moda

Kadın Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?

Çoğu kadın, gözlerini her zaman sıcak stil ve çanta tasarımlarında tuttuğu için, el çantalarının kendilerine uygun olup olmayacağını düşünmeden bu son moda trendlerini takip etmeye daha fazla odaklandılar. Belki de bu yaptıkları en yaygın hatalardan biridir. Çünkü vücut tipine uygun doğru çantayı satın almak yerine, modanın en sıcak trendine ayak uydurmak için markasıyla, tarzıyla ve tasarımlarıyla peşinden gidiyorlar.

Hepimiz biliyoruz ki, modaya uygun çanta stilleri, özellikle de bunlar tasarım çantalar ise, kıyafetinize uymasalar bile satın almak için çok cazip. Ancak bu tutum, kıyafetinizin öne çıkmasını sağlamanın ideal bir yolu değildir. Son modaya ayak uydurmak sadece sizi parlatmak için yeterli değildir. Her zaman giydiğiniz her şeyin vücudunuzla bir miktar koordinasyona ve dengeye sahip olması gerektiğini unutmayın. Moda tutkunu olan bazı kadınlar için çanta seçmek ve eşleştirmek sadece basittir, ancak olmayanlar için bu sadece o kadar kolay değildir.

İşte sizin için en iyi çantayı seçmenize yardımcı olacak bazı temel kılavuz satırlar:

Kadın Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?
Kadın Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?
  1. Doğru Çantayı Seçin

Vücut tipinize göre bir el çantasının doğru boyutunu bilmek, satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey olmalıdır. Bu, size en uygun çantayı bulmanıza yardımcı olacaktır. Taşıdığınız bir el çantası ne kadar şık ve zarif olursa olsun, figürünüzle yola çıkmazsa modası geçmiş olacağını unutmayın.

Kadın Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?
Kadın Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?
  1. El Çantası

Çantasının uygun şeklini seçin kıyafetinize en uygun el çantasını seçmek, satın almadan önce başka bir tercihtir. Vücut şeklinizle orantılı bir el çantası taşımanın şık ve modaya uygun görünmenin en iyi yolu olduğunu her zaman aklınızda bulundurun, çünkü genel görünümünüzü değiştirmeye ve iyileştirmeye gerçekten yardımcı olur.

Kadın Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?
Kadın Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?
  1. Kıyafetinizin Çoğunu Tamamlayan Rengi Seçin

Size en uygun el çantasının doğru boyutunu ve şeklini seçtikten sonra artık rengini seçme zamanı. El çantasının rengini kıyafetinize ve ayakkabılarınıza uydurmak, modaya uygun bir stile sahip olmanın ideal bir yoludur. Giysilerinizin çoğuna uyacak baskın renklere sahip renkli bir çanta almaya çalışın. Ancak daha pratik olması açısından tek renkli sade bir çantaya da gidebilirsiniz. Popüler bir seçim olduğu için en çok nötr renkli el çantaları almanız önerilir. Siyah nötr bir renktir, bu yüzden onu seçerken asla yanlış gidemezsiniz çünkü her zaman stil ve moda ile gelir. Kıyafetinizin herhangi bir rengiyle de uyumlu hale getirebilirsiniz. Kahverengi ve beyaz renklerin de kullanılması tavsiye edilir, çünkü bunları kıyafetlerinizin çoğuyla da eşleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hangi Kıyafetler Genç Gösterir? başlıklı makalemizde genç, Hangi Kıyafetler Genç Gösterir? ve kıyafet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen