saç modelleri

Johnny Depp Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Johnny Depp ile alakalı cevabı en fazla merak edilen soru, Johnny Depp saç modeli nasıl yapılır? Sorusudur. Başarılı oyuncunun, kendisi kadar ikonik olan saç modelleri vardır. Bilhassa da uzun saçlarıyla dikkatleri üzerine çeken Depp, her dönemde kendisine has bir stil oluşturmayı başarmıştır.

Johnny Depp Katmanlı Saç Modeli

Yan taraflarda düşük üst taraflarda ise uzun saç bırakılarak yapılan bu saç modeli, Depp’in en meşhur tarzlarından biridir. Bu saç modeli gün boyunca yerinde tutulmak da biraz zorlanılabilir. Bunun için pomad veyahut saç mumu kullanılması tavsiye edilir. Düz veyahut dalgalı saçlı erkekler için oldukça uygun

Johnny Depp Uzun Saç Modeli

Bu modelle tanınan Depp, kusursuz bir bakımı olan saçlarını itinayla uzatır. Bu stil denenmek isteniyorsa, saçlara daha çok itina gösterilmelidir. Şayet düz saçlara sahip bir kişi için, bu modelin denenmesinde herhangi bir mahzur yoktur. Fakat kıvırcık saçlı kişiler için bir parça zor bir modeldir.

Johnny Depp Kısa Saç Modeli

Uzun modellerden kısa modellere bir anda geçen Johnny Depp, bu tarzıyla da kıskançlık yaratır. Depp, saçlarına bu modelde geriye doğru jöle sürer. Böylelikle ortaya daha kalıcı ve parlak bir görünüm çıkar. Uzun saçlardan sıkılanların tercih edebileceği bu saç modeli, kişiyi bambaşka bir görünüme sokacaktır.

Johnny Depp Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Johnny Depp Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Johnny Depp Turist Saç Modeli

Erkek bob saç kesimi, kulağa kısmen enteresan gelen bir kavram olabilir. Lakin bu model, Johnny Depp’in tarzlarında birisidir. Ortaya dağınık bir görüntü çıkaran bu kesim, dalgalı ve kalın saçlara sahip kişiler için uygundur. Bu model için şu adımlar takip edilmelidir:

  • Saçlar geriye itilmelidir.
  • Soğuk su ile yıkama yapılmalıdır.
  • Saçlar baş aşağı tutulmalıdır.
  • Saç telleri kırıştırılmalıdır.

Böylece doğal bir görünüm elde edilebilir.

Johnny Depp Transcendence Saç Modeli

Bu model için üst bölümlerin uzun, yan ve arka bölümlerin daha kısa duracağı bir kesim uygulanmalıdır. Doku ve katmanlarla dolu bu model, gerek havalı gerekse de modern bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Bir önceki yazımız olan İki Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde İki Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır?, saç modeli ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen