Güzelliksaç modelleri

İnce Telli Saçlı Kadınlar İçin Tüm İpuçları Ve En Güzel Saç Modelleri

Herkes gür bir saç demeti ile kutsanmaz. Dikkatlice yapılmış buklelerinize bir kutu saç spreyi sıkın ve tüm saçlar yarım saat sonra dümdüz olacak: ince saç telleri olan kadınlar şüphesiz bu hayal kırıklığını bilir. Bununla birlikte, ince saçların sadece dezavantajları yoktur. Doğru bakım ve gurur verici saç stilleriyle de güzel bir sonuç elde edersiniz.

İNCE SAÇ TELLERİNİN AVANTAJLARI

Olumlu bir not İLE başlayalım: ince saçlar sadece kötü bir stil ve kasvet değildir. İnce saç tellerinin ayrıca bazı kabul edilmiş, az avantajlar da sağlar. Sadece dağınık bir topuzun kırılgan girişiminde bunu düşün :

Lastik bantlarınız hiçbir zaman kopmaz (tamamen hayal kırıklığı yaşamadıkça).

Şampuan ve saç kremi çok daha uzun süre dayanır. Güzel ve ucuz.

Saçlarınız çok çabuk kurur. Sabahları size zaman kazandırır.

İNCE SAÇLI KADINLAR İÇİN İPUÇLARI VE PÜF NOKTALARI

Her şey, değerli saçlarımızın doğru şekilde bakımı ile başlar. Kaliteli ürünlere yatırım yapın ve uzmanlık ipuçlarımızı izleyin:

İnce Telli Saçlı Kadınlar İçin Tüm İpuçları Ve En Güzel Saç Modelleri
İnce Telli Saçlı Kadınlar İçin Tüm İpuçları Ve En Güzel Saç Modelleri

1. Ters şampuanlama

Mükemmel saçların sırrı? Ters şampuanlama. Bu, ilk önce kremi uygulayın, birkaç dakika çalışmasına izin verin ve sonra durulayın. Bundan sonra saçınızı şampuanla yıkayın. Bu ters rutin, saçınızın saç kremi tarafından beslenmesini sağlar, ancak artık kalıntısı kalmaz (bu da saç kreminiz yalnızca suyla durulanırsa geçerlidir). Saçınız daha az cansız ve karşılığında çok miktarda hacim alıyorsunuz.

2. Saç kremi ile ekonomik olun

Saçınızın alt yarısına saç kremi sürün. Bu şekilde daha az aksaklık olacak. Şampuanı üst kısma sürün ve daha sonraçok iyi durulayın, böylece saçlarınız daha fazla hacimli olacaktır.Kalıntı kalmaz.

3. Şampuan değiştir

Her zaman aynı şampuanı kullanmak caziptir. Yine de daha iyi bir alternatif. Saçınızın düzenli olarak değiştiğini ve bu nedenle farklı bir bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayın. Yaşlanma, renklendirme ve hava koşulları saçlarınızı etkileyebilecek faktörlerdir. Bunlar gibi ince saçlar için özel olarak geliştirilmiş şampuanlara yatırım yapın:

4. Saçınızı çok sık yıkamayın

Saçlarınızı çok fazla, hatta günlük olarak yıkamak saç derinizdeki tüm doğal yağları durulayarak saçınızı kuru, mat ve cansız hale getirmenizi sağlar. Çok fazla şekillendirme ürünü kullanmazsanız, saçınızı günlük suyla durulayabilirsiniz. Saçınız haftada iki ya da üç kez yıkama fazlasıyla yeterli.

5. asla ıslakken saçı taramayın

Islak olduğunda ince saçları taramamak daha iyidir. Islak saçlar oldukça çabuk kırılır. Bu nedenle, saçınız kuruyana kadar beklemek ve daha sonra hafifçe yumuşak bir taraklar taramak daha iyidir.

6. Doğru lastik bantlar

Sıkı saç şekilleri maalesef saçınıza, özellikle de lastik bantı taktığınız yerlere zarar verebilir. Saç yayları ayrıca saçınıza zarar verebilir veya yumuşatabilir. Bu yüzden çok sıkı olmayan yumuşak, kalın bir elastik seçin.Telefon teli benzeri elastik saç tokları, düğümsüz mükemmel saç stilleri sağlar.

7. saçınıza nazik olun

Saçlarınızı iyice sıkmak ve gerekirse bir havluyla kurulamak daha iyidir. Daha sonra saç kurutma makinasını düşük ısıda çalıştırarak kurutabilirsiniz. En iyi çözüm, saçınızın dışarıda kurumasını sağlamaktır.

ince telli saçlar için saç modelleri 2021
ince telli saçlar için saç modelleri 2021

8. Dikkatlice yıkayın

İnce saçlara özen gösterilmelidir. Saçlarınızı yıkarken parmak uçlarınızla masaj yapın. Masaj kılcal damarlarınızın uyarılmasını sağlar ve saçınıza hacim kazandırır.

9. Styling araçlarına dikkat edin

Saçlarınız iyiyse fönleme ve şekillendirme sorunsuzdur. Saç kurutma makinesinin, stilin veya saç maşasının ısısı nedeniyle kilitleriniz esnekliklerini çabucak kaybeder. Bırakamaz mısın? Cihazın en düşük konumda olduğundan emin olun. Bunu sadece saçlarınız neredeyse kuru olduğunda yapın ve daima koruyucu bir sprey kullanın.

10. İyi ve yumuşak bir tarağa yatırım yapın

İyi bir saç fırçası İnce saç varsa vazgeçilmezdir. Bu, saç derinizi tahriş etmemelidir ve saçlarınızın sıkışmamasını sağlar. Fırça saçlarınız arasında kolayca kaymalı ve dikenleri kolayca taramak için yeterince uzun olmalıdır. Bu nedenle, daha az statik elektriğe neden olduklarından, kauçuk kavramalı veya lastik omurgalı bir tarağa yatırım yapın.

İnce telli ve seyrek saçlı ünlülerin en güzel saç modelleri

İnce saçlarınız ile yalnız değilsiniz, sadece bu ünlü yüzlere bakın. Stil ilham mı ihtiyacınız var? Bu görüntüleri bir sonraki kuaför randevunuza götürün.

İnce Telli Saçlı Kadınlar İçin Saç Modelleri 2020
İnce Telli Saçlı Kadınlar İçin Saç Modelleri 2020
ince telli saçlı kadınlar için kısa saç kesimleri 2020
ince telli saçlı kadınlar için kısa saç kesimleri 2020
ince telli saçlara sahip ünlü kadınlar
ince telli saçlara sahip ünlü kadınlar
ince saç telli ünlü kadınlar 2020
ince saç telli ünlü kadınlar 2020
ince telli saçlar için uzun saç modelleri 2020
ince telli saçlar için uzun saç modelleri 2020
ince telli saçlar için saç modelleri 2020
ince telli saçlar için saç modelleri 2020

Bir önceki yazımız olan Kahküllere stil vermenin 10 çarpıcı yolu başlıklı makalemizde 2019 saç kesimleri, 2019 saç modelleri ve kahkül hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen