KombinlerStil Önerileri

İpek gömlek nasıl giyilir stil ipuçları

Saniyeler içinde bütün bir görünümü güçlendiren klasik bir parçan varsa, bu şıklık ve sofistike bir kıyafeti bir araya getiren ipek gömlek olabilir. Bugün size ipek gömlek ile şık veya rahat stiller oluşturmanın bir çok süper kolay yolunu göstereceğiz.

Eğer parçanın çok resmi olabileceğini ve sadece özel günlerde giyilebileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsanız, rahat kot pantolonları ve spor ayakkabılar ile giyerek sofistike ve rahat stil arasındaki dengeyi koruyabildiğini söylememiz gerekir, yani sadece İpek gömlek ile klasik parçalar giymenize gerek yok.

İpek gömlek nasıl giyilir stil ipuçları

Engelleri yıkmak ve parçayı daha da güçlendirmek için neden stil hilelerine başvurmuyorsunuz?  Aşağıdaki görsellerden ilham alabilir ve en modern gömlek kombinlerini deneyebilirsiniz.  üstteki düğmeleri biraz daha açık bırakarak daha seksi bir stilde oluşturabilirsiniz. Bunlar, bu görevde size yardımcı olacak seçeneklerden bazıları.Ayrıca Bakınız: Mükemmel Yazlık Bluzlar 2019 2020

İpek gömlekleri ofisteki arkadaşlarla bir öğle yemeğinden hariç daha eğlenceli ve rahat görünümlerde kullanılabileceğini kanıtlamak için bazı görünümler seçtik , bakalım:

ipek gömlek nasıl giyilir stil ipuçları 2019
ipek gömlek nasıl giyilir stil ipuçları 2019
  • İpek gömlek aynı kumaş eteğine sahip mükemmel bir eşleşme olabilir ve alt kısım damgalı ise, sonuç hemen şık! Arkadaşlarla bir öğle yemeği için veya çocuklarla sinemaya gitmeye değer bir kombin.
ipek gömlek ile kot pantolon kombini
ipek gömlek ile kot pantolon kombini
  • Kotların ne kadar basit olmadığını ve zahmetsiz şık efektin en iyi arkadaşınız olduğunu biliyor musunuz? İpeğin kot ile harmanlanması, rahatlığın ve şıklığın el ele ne kadar güzel gittiğinin bir kanıtıdır!
ipek gömlek nasıl giyilir 2019
ipek gömlek nasıl giyilir 2019
  • Stillendirme hilelerine bağımlı olanlar, hızlı ve iddiasız bir düğümün görünüme verebileceği toplam etkiyi çok iyi biliyorlar, aynı zamanda kıyafeti daha modern hale getiriyor.
ipek gömlekler nasıl giyilir 2019
ipek gömlekler nasıl giyilir 2019
  • İpek gömleklerin her zaman bu kadar ciddi olması gerekmez ve neden parçanın kendisine güvenmiyorsunuz? Yani daha şık bir alt parça için çok fazla endişelenmenize gerek yok, çünkü tek başına gömlek çıplak bir görünüm bırakacaktır! İlgili başlıklar :Yaka bağcıklı bluzlar ve elbiseler ile stilinizi güçlendirin
ipek gömlek ile şık kombinler 2019
ipek gömlek ile şık kombinler 2019
  • Daha sosyal ortamlarda giymek için bir şey istiyorsanız ipek gömlek mükemmel ve sizi saniyeler içinde şıklaştıracak! Daha gösterişli birşeyi seviyorsanız, güçlü renklere bahis oynamak harika bir fikir olabilir.
ipek gömlek nasıl giyilir 20
ipek gömlek nasıl giyilir 20
  • Parça zaten kendi başına getirdiği sofistike görünüme ek olarak, diğer kumaşların aksine ipek gömleğin daha seksi bir havası var ve bizi ne istediğini bilen daha güçlü bir kadına gönderiyor!
ipek gömlek kombinleri 2019
ipek gömlek kombinleri 2019

 

  • İspanyol paça kotun  ipek gömlekle kombinasyonunu seviyoruz, 70’lere atıfta bulunmak ofisin daha eğlenceli görünmesi için bir joker.  
ipek gömlek ile kombinler 2019 2020
ipek gömlek ile kombinler 2019 2020
  • Aynı görünümde şık ve çıplak? Evet, kumaş ve parçaların kombinasyonu sayesinde mümkündür, örneğin: kot pantolon ve spor ayakkabılar gündelik parçalardır, ancak ipek gömlek ve terzi bıçağı ile birlikte kullanıldığında mükemmel bir eşleşme olur ve bariz bir şey olmaz!

Bir önceki yazımız olan Daha fazla renkli giyinmenin 10 yolu başlıklı makalemizde renkli giyinmenin yolları ve renkli kombinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen