saç kesimleri

Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2020

Kabaran saçlara şekil vermek yönetmek çok zordur. Her ne kadar güzel bir stil yapsanız da gün içersin de yine kabarıp bozulmaya başlar. Bu yüzden ilk yapacağınız kabaran saçlar için saç kesimleri arasından sizin yüz şeklinize uygun olan bir kesim seçmek. Çok kısa ve çok katlı saç kesimleri asla size uygun değildir. Saçların daha çok kabarmasına destekler…

Saçlarınızı çok fazla veya aşırı derecede taramamalısınız. Parmaklarınızı her zaman bukleler ve dalgalarınız için kullanın; tarak veya fırçadan uzak durun. Islak saçların ucuna bir miktar bakım kremi ve spreyi ekleyerek onları sakinleştirebilirsiniz.

kabaran saçlar için saç kesimleri 2020
kabaran saçlar için saç kesimleri 2020

Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2020

Sizin için harika olacak bazı saç kesim fikirlerimiz var. Eğer saçlarınız uzun değilse az katlı ve orta uzunluk kabaran saç dokusunda harika görünüyor.

Yeni saç modelleri trendlerine bir göz atın. Özellikle kahküllerinizi değiştirmek ise size ekstra karakter katacak.

Saçlarınızın düzleştirilmesi ve kıvırma demiriyle bir dalga eklenmesi saçlarınız için daha az stresli olacaktır.

Küt saç kesimleri de  size uygun olabilir. Çünkü bozulmaları düzeltmek çok uzun sürmez. Ayrıca bu kesimler, güzel uzun boynunuzu da gösterir.

Ayrıca Bakınız: Saç Renkleri 2018 2019 : Kesim ve Modeller

 Kabaran saçlar için orta boy saç kesimleri

Saçınızı uzun tutmak istiyorsanız, biraz hareket elde etmek için uçlarınıza birkaç ince kat önerebiliriz.

Saçlarınızı olabildiğince sağlıklı tutmaya çalışın, bu yüzden saçlarınızı düzleştirmeye gelince, ısılı demirleri çok fazla kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bazen ısı koruması kullanmanıza rağmen bile saçlarınız daha kötü olabilir.

Kabaran saçlar için saç kesimleri seçimlerinde En önemlisi yüz şekli ve saç dokusu için en uygun  saç kesimini bulmanız. Uzun mu tutmalıyım yoksa daha kısa bir şey mi yapmalıyım? gibi sorularınızı aşağıda yorum kısmından bize  yazabilirsiniz. Saç tipinize ve yüz şeklinizi belirttiğinizde size yardımcı olacak öneriler verebiliriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen