceğini, dalgaların düşme eğiliminde olduğunu bilirsiniz. Ancak bazı hileler ve uzmanlarca onaylanmış birkaç ürünle saçınızı daha kolay şekillendirebileceksiniz.

Tekstüre Topuz

Saçınızı bir topuzun içine çekmeden önce, başınızı ters çevirin ve  sprey sıkın. Gündüz veya gece için mükemmel bir stil.

Yana Düşmüş Saçlar

İnce saçları bir arada tutabilmek zordur ve genelde tutturduğunuz yerden gözlerinizin önüne düşer. Yana düşürülmüş olan bir model ise saçlarınızı toparlayabilmeniz için etkili bir yöntemdir.

İnce Saçları Harika Gösteren 20 Saç Modeli

İnce saçları Kalın Hale Getirmek

İnce saçları daha kalın bir hale getirmek için sprey iyi bir fikirdir. Kalın saçlar düz saçlara oranla daha hızlı şekil alır ve verdiğiniz şekli korumayı sağlar. Kalın telli saçların bakımı ise ince telli saçlara göre daha zordur.

Modern Kabarık

Saçı önden ayırmak ve geri kalanını arkada tutabilmek için bir saç bandı kullanabilirsiniz.

Şık Orta Kısım

Elinizde biraz jel ve fırçanız varsa şık ve kolay kabarıklığı elde edebilirsiniz. Saçı ortasından bir yan parça ile ayırabilir veya tamamen geri çekebilirsiniz. Arkadan saç tokası veya bir saç tokası ile sabitleyin.

Topuz

Topuz hareket halindeyseniz mükemmel bir stildir ve sadece 30 saniyede yapılabilir.

Ters Çevrilmiş Bob

Retro ters dönmüş haliyle 60’ları kanalize ediyor . Uçları çevirmek, saçın daha dolgun görünmesini sağlamak için hızlı ve kolay bir püf noktasıdır.

Kumsal Dalgalar

Kumsal dalgalar, kalın saçların görünümünü taklit etmenin kolay bir yoludur. Saçınız düz olsa bile zahmetsizce havalı bir stili elde edebilirsiniz. Havluyla kurutulmuş saçları örün, saç spreyi sıkın ve kurumaya bırakın.

Bir önceki yazımız olan Taç Örgü Modeli Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde örgü, stil ve taç hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen