Faydalı Bilgiler

Kadınlar İçin En Rahat İç Giyim Önerileri

Biz kadınlar, gerektiği kadar iç çamaşırlarına dikkat etmiyoruz ve alışveriş yapmıyoruz. Oysaki iç çamaşırımızın dış giyimimiz kadar hatta ondan daha önemli olduğunu ve dolabımıza eşit derecede dikkat etmemiz gerektiğine dikkat etmemiz gerekiyor. İç çamaşır çeşitlerinden haberdar olmamak hiç doğru şey değil. O zaman aşağıdaki önerilerimizi dikkate alarak iç çamaşır tercihini yapmanız sizin için doğru olacaktır

Boxer Modeller

Erkek şortları olarak bilinen bu modeller, kadınsı bir versiyonudur. Dikdörtgendir ve tam koruma sağlar. Normal külotların aksine, kalçanızın biraz altına iner bu sayede tam bir koruma sağlamış olur. Özellikle soğuk kış günleri için iyi bir tercih olacaktır.

Tanga Modeller

Pratik anlamda iç çamaşırı hakkında konuştuğumuzda tangalar alışılmadık bir şey değildir. Çoğu kadın için en çok aranan iç çamaşırlarından biridir, çünkü külotlu çorap için endişelenmemize gerek yoktur. Tangalar, normal külotunuz gibi kullanılabilir, ancak önden arkaya doğru uzanan çok dar bir ipi olduğundan her bayan tercih etmeyebilir.

G-String

Tangaya alışkınsanız rahat kullanırsınız. Bu tangaların daha güzel bir çeşididir. İnce ipleri ve külot için çok dar bir kapsama alanı vardır.

Dikişsiz Modeller

Dikişsiz külotlarda kalın bir kenarlık yoktur. Saten, ipek, jarse veya karışımlar gibi yumuşak kumaşlardan üretilir. Fransız kesimleri, yüksek belli vb. Gibi modelleri vardır.  Tanga veya G-stringlerden rahatsız olan kadınlar için idealdir.

Hipsters Modeller

Hipsters, bikini ve erkek şortu karışımıdır. Bel bandı kalçanızın etrafında dolanır ve normal külotlarınıza kıyasla vücudunuzun daha aşağıda oturur. Gergin ve vücudu sarar bunun içinde iyi bir koruma sağlar.

Yüksek Belli Külotlar

Pek çok kadın, düşük külot giydiklerinde dışarı çıkan ekstra gevşekliği sevmez, bu yüzden yüksek belli külotlar onların en iyi arkadaşlarıdır. İyi bir koruma sağlarlar, göbek deliğinizin üzerine oturur, vücudunuza şekil verir ve inanılmaz derecede rahattır.

Külot, iç çamaşırı denildiğinde kastedilen şeydir. Kadınlar için günlük bir ihtiyaç olarak en iyi şekilde çalışan standart yumuşak ve rahat bir külot göbek deliğinizin üzerinde veya biraz altında olmalıdır. Daha iyi kapsamaya sahip bir şey istiyorsanız, az önce anlatmış olduğumuz yüksek belli külotları sağlıklı tercih olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Davetiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? başlıklı makalemizde Davetiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen