Aksesuarmoda

Kadınlar için En İyi Ofis Ayakkabısı Nasıl Seçilir

İdeal ofis ayakkabısı ile birlikte, tulumun, pantolonun veya eteğin uygun olduğu bir ofis stili olmalı. Bu yıl, kadınların modaya uygun görünümünü korurken güçlerini gösterme yılıdır. Moda podyumları dünyanın en iyi markalarının mükemmel seçenekleriyle doluyken, toplantı salonundaki bir kadının gelecek nesiller için güzel bir örnek teşkil ettiği açıktı.

Ofis kıyafetleri de ofis ayakkabılarıyla birlikte uyumlu ve rahat olmalıdır.Bu kategoride oldukça fazla bir seçim imkanı görmüş olsak da, her kadının stiline, kişiliğine ve bireysel ihtiyaçlarına uygun ayakkabıyı seçmesi önemlidir. Duruşunuzu ve onurlu görünümünüzü tamamlayan doğru ofis ayakkabılarını bulmak biraz zor olabilir, çünkü işkence gören ayaklarınızda hem uygun hem de rahat olması gerekir.

Kadın ofis ayakkabılarının incelemek için çok farklı stilleri, dokuları, renkleri ve eğilimleri vardır ve bir süre sonra akıllara durgunluk verebilir. Bu parça, ayağınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olacak ve aynı zamanda doğru tipte ofis ayakkabılarında en iyi şekilde nasıl görüneceğiniz ve hissedeceğiniz konusunda harika ipuçları getirecektir.

Kadınlar için En İyi Ofis Ayakkabısı Nasıl Seçilir
Kadınlar için En İyi Ofis Ayakkabısı Nasıl Seçilir

Sağlıklı Ofis Ayakkabılarını Düşünün!

Şimdi, sağlıklı, odaklandığımız, yemek yiyen veya egzersiz yapan, kullandığımız kremleri ve ne giydiğimizi gösteren bir çağda, sağlıklı ofis ayakkabıları gerçekten dikkat edilmesi gereken bir şey. Genelde takım elbisemizle yüksek topuklu ayakkabıları almaya meyilliyiz, ancak bu bizim hedefimiz olmamalı. Estetik bir yana, düşünmemiz gereken omurga, ayak bilekleri ve dizlerimiz var.

Ofis ayakkabılarında topuklu ayakkabı kullanılması fikri, son yüzyıla kadar kadınlarda mecburiyet gibiydi.  Evet, topuklular kesinlikle uzun bir yol kat etti ve doktorlara göre, 2 inçten daha büyük herhangi bir şey ustalaşmak için pratik yapman gereken acı verici bir şey.

Ayrıca, her şeyin kendi artıları ve eksileri vardır, topukluların artıları düzgün baldırlarda geliştirilen kaslardır, biri daha uzun ve daha yalın bir görünüm verirken, bazı çalışmalar da pelvik kasların üç inç topuklu güçlendirilmesi olduğunu göstermiştir. doğum sırasında kullanışlı geliyor. Ancak günün sonunda giydiğiniz topuklu ayakkabılara dikkat etmeniz gerekiyor.

Ölçülü iki-inç topuklu bir artı, kesinlikle iyi bir asansör, şok emer ve kemeri düzgün bir şekilde destekleyen bir şey aramak gerekir. Şu anda mümkün olduğu kadar çok topukluda tam olarak bunu sağlamak için yeni teknolojiler kullanılıyor.

Genel olarak, kadınlar için seçim yapabileceğiniz dört tür ofis ayakkabısı vardır: babetler, kedi topuklu ayakkabılar, yüksek topuklu ayakkabılar ve aşırı topuklu ayakkabılar, bir inç ya da dört inç’e kadar. Her birinin dikkate alması gereken kendi artıları ve eksileri var, ancak en iyisi yumuşak bir taban ve uygun kemer desteği ile alçak topuklular gibi görünüyor.

Ofis Ayakkabısı Nasıl Seçilir 20
Ofis Ayakkabısı Nasıl Seçilir 20

Kadınlar için En İyi Ofis Ayakkabılarını Seçmek İçin İpuçları

Gün boyu en az sekiz saat boyunca işte olacaksınız ve fazla mesai veya yönetimde çalışıyorsanız, bundan daha uzun süre boyunca çalışacaksınız. 40 saatlik çalışma haftası, daha fazla saat eklemeden ayaklarınız üzerinde yeterince zor.

Bu nedenle, aşağıda listelenen en iyi ofis ayakkabılarını seçmek için bazı ipuçlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Kişisel tarzınızdan ödün vermeden fark yaratabilecekleri bir dünya yaratabilirler. Bununla birlikte, özellikle ofis ayakkabılarında, rahatınızın her şeyin üstünde olduğunu unutmayın.

• Sivri parmaklı ofis ayakkabıları, daha çekici taraflar arasında sonsuz olsa da, ağrıları azaltmak için, onlardan kaçınmak veya daha geniş bir sivri burun almak isteyebilirsiniz. Parmak uçlarının alanını kesmek veya üzerine baskı uygulamak istemezsiniz.

• Kapalı bir ofis ayakkabısı muhtemelen en iyisidir, çünkü aksi halde çok fazla tutuş olur, en az endişe duyduğunuzda ayak gerginliği olur. Ayakkabının takılı kalmasını sağlayan kayışlar diğer durumlarda en iyisidir, ancak kayışlar doğru yapılmazsa ağrıya da neden olabilir. Tüm işi yapan ayak parmaklarınızı istemiyorsunuz ve dolaşımı da kesmek istemiyorsunuz.

• Annenin dolabındaki bir çocuk gibi topukların üzerinde sallanmasını önlemek için güçlü kalçalar ve uygun bir topuk gereklidir. Kendinize bir iyilik yapın ve bu konuda ucuza gitmeyin.

• Ofis ayakkabınızın rahatlığına katkıda bulunmak için bir iç taban kullanın, şok emilimi için bir yastık sağlayın ve gün boyu daha kolay koşmak için kemer desteği.

• Çok daha pahalıya mal olsa bile, daha yüksek kalitede bir şeyler arayın. Hakiki deri senin arkadaşın. Ucuz ofis ayakkabılarından herhangi birine tercih edin. Deri giymekle ilgili bir probleminiz varsa, tekstil alternatifleri de mevcut olup, doğal tonlarda tüvit veya süet.

• Giysinizle yapılan renk kombinasyonlarından da haberdar olun . Yapabiliyorsanız renkleri eşleştirin veya yapamazsanız tamamlayıcı bir şeye gidin. Pastel elbise ile fildişi ofis ayakkabıları oldukça harika görünüyor, kırmızı tabanlı siyah ofis ayakkabı ile siyah bir elbise kesinlikle her yerde dikkat çekici olacak.

• Ofis ayakkabılarının tam olarak uygun olduğundan emin olun. Bazen bir boyuta iniyoruz, çünkü mağazaların yarı boyları yok. Sadece uzun vadede sonuçlara katlanacağınız için böyle ödün vermeyin. Bir ayakkabının maliyeti ne olursa olsun ayak yapınıza uygun değilse size sadece acı verecektir.

Kadınlar için En İyi Ofis Ayakkabısı Nasıl Seçilir 20
Kadınlar için En İyi Ofis Ayakkabısı Nasıl Seçilir 20

Kadınlar için En İyi Ofis Ayakkabısı Nasıl Seçilir

İki inçlik yavru kedi topukluları şık görünmek için harika bir yoldur, ayrıca giyilmesi gerektiğini düşündüğünüz topuklularla vücudunuza verilen hasarı azaltır. Dolgu topuklar da harika bir alternatiftir ve şimdi birlikte oynayabileceğiniz pek çok tarz var.

Ayrıca, yeni ofis ayakkabısı stilleri, hafif bir kemer ile veya hepsi bir arada olmadan platform topuklarına biraz odaklanma eğilimindedir. Böylece sağlığınızdan ödün vermeden, bazı yükseklikler elde edebilirsiniz. Bir iş ortamı için oldukça iyi çalışabilecek birçok model var.

İdeal ofis ayakkabısı için, siyah veya mavi, bej veya gri veya kahverengi klasik bir tonda, rahat, doğal malzemelerden yapılmış, yalnızca minimalist dokunuşlarla, ince tabanlı ve basit topuklu ayakkabılarla bir şeyler seçmelisiniz.

Bir ofis ayakkabısı üzerindeki parıltı muhtemelen olmaz, topuğa ilave bir yükseklik eklenmemiş ve çok fazla platform veya dokuya sahip değildir. Ayrıca, sportif şıklığın bir dokunuşunun bazı ortamlarda iyi çalışmasına rağmen, çok sportif olmak istemezsiniz.

Seçilebilecek Kadın Ofis Ayakkabı Modelleri

Yukarıda belirtilen tipik ayakkabılarınız dışında birden fazla ofis ayakkabınız var, burada yüksekliklere bakıyorduk. Platformlar konforu maksimum topukla birleştirmek için en iyisidir, sandaletler muhteşemdir ve şımarık bir havası vardır ancak iş dünyasında en etkileyici ofis ayakkabısı değildir ve parti topukluları abartılıdır ve muhtemelen toplantı odası için uygun değildir. Hepsinden uzak durmak için muhtemelen en iyisi olsa da, bazı çalışma türleri bu kategorilerdeki bazı istisnalara izin verebilir.

En İyi Ofis Ayakkabısı Nasıl Seçilir 20
En İyi Ofis Ayakkabısı Nasıl Seçilir 20

Brogues ve loafer’lar, temyiz olmamasına rağmen, ofis ayakkabılarının tercih edilebileceği ilginç seçeneklerdir. Dolgu topuklar aynı zamanda ayakları üzerinde zor olabilecek platformlara harika bir alternatiftir. Siyah veya açık  renkteki dolgu topuklar gerçekten kıyafetlerin akıllıca bir etki yaratmasını sağlar.

Soğuk havalarda, uzun botlar ve ayak bileği botları gardırobunuza stil katan en iyi seçeneklerdir. İşin aslı, eğer büyük bir ya da iki çift ayakkabı alırsanız, ayağı güzelce kapladığı gerçeğini göz önünde bulundurarak, gerginliği oldukça etkili bir şekilde azaltan, iş yerinde daha rahat olmanızı sağlar.

Şimdi, birinin sahip olması gereken birkaç farklı ofis ayakkabısı var ve bunların hepsini nasıl yapacağınızı seçebilirsiniz.

• Klasik Siyah Topuklular : Bunlar kadınlar için zamansız ofis ayakkabısıdır ve uygun destek ve dolgu malzemesiyle ayaklarınızdaki bir gün için gerçekten rahat olabilirler.

• Açık renk  Topuklular : Bu klasik ofis ayakkabılarıyla daha uzun bacaklara sahipmiş gibi görünüyorsunuz, aynı zamanda hemen hemen tüm ofis kıyafetleriyle uyuşabiliyor.

•  Oxfords, loafer’lar  bu kadın ofis ayakkabı kategorisine uygundur.

Kadınlar için En İyi Ofis Ayakkabısı Modelleri 2020
Kadınlar için En İyi Ofis Ayakkabısı Modelleri 2020

• Flats : Yine, babetler güzel bir kemer desteğine sahip olmalı, ancak aksi halde ofiste hoş bir renk ile büyük bir konfor arıyoruz. Bütün gün aniden ayağa kalkmak göz korkutucu görünmüyor. Ofis ayakkabılarına farklı baskılar ve kaplamalar iş yerinde moda tarzınızı da arttırıyor.

• Şık Spor Ayakkabılar : Onları giyerek rahat bir çalışma süresi için dışarı çıkın. Elbette bu ofis ayakkabılarını her zaman giyemezsin, ama kesinlikle onlarsız da olmaz. Siz hareket halindeyken stilettoların yerini değiştirmek için mükemmeldirler.

• Yaz Espadrillleri : Yüksek platformlar, yumuşak kayışlar ve platform dolgu topuklar, vesilesiyle  giyilebilecek bir görünüm için bir araya gelir. Espadrilles günlerin sıcak olduğu günler için mükemmel bir iş ayakkabısı .

Günün sonunda olsa da, loafer’lar gibi rahat bir şeyler seçin, saatlerce ayağınızın üzerinde durduğunuzda, ilginç renklerle güzeldir ve detaylar eklersiniz.

Her ne giydiyseniz, günün sonunda ayaklarınızda su kabarcıkları oluşmasına dikkat edin. Sağlığınız burada çok önemlidir .

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen