saç modelleri

İnce Telli Saçlar İçin Kolay Örgülü Saç Modeli

Sıcak yaz günlerinde kolayca yapabileceğiniz, ince saçlar için kolay örgülü bir saç modeli, herhangi bir kız kendine yapabilir. Sizi bilmiyorum ama güzel saçlar için havalı örgüler bulmak o kadar kolay değil. Genelde saç örgü yapım videoaları kalın tam dokulu saçlara sahip olanları içeriyordu. Eğer benim gibi, zahmetsiz, ince saçlar için kolay örgüler arıyorsanız bu model tam size göre.

İşte nasıl ince saçlar için örgüler yapabilirsiniz bu  basit bir adımdır. Bu arada, bunu kendiniz evde rahatlıkla yapabilirsiniz. İlk başlayanlar içinde oldukça ideal.

Gerekli malzemeler : Schwarzkpof Tozlaştırıcı Pudra ( benim kişisel favorim) // Küçük Elastik Toklar // Küçük Tel toklar // En sevdiğiniz Saç Spreyi

İnce Telli Saçlar İçin Kolay Örgülü Saç Modeli

  • Saçınızı kulaktan kulağa, arkadan ayrı ve geçici olarak emniyete alın. Sonra başını ters çevir. Boynunuzun eni, fransız örgülerinize ve güveninize başlar. Fransız örgü yapamazsanız, boynunuzun ense kısmının iki tarafına iki küçük at kuyruk yapın, örgülü ve güvenli.
  • Saçının önünü serbest bırak. İstediğiniz kısımda, örgülerinizi geçip güvenli hale gelir
  • Saçınızın en uzun katmanlarını boynunuzun ortasına çekin, bükün ve örgülerinizin etrafında sabitleyin. Dağınık, iyi, bu nokta gibi. Eğer katlarınız varsa ve onları sadece kulaklarınızın arkasına yapıştırabilirsiniz veya düşmelerine izin verin.
  • Bitti! Ve hatırla, dağınıklık iyidir.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Geriye Dönüş Akımı : Retro - Vintage Saç Modelleri başlıklı makalemizde retro saç modelleri, saç modelleri ve vintage saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen