saç kesimleri

ince telli saçlar için asimetrik bob kesim modeli

ince telli saçlara sahip olanlar için asimetrik bob kesim modeli
Asimetrik bob, saçınıza her zaman istediğiniz yoğunluğu verme seçeneğini sunan bir saç kesimi olarak gösterilir.

Saçımızda hacim olması, podyumlarda ya da dergilerde gördüğümüz fotoğraflarda basit bir şey olarak görülebilir. Ne yazık ki, bu özelliği gerçek hayata getirmek istediğinizde ve ince dokulu saçlarınız olduğunda bu durum karmaşıktır. Ürünlerimiz veya doğru kesimimiz yoksa çok ince saçlar çok düz ve hacimsiz hale gelir. Ancak, 2018 bize bunun çözümünü göstermek için geldi. Asimetrik bob kesim saç modelleri harika…

Asimetrik bob kesim saç modeli

Bob, 4 yıldır trend olan bir saç kesimidir, ancak bu karakteristik (ve hacim) verebilen stili asimetrik bobdur .

Daha fazla : Basit Şık Saç Modelleri 2019

Asimetrik bob saç modeli nasıl kesilir?

Asimetrik bob bir yan bölümü hafif çapraz çizgili diğerinden daha kısadır. Sonuç olarak, saç daha fazla hacme sahip gibi görünüyor. En iyi avantajlarından biri? Havanın kuru olması sizin lehinize oynayacak ve en havalı görünen kızlardan biri olacaksınız. 2018 yazında çok konuşulan bir saç kesimi olduğu söyleniyor.

Sadece saç kesimi ile hacim yeterli değilse, bunu elde eden saç ürünleri eklemek gerekir. Sadece saç spreyleri değil  bu etkiyi elde etmek için bir maske uygulayın. bizim favorimiz Densite Kerastase veya Fas Yağı hacim verici  (sadece özel mağazalarda bulabilirsiniz). İkincisi saç derisi üzerine haftada bir kez 10 dakika boyunca uygulanabilir ve saçınızı kuruduktan sonra, saçınızın daha yüksek bir yoğunluk elde ettiğini görebilirsiniz, ancak bu tür bir bob ile birleştirirseniz, kuşkusuz size tüm gün için mükemmel bir sonuç verecektir.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2020 başlıklı makalemizde bayan saç kesimleri, kabaran saçlara uygun ve kabarık saçlar için saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen